stamboomgids

Familienamen » B

Websites 651 - 660 van 1618:

Kwartierstaat Edo Bergsma - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-edo-bergsma

Een publicatie door Jan van Noord met gegevens over oa. de families Der Franken, Van Holland, Buma, Troje, Bergsma, Van Beieren, Van Scheltinga, Van de Ostrogoths, Of Sicambri en Van Arkel.


Screenshot van website

Kwartierstaat Elisabeth Blom - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-elisabeth-blom

Een genealogische publicatie door Dik Krijgsman met gegevens over onder andere de families Witteveen, Van Asselt, Blom, Van Ark, Bekking, Van der Snel, Van Putten, Middelwijk en Van Rossum.


Screenshot van website

Kwartierstaat familie Van den Berg - gw.geneanet.org/bergfried

De kwartierstaat van onze familie, voornamelijk in Vlaardingen en omstreken


Screenshot van website

Kwartierstaat Fred Bakema - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-fred-bakema

Een publicatie door Corien Radstok met gegevens over oa. de families Vos, Mandersloot, Bakema, Pilon, Bosselaar, Bos, De Heger, Bosselaer, Veerman en Bakkenes.


Screenshot van website

Kwartierstaat Henriƫtte Gijsbertha de Beer - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-henriette-gijsbertha-de-beer


Screenshot van website

Kwartierstaat Jacob Douwes de Boer - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-jacob-douwes-de-boer

Een publicatie door Martin Vis met gegevens over oa. de families De Boer, Akkerman, De Jong, , , .


Screenshot van website

Kwartierstaat Klaas Bernink - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-klaas-bernink

Een publicatie door Jan van Noord met gegevens over oa. de families Van der Hoogen, Aylva, Rinia, Trinks, Van Droogen, Galama, Jeltinga, Houtman, Bernink en Rozeman.


Screenshot van website

Kwartierstaat Marcus Bredero - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-marcus-bredero

Een genealogische publicatie door Marcus Bredero met gegevens over onder andere de families Bredero, Heijnis, Spigt, Kaspers, Swart, Meijer, Potemans, Sijbrands, Mulder, Stroethof, Halsema, Boom, Bont, Cornelisse, Scherpenzeel en Titzing.


Screenshot van website

Kwartierstaat N. de Bruin - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-n-de-bruin

Een publicatie door K. Lecker met gegevens over oa. de families Koopmans, Koopman, Gerlof, Van Dijk, Lecker, Rijnart, Van Leeuwen, Kool, Van den Berg en Simons.


Screenshot van website

Kwartierstaat Paul Bouw - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-paul-bouw

Een publicatie door Paul Bouw met gegevens over oa. de families Van der Oest, Gabriƫls, Van der Hoest, Verburg, Jansen, Boon, Hendriks, Jans, Bouw en Van der Roest.


Screenshot van website



Genealogie nieuws