stamboomgids

Familienamen » B

Websites 721 - 730 van 1588:

RK Begraafplaats Bovenkerk - www.genealogieonline.nl/rk-begraafplaats-bovenkerk

Een publicatie door Hans Schutijser met gegevens over oa. de families Buskermolen, Drontmann, Tesselaar, Brockhoff, Donicie, K.

Screenshot van website

Robert Brock Family Tree - www.genealogieonline.nl/robert-brock-family-tree

A genealogical publication by Raandall Brock with information about, among others, the families Hoyt, Knapp, Hoyte, Brock, Fish, Stowers, Haight, Taylor and Hait.

Screenshot van website

Rond de 64 Berger-Kwartieren - www.genealogieonline.nl/berger-kwartieren

Een publicatie door Piet Berger met gegevens over oa. de families Berger, Van Wel, Blommaert, Van den Berg, Smit, De Jong, Ram, Van Pesselen en Van Pesselen.

Screenshot van website

Sstamboom Van Balsvoort - www.genealogieonline.nl/sstamboom-van-balsvoort

Een publicatie door E. Gerritse met gegevens over oa. de families Balsvoort, van, Balsfoort, van, Velden, van der, Mulder, de, Bosch, van den, Berkel, van, Casteleijn, Dal, van en Dal, van.

Screenshot van website

Stambomen Besseling/k & Kraaijvanger - www.genealogieonline.nl/stambomen-besseling-kraaijvanger

Een publicatie door Christiaan met gegevens over oa. de families Besselink, Besseling, Kraaijvanger, Besselinck, Booltink, Jansen, Berendsen, Mentink, Besselingh en Brom.

Screenshot van website

Stambomen Brandt / van Elten / Joubert / Arella - www.genealogieonline.nl/stambomen-brandt

Een publicatie door Hermes Brandt met gegevens over oa. de families Brandt, Van Elten, Arella, Joubert, Daures, Burger, Cramer Van Den Bogaart, De Ru, Girard en Hooreman.

Screenshot van website

Stambomen Broeke en Ramler - www.genealogieonline.nl/stambomen-broeke-en-ramler

Een publicatie door T. Broeke met gegevens over oa. de families Van den Broeke, Broeke, Markus, Ramler, Rammeler, Vonk, De Pijper, Beugeling, Van der Sluis en Boon.

Screenshot van website

Stambomen Bruggeman, Uges, Hooijkaas - www.genealogieonline.nl/stambomen-bruggeman-uges-hooijkaas

Een publicatie door Henk Bruggeman met gegevens over oa. de families Hooykaas, Uges, Hooijkaas, Bulthuis, Ubens, Bruggeman, Br.

Screenshot van website

Stambomen v.d. Bosch & Lagas - www.genealogieonline.nl/stamboom-vd-bosch-lagas

Een publicatie door Christiaan met gegevens over oa. de families Lagas, Van der Zijden, Bieshaar, Van den Bosch, Van der Heijde, Alsemgeest, La Gache, Correljé, Ripke en De Jong.

Screenshot van website

Stambomen van Beusekom, Burgman, Fretz - www.xs4all.nl/~hannie73

Screenshot van website



Genealogie nieuws