stamboomgids

Familienamen » B

Websites 691 - 700 van 1758:

Kwartierstaat Bel - Dierssen - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-bel-dierssen

Een publicatie door H.B. Bel met gegevens over oa. de families Bel, Van Til, Jolink, Dierssen, Gerritsen, Teerink, Oosterink, Lammers, Bloemendal en Brussen.


Screenshot van website

Kwartierstaat Berg - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-berg

Een publicatie door T. Bones met gegevens over oa. de families Hendriks, Jansen, De Vente, Everts, Willems, Bakkenes, Van den Berg, Van Osnabrugge, Gerrits en Bessels.


Screenshot van website

Kwartierstaat Bijkerk - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-bijkerk

Een publicatie door marijke bijkerk met gegevens over oa. de families Groot, Van Gulden, De Vries, Van Putten, Erkelens, De Lange, Koning, De Boer, Hollander en Kroon.


Screenshot van website

Kwartierstaat Boers - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-boers

Een publicatie door M. Boers met gegevens over oa. de families Keulemans, Distelbrink, Boers, Reuvers, Overmans, Robert, Bartels, Liesoij, Keijser en Nolte.


Screenshot van website

Kwartierstaat Boers - www.genealogieonline.nl/boers-kwartierstaat

Een genealogische publicatie door Albert Allema met gegevens over onder andere de families Boers, De Bruin, 't Hart, Kleijwegt, Keijzer, De Bruijn, Storm, Van Dorp en Voogt.


Screenshot van website

Kwartierstaat Bones - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-bones

Een publicatie door T. Bones met gegevens over oa. de families Bruns, Wanders, Pouwels, Gies, Bones, Joosten, Loef, Van Sonderen, Janssen en Van Kolk.


Screenshot van website

Kwartierstaat Bouman, Brand, Buit, de Haas, van der Kamp, Drost, van Veen, van der Klip - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-bouman

Een publicatie door Albert Allema met gegevens over oa. de families Brand, Buter, Bouman, Bouwman, De Haas, Marsman, Van Veen, Ridderinkhof, Van der Klip en Bosman.


Screenshot van website

Kwartierstaat Bouvier - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-bouvier

Een publicatie door Heidi Jonkman met gegevens over oa. de families Bouvier, Magnin, Buffet, Meyer, Morel, Duvillars, Houric, Siegfried en Siegfried.


Screenshot van website

Kwartierstaat Breukel-de Hoog - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-breukel-de-hoog

Een genealogische publicatie door Piet Wakkers met gegevens over onder andere de families Looyaard, Streignarts, Van Vliet, De Hoog, Droogh, Van Werkhoven, Breukel, Den Hagenaar en Van Leeuwen.


Screenshot van website

Kwartierstaat Broekman-Bokstijn - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-broekman-bokstijn

Een publicatie door Martijn Broekman met gegevens over oa. de families Bokstijn, Bokstein, Visser, Van Santen, Broekman, Veltman, Van Driel, Bos, Mulder en Helsloot.


Screenshot van website



Genealogie nieuws