stamboomgids

Familienamen » B

Websites 671 - 680 van 1602:

Mieke's stambomensite met o.a. veel uit Brabant - www.stambomen-mieke.nl

Stambomen Berkhoff(GLD) Brouwers (N-Br) Hendriks (N-Br) van Zon/Son (N-Br) v.d.Boogaart (N-Br), Haagen (N-Br), Korebrits (N-Br) Wielhouwer (Z-Hol) de Groot (Gld) Rosenboom (Gld)


Screenshot van website

Millvina's Genealogie Site - www.millvina.nl

Bazen en de Buck


Screenshot van website

Moederlijn Bijl - www.genealogieonline.nl/moederlijn-bijl

Een publicatie door L. van Bijnen met gegevens over oa. de families Blokzijl, Visscher, Beekhuis, Timmer, Roosjes, Poel, Höfte, Hendriks, U. en Pieters.


Screenshot van website

My Family Branches - www.genealogieonline.nl/my-family-branches

A genealogical publication by Deborah Bailey Bell with information about, among others, the families Bailey, Plantagenet, Bayley, Stewart, Griffith, Douglas, Fraser, Wessex and Asbury.


Screenshot van website

Naam-Genealogie Bruijnzeels allerlei schrijfwijzen - www.genealogieonline.nl/naam-genealogie-bruijnzeels

Een publicatie door Bruijnzeels met gegevens over oa. de families Bruijnzeel, Bruijnseels, Bruijnzeels, Bruinzeel, STAMBOOM, Bruynseels, Seelbach, Bruynzeel en Bruynzeel.


Screenshot van website

Naam-Genealogie Bruijnzeels allerlei schrijfwijzen - www.bruijnzeels-allerlei-schrijfwijzen.nl

Een publicatie door Bruijnzeels met gegevens over de families Bruijnseels, Bruijnzeels, Bruinzeel met allerlei schrijfwijzen. De aangetrouwde familietakken zullen beperkt ook opgenomen worden.


Screenshot van website

Naamdragers Box (Heeze -Diversen) - www.genealogieonline.nl/naamdragers-box

Een publicatie door Louk Box met gegevens over oa. de families Box, Bocx, Craendoncks, Francis Goort Dircks van Asten, Naus, Van Mol, Maes, De Smet, Woeyten en Zwuesten.


Screenshot van website

Nageslacht Van den Berg - www.genealogieonline.nl/nageslacht-van-den-berg

Een publicatie door M. van den Berg met gegevens over oa. de families Van den Berg, Verboon, Van der Schans, Kalisvaart, Dijkshoorn, Poot, Van den Akker Of Acker, Voorburg, Zonne en Calisvaardt.


Screenshot van website

Nakomelingen Adam Bacx - www.genealogieonline.nl/nakomelingen-adam-bacx

Een publicatie door L. Bakx met gegevens over oa. de families Bacx, Sem, Hoefyzer, Van Eyck, Berck, Van Aalst, V.d. Hove, Hack Van Hogerheide, Joachimi en Van Gameren.


Screenshot van website

Nakomelingen Beekhuizen en Gerritsen - www.genealogieonline.nl/nakomelingen-beekhuizen-en-gerritsen

Een publicatie door Jolanda Peters-Beekhuizen met gegevens over oa. de families Beekhuizen, Gerrits, Gerritsen, Van der Meiden, Benter en Verhoef.


Screenshot van website



Genealogie nieuws