stamboomgids

Familienamen » B

Websites 1531 - 1540 van 1587:

Stamboom van Fred Bergman - GeneaNet - www.geneaweb.org/bergsmit

Database BergSmit

Screenshot van website

Stamboom van Geri van den Boom - www.genealogieonline.nl/stamboom-geri-van-den-boom

Een publicatie door Geri van den Boom met gegevens over oa. de families Van den Boom, Benschop, Valk, Verschoor, Snieder, Drughorn, Angel, Van Leeuwen, Benard en Van der Graaf.

Screenshot van website

Stamboom van Ingeborg Berger - van de Kreeke - genealogie.ismijnhobby.nl

Website van Ingeborg Berger- van de Kreeke

Screenshot van website

Stamboom van Joannes Beckers - www.genealogieonline.nl/stamboom-joannes-beckers

Een publicatie door Petrus (Pierre) Lambertus Beckers met gegevens over oa. de families Beckers, Gunther, Van Deursen, Schares, Schipper, Pieters, Van Hooren, Emous, Aerts en Janssen.

Screenshot van website

Stamboom van Peter Barten landbouwer te Maarn (Maarn 1) - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-peter-barten

Een publicatie door P. W. van Maaren met gegevens over oa. de families Van Maaren, Van Maren, Aartsen, Van Ginkel, Schaap, Man, Van Dijk, Dirksen, Hogeweg en Boon.

Screenshot van website

Stamboom van Van Boekel - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-boekel

Een publicatie door Edwin van Boekel met gegevens over oa. de families Boekel, Van Boekel, Van Gennip, Van Lishout, Bille, Smits, Boeyen, Brey, Verwayen.

Screenshot van website

Stamboom Vandenberghe / Vanden Berghe / Van Den Berghe - www.genealogieonline.nl/stamboom-vandenberghe-vanden-berghe-van-den-be ...

Een genealogische publicatie door J.F. Van Den Berghe met gegevens over onder andere de families Vandenberghe, Krul, Verhaaf, Van den Berghe, Schimmel, Scheermeijer, Vernig, Verhaaff en Bierhof.

Screenshot van website

Stamboom W.E.Klop-Bout - www.genealogieonline.nl/stamboom-bout

Bout, Klop, van der Sloot, van der Wielen, Jorritsma, Teunissen

Screenshot van website

Stamboom Wilhelmus Bardoel - www.genealogieonline.nl/stamboom-wilhelmus-bardoel

Een publicatie door A. Verhoogt met gegevens over oa. de families Bardoel, Van de Rijdt, Huberts, Gerrits, Jansen, Kuijpers, Ariaans, Reijnen, Klaazen en Smits.

Screenshot van website

Stamboom Willem Brobbelaer - www.genealogieonline.nl/stamboom-willem-brobbelaer

Een publicatie door Willem de Rijke met gegevens over oa. de families Brobbel, Rooij, De, Pelger, Rossen, Van, Visser, Zwartveld, Ploeg, Bronder en Bronder.

Screenshot van website



Genealogie nieuws