stamboomgids

Familienamen » B

Websites 651 - 660 van 1645:

Kwartierstaat Boers - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-boers

Een publicatie door M. Boers met gegevens over oa. de families Keulemans, Distelbrink, Boers, Reuvers, Overmans, Robert, Bartels, Liesoij, Keijser en Nolte.


Screenshot van website

Kwartierstaat Boers - www.genealogieonline.nl/boers-kwartierstaat

Een genealogische publicatie door Albert Allema met gegevens over onder andere de families Boers, De Bruin, 't Hart, Kleijwegt, Keijzer, De Bruijn, Storm, Van Dorp en Voogt.


Screenshot van website

Kwartierstaat Bones - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-bones

Een publicatie door T. Bones met gegevens over oa. de families Bruns, Wanders, Pouwels, Gies, Bones, Joosten, Loef, Van Sonderen, Janssen en Van Kolk.


Screenshot van website

Kwartierstaat Borgsteede - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-borgsteede

Een genealogische publicatie door Enno Borgsteede met gegevens over onder andere de families Jans, Van Havre, Cornelis, Roper, Trye, Tyrrell, Kalk, Skipwith en Borgsteede.


Screenshot van website

Kwartierstaat Bouman, Brand, Buit, de Haas, van der Kamp, Drost, van Veen, van der Klip - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-bouman

Een publicatie door Albert Allema met gegevens over oa. de families Brand, Buter, Bouman, Bouwman, De Haas, Marsman, Van Veen, Ridderinkhof, Van der Klip en Bosman.


Screenshot van website

Kwartierstaat Bouvier - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-bouvier

Een publicatie door Heidi Jonkman met gegevens over oa. de families Bouvier, Magnin, Buffet, Meyer, Morel, Duvillars, Houric, Siegfried en Siegfried.


Screenshot van website

Kwartierstaat Breukel-de Hoog - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-breukel-de-hoog

Een genealogische publicatie door Piet Wakkers met gegevens over onder andere de families Looyaard, Streignarts, Van Vliet, De Hoog, Droogh, Van Werkhoven, Breukel, Den Hagenaar en Van Leeuwen.


Screenshot van website

Kwartierstaat Broekman-Bokstijn - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-broekman-bokstijn

Een publicatie door Martijn Broekman met gegevens over oa. de families Bokstijn, Bokstein, Visser, Van Santen, Broekman, Veltman, Van Driel, Bos, Mulder en Helsloot.


Screenshot van website

Kwartierstaat Edo Bergsma - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-edo-bergsma

Een publicatie door Jan van Noord met gegevens over oa. de families Der Franken, Van Holland, Buma, Troje, Bergsma, Van Beieren, Van Scheltinga, Van de Ostrogoths, Of Sicambri en Van Arkel.


Screenshot van website

Kwartierstaat Elisabeth Blom - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-elisabeth-blom

Een genealogische publicatie door Dik Krijgsman met gegevens over onder andere de families Witteveen, Van Asselt, Blom, Van Ark, Bekking, Van der Snel, Van Putten, Middelwijk en Van Rossum.


Screenshot van website



Genealogie nieuws