stamboomgids

Familienamen » B

Websites 671 - 680 van 1622:

Kwartierstaat Wilhelmina Bueker - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-wilhelmina-bueker

De kwartierstaat van Wilhelmina Bueker is samengesteld door W. Krause.


Screenshot van website

Loenense tak familie Beuk - www.genealogieonline.nl/loenense-tak-familie-beuk

Een publicatie door Frederik Beuk met gegevens over oa. de families Beuk, Houweling, Dolman, Aarssen, Den Boef, Smit, Kock, Kok, Minnebreuker en Fisse.


Screenshot van website

Losse Beuken - www.genealogieonline.nl/losse-beuken

Een publicatie door Frederik Beuk met gegevens over oa. de families Beuk, Oosten, Van, Beuck, Beuk, De, Vliet, Van, Vos, Geus, Beumken en Beumken.


Screenshot van website

Mieke's stambomensite met o.a. veel uit Brabant - www.stambomen-mieke.nl

Stambomen Berkhoff(GLD) Brouwers (N-Br) Hendriks (N-Br) van Zon/Son (N-Br) v.d.Boogaart (N-Br), Haagen (N-Br), Korebrits (N-Br) Wielhouwer (Z-Hol) de Groot (Gld) Rosenboom (Gld)


Screenshot van website

Millvina's Genealogie Site - www.millvina.nl

Bazen en de Buck


Screenshot van website

Moederlijn Bijl - www.genealogieonline.nl/moederlijn-bijl

Een publicatie door L. van Bijnen met gegevens over oa. de families Blokzijl, Visscher, Beekhuis, Timmer, Roosjes, Poel, Höfte, Hendriks, U. en Pieters.


Screenshot van website

My Family Branches - www.genealogieonline.nl/my-family-branches

A genealogical publication by Deborah Bailey Bell with information about, among others, the families Bailey, Plantagenet, Bayley, Stewart, Griffith, Douglas, Fraser, Wessex and Asbury.


Screenshot van website

Naam-Genealogie Bruijnzeels allerlei schrijfwijzen - www.genealogieonline.nl/naam-genealogie-bruijnzeels

Een publicatie door Bruijnzeels met gegevens over oa. de families Bruijnzeel, Bruijnseels, Bruijnzeels, Bruinzeel, STAMBOOM, Bruynseels, Seelbach, Bruynzeel en Bruynzeel.


Screenshot van website

Naam-Genealogie Bruijnzeels allerlei schrijfwijzen - www.bruijnzeels-allerlei-schrijfwijzen.nl

Een publicatie door Bruijnzeels met gegevens over de families Bruijnseels, Bruijnzeels, Bruinzeel met allerlei schrijfwijzen. De aangetrouwde familietakken zullen beperkt ook opgenomen worden.


Screenshot van website

Naamdragers Box (Heeze -Diversen) - www.genealogieonline.nl/naamdragers-box

Een publicatie door Louk Box met gegevens over oa. de families Box, Bocx, Craendoncks, Francis Goort Dircks van Asten, Naus, Van Mol, Maes, De Smet, Woeyten en Zwuesten.


Screenshot van website



Genealogie nieuws