stamboomgids

Familienamen » B

Websites 631 - 640 van 1647:

Homepage van Pieternell@ - www.pieternell.nl

Families Bost, en Mol uit Zeeland


Screenshot van website

Homepage van Rene Bont-genealogie Zaanstreek - members.chello.nl/r.bont45

Familie Bont uit de Zaanstreek, Amsterdam,Rotterdam en Utrecht.


Screenshot van website

Homepage van Tom Bais. - members.home.nl/t.bais/Index.htm

Genealogsche gegevens van de Familie's Bais/Baijs, Hillen, Hillenius, Suk, Voppen, Waterbolk, Witting. En vele diverse familie fragmenten.


Screenshot van website

Jan Bakkers Homepage - Genealogie - home.kpn.nl/j-bakker

Stambomen van mijn familie: Bakker, Bloem, Keijts (Keits, Keyts, Keitz), Muezerie (Muzerie, Muserie) en alle aanverwante namen zoals Grobbe, Pronk, van de Meer, Sterk, van Ooien, Rutz, de Vriend, van Kampen, Haasbroek en vele anderen. Tevens de Terschel


Screenshot van website

Jess Boatman Family Tree - www.genealogieonline.nl/jess-boatman-family-tree

Een publicatie door Jess Boatman met gegevens over oa. de families Boatman, Peek, Carr, Thompson, Kestner, Burgess, Luna, Bullington en Bullington.


Screenshot van website

Johan's webhoek - members.home.nl/geneabreuk

Met kwartierstaten, genealogien van Breukink, Madiol en Hadders. En natuurlijk de Varia!


Screenshot van website

Johannes Buzing, een smid uit Aalten - www.genealogieonline.nl/johannes-buzing-een-smid-uit-aalten

Een genealogische publicatie door Tineke Veenendaal met gegevens over onder andere de families Van Halderen, Veenendaal, Mittelmeijer, Buesink, Busink, Reep, Buzing, Navis en Verhaal.


Screenshot van website

John E Baltz Family Tree - www.genealogieonline.nl/john-e-baltz-family-tree

A genealogical publication by John Baltz with information about, among others, the families Knibbs, Levering, Streeper, Haydock, Capie, Righter, Garrigues, Painting and Bachmann.


Screenshot van website

Jos en Betsys genealogische website - members.chello.nl/~jos.onneweer

Genealogische gegevens van de families: Bajetto, Onneweer, Bauland, van Noort, Smit, Jeronimus, Jagtman en Lange.


Screenshot van website

Kenneth Bosma Family Tree - www.genealogieonline.nl/kenneth-bosma-family-tree

A genealogical publication by Kenneth Bosma with information about, among others, the families Bosma, Bremer, Munster, Van de Vusse, Frens, Vande Vusse, Bruxvoort, Swets and Gosselink.


Screenshot van website



Genealogie nieuws