stamboomgids

Familienamen » B

Websites 691 - 700 van 1655:

Naam-Genealogie Bruijnzeels allerlei schrijfwijzen - www.genealogieonline.nl/naam-genealogie-bruijnzeels

Een publicatie door Bruijnzeels met gegevens over oa. de families Bruijnzeel, Bruijnseels, Bruijnzeels, Bruinzeel, STAMBOOM, Bruynseels, Seelbach, Bruynzeel en Bruynzeel.


Screenshot van website

Naamdragers Box (Heeze -Diversen) - www.genealogieonline.nl/naamdragers-box

Een publicatie door Louk Box met gegevens over oa. de families Box, Bocx, Craendoncks, Francis Goort Dircks van Asten, Naus, Van Mol, Maes, De Smet, Woeyten en Zwuesten.


Screenshot van website

Nageslacht Van den Berg - www.genealogieonline.nl/nageslacht-van-den-berg

Een publicatie door M. van den Berg met gegevens over oa. de families Van den Berg, Verboon, Van der Schans, Kalisvaart, Dijkshoorn, Poot, Van den Akker Of Acker, Voorburg, Zonne en Calisvaardt.


Screenshot van website

Nakomelingen Adam Bacx - www.genealogieonline.nl/nakomelingen-adam-bacx

Een publicatie door L. Bakx met gegevens over oa. de families Bacx, Sem, Hoefyzer, Van Eyck, Berck, Van Aalst, V.d. Hove, Hack Van Hogerheide, Joachimi en Van Gameren.


Screenshot van website

Nakomelingen Beekhuizen en Gerritsen - www.genealogieonline.nl/nakomelingen-beekhuizen-en-gerritsen

Een publicatie door Jolanda Peters-Beekhuizen met gegevens over oa. de families Beekhuizen, Gerrits, Gerritsen, Van der Meiden, Benter en Verhoef.


Screenshot van website

Nakomelingen van Hindrick Berens, stamvader familie Beerta - www.genealogieonline.nl/nakomelingen-hindrick-berens

Een publicatie door D. Beerta met gegevens over oa. de families Beerta, Wit De, Bosma, Mulder, Wolthuis, Smit, Visser, Veen, Sesselaar en Janssen.


Screenshot van website

Nakomelingen van Meinrad Baebler - www.stamboom.bebelaar.nl

Stamboom van familie Bebelaar / Baebler / Babler


Screenshot van website

Nazaten Johannes van den Bogaard te Schijndel - www.genealogieonline.nl/nazaten-johannes-van-den-bogaard

Een genealogische publicatie door Frans van den Boogaard met gegevens over onder andere de families Van den Boogaard, Koolen, Van den Bogaard, Vos, Verhagen, Van den Bogaart, Van den Boogaart, Versteegden en Van de Wetering.


Screenshot van website

Nico van den Bogaart - GeneaNet - gw1.geneanet.org/index.php3?b=nvdbogaart

Stamboom van Nico van den Bogaart


Screenshot van website

Oldebroekse Families - www.hendrikvanboven.nl/genea

Voorouders van Oldebroekse families


Screenshot van website



Genealogie nieuws