stamboomgids

Familienamen » B

Websites 1511 - 1520 van 1773:

Stamboom Louis de Boer - www.genealogieonline.nl/stamboom-louis-de-boer

Een genealogische publicatie door Louis de Boer met gegevens over onder andere de families De Boer, Majoor, Vos, Schaapherder, De Leeuw, Majoor Majeur, Bus, Smit en Focker.


Screenshot van website

Stamboom Ludy Bultena - www.genealogieonline.nl/stamboom-ludy-bultena

Een genealogische publicatie door Ludy Bultena met gegevens over onder andere de families Bultena, Puijpe, Luitjens, Nienhuis, Jans, Veldman, Tonnis, Kooi en Willems.


Screenshot van website

Stamboom Mirjam van der Blom - gw.geneanet.org/ladymccat

Mijn stamboom. Families van der Blom, van de Velde, van de Stouwe en van Oeveren.


Screenshot van website

Stamboom Op de Beke - www.genealogieonline.nl/stamboom-op-de-beke

Een publicatie door Karel Op de Beke met gegevens over oa. de families Op De Beke, Notten, Peters, Ritzen, Van 't Westeinde, Maar, , , en .


Screenshot van website

Stamboom Petrus Bouillar met diverse varianten in de naam - www.genealogieonline.nl/stamboom-petrus-bouillar

Een publicatie door J. Boullart met gegevens over oa. de families Boullart, Bouillard, Boulliard, Bouilliard, Willebrands, Boullart (Boulliard), Maes, Boullard, Boullar en Meyendonckx.


Screenshot van website

Stamboom Pieter de Bruijn - www.genealogieonline.nl/stamboom-pieter-de-bruijn

Een genealogische publicatie door Jacques van der Meer met gegevens over onder andere de families De Bruijn, Bom, Van Saase, Woensdregt, Grootzwagers, Jillis(Illie), Franssen, Scholte en De Bel.


Screenshot van website

Stamboom Ray Baker - www.genealogieonline.nl/stamboom-ray-baker

Een publicatie door Mary Baker met gegevens over oa. de families Russell, Smith, Trapier, Tullos, Ingle, Dijkema, Sauls, Doornbos, Bakker en Funk.


Screenshot van website

Stamboom Remmie Boxem - www.genealogieonline.nl/stamboom-remmie-boxem

Een publicatie door R. Peters-Boxem met gegevens over oa. de families Boxem, Vos, Jagt, Lenten, Klönne, Smidt, Middelbos, Van der Werf, Post en Jonker.


Screenshot van website

Stamboom Roelof Klazes Bralts - www.genealogieonline.nl/stamboom-roelof-klazes-bralts

Een publicatie door Hans van der Werff met gegevens over oa. de families Bralts, Bralts (Brals), Wijnstra, De Boer, Van der Meulen, Jonkman, De Jong, Huisman, Heida en Sytema.


Screenshot van website

Stamboom Senn van Basel - www.genealogieonline.nl/stamboom-senn-van-basel

Een publicatie door Annemarie Kalishoek met gegevens over oa. de families Senn Van Basel, Mersen Senn Van Basel, Beelaerts Van Blokland, Bik, Rose, Hooreman, Cloot, Kuijper, Fabre en De Lille.


Screenshot van website