stamboomgids

Familienamen » B

Websites 631 - 640 van 1600:

Kwartieren van Bokhoven Hessels - www.genealogieonline.nl/kwartieren-van-bokhoven-hessels

Een genealogische publicatie door Daniel van Bokhoven met gegevens over onder andere de families Pikaar, Hessels, Van Bokhoven, Jacobs, Piekaar, Peters, Piekar, Van Dijk en Hoving.


Screenshot van website

Kwartierstaat A. M. Bruining - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-bruining

Een genealogische publicatie door A.M. Bruining met gegevens over onder andere de families Merens, Bruining, De Vries, Bruigom, De Groot, Van Rappard, Ros, Hoogers en Blom.


Screenshot van website

Kwartierstaat A.M.B.C. Bovendeaard - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-bovendeaard

Een publicatie door K. Bovendeaard.


Screenshot van website

Kwartierstaat Antoine Jean-Joseph de Bijl - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-de-bijl

Een publicatie door Johan de Bijl met gegevens over oa. de families De Bijl, Van Kessel, Smits, Van Weerdenburg, Horstkens, Metselaer, Blanckers, Roijers, Kooijmans en Van der Velde.


Screenshot van website

Kwartierstaat Bakker - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-bakker

Een publicatie door Marten Geert Bakker met gegevens over oa. de families Jans, Bakker, Von Langen Von Goor, Cloeck, Nieboer, Harms, Pieters, Heikema, Dijksterhuis en Canter.


Screenshot van website

Kwartierstaat Bakker-Kollaard, Haarlem - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-bakker-kollaard

Een publicatie door Gerard Bart met gegevens over oa. de families Bakker, Akkerman, Van Nimwegen, Kollaard, Veen, Boonekamp, De Vries, De Wolf, Otten en Timmermans.


Screenshot van website

Kwartierstaat Barendregt - www.clvanrooij.nl/mijn-stamboom/kwartierstaat-barendregt

Kwartierstaat van mijn oma Cornelia Barendregt


Screenshot van website

Kwartierstaat Bekx (Bekx en Heerings) - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-bekx

Een publicatie door jan bekx met gegevens over oa. de families Bekx, Heerings, Giller, Heesakkers, Saris, Bex, Gielen, Van der Weijden, Marcus en Evers.


Screenshot van website

Kwartierstaat Bel - Dierssen - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-bel-dierssen

Een publicatie door H.B. Bel met gegevens over oa. de families Bel, Van Til, Jolink, Dierssen, Gerritsen, Teerink, Oosterink, Lammers, Bloemendal en Brussen.


Screenshot van website

Kwartierstaat Berg - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-berg

Een publicatie door T. Bones met gegevens over oa. de families Hendriks, Jansen, De Vente, Everts, Willems, Bakkenes, Van den Berg, Van Osnabrugge, Gerrits en Bessels.


Screenshot van website



Genealogie nieuws