stamboomgids

Familienamen » B

Websites 691 - 700 van 1701:

Kwartierstaat Jakob Jan Blaauw (1909-1986) - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-jakob-jan-blaauw

Een genealogische publicatie door Wim de Haart met gegevens over onder andere de families Blaauw, Molanus, Timmer, Grambeek, Feenstra, Van der Werf, Reinders, Boonstra en De Haart.


Screenshot van website

Kwartierstaat Klaas Bernink - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-klaas-bernink

Een publicatie door Jan van Noord met gegevens over oa. de families Van der Hoogen, Aylva, Rinia, Trinks, Van Droogen, Galama, Jeltinga, Houtman, Bernink en Rozeman.


Screenshot van website

Kwartierstaat Marcus Bredero - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-marcus-bredero

Een genealogische publicatie door Marcus Bredero met gegevens over onder andere de families Bredero, Heijnis, Spigt, Kaspers, Swart, Meijer, Potemans, Sijbrands, Mulder, Stroethof, Halsema, Boom, Bont, Cornelisse, Scherpenzeel en Titzing.


Screenshot van website

Kwartierstaat N. de Bruin - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-n-de-bruin

Een publicatie door K. Lecker met gegevens over oa. de families Koopmans, Koopman, Gerlof, Van Dijk, Lecker, Rijnart, Van Leeuwen, Kool, Van den Berg en Simons.


Screenshot van website

Kwartierstaat Paul Bouw - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-paul-bouw

Een publicatie door Paul Bouw met gegevens over oa. de families Van der Oest, Gabriƫls, Van der Hoest, Verburg, Jansen, Boon, Hendriks, Jans, Bouw en Van der Roest.


Screenshot van website

Kwartierstaat R.J. van den Berge - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-van-den-berge

Een genealogische publicatie door R.J. van den Berge met gegevens over onder andere de families Van den Berge, Karman, Vijverberg, Van Schaik, Hollander, Karreman, Klootwijk, Van Nederveen en Grootenboer.


Screenshot van website

Kwartierstaat Thalicia Blokland - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-thalicia-blokland

Een publicatie door Nel Pannekoek met gegevens over oa. de families Lange, de, Gazan, Verhage, Blokland, Roy, le, Hecke, van, Bronk, Zomer, de en Zomer, de.


Screenshot van website

Kwartierstaat van Bouman / Bouwman - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-bouman-bouwman

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Van Holland, Van Namen, Van Henegouwen, Van Alblas, Van Luxemburg, Van Parijs, Monster, Barendregt, Roos en Hallincq.


Screenshot van website

Kwartierstaat van Boxtel - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-van-boxtel

Een publicatie door Gerard Gasthuis met gegevens over oa. de families Jans, Driessen, Peters, Van Grinsven, Schraven, Van der Duijn, Van Boxtel, Van Rooijacker, Willems en Thomasson.


Screenshot van website

Kwartierstaat Van den Burg - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-van-den-burg

Een publicatie door C. van den Burg met gegevens over oa. de families Iwema, Van den Burg, Wolfert, Koelewijn, Van der Vuurst, Passet, Pon, Roest, Helfrich en Van Vliet.


Screenshot van website



Genealogie nieuws