stamboomgids

Familienamen » B

Websites 751 - 760 van 1757:

Parenteel Aert Aertsz. Brouwer - www.genealogieonline.nl/parenteel-aert-aertsz-brouwer

Een genealogische publicatie door Dirk Evert Krijgsman met gegevens over onder andere de families Brouwer, Berkhout, Bijl, Maurits, Smits, Brobbel, Krijgsman, Storm en Droppert.


Screenshot van website

Parenteel Albert Brummelkamp (Harderwijk) - www.genealogieonline.nl/parenteel_albert_brummelkamp

Gegevens over oa. de families Brummelkamp, Fransen, Straatgaar, Van Bentem, Klaaszen, Van Oosten, Gardes, Lee-Kolck, Van der Hoeven en Stolk.


Screenshot van website

Parenteel Barendregt - www.clvanrooij.nl/mijn-stamboom/parenteel-barendregt

Parenteel Willem Leendertszoon Barendregt


Screenshot van website

Parenteel Beerens - www.genealogieonline.nl/parenteel-beerens

Een publicatie door E. van Houtum-Swalen met gegevens over oa. de families Beerens, Mathijssen, Roosen, Vande Ven, Roozen, Wolfs, Vogels, Kelders, De Laat en Vugts.


Screenshot van website

Parenteel Beumer Rheden e.o. - www.genealogieonline.nl/parenteel-beumer

Een genealogische publicatie door Everlien Salawan Bessie - Liet met gegevens over onder andere de families Beumer, Zweers, Liet, Peters, Palm, Jansen, Jansen van Galen, Bosveld en Daale.


Screenshot van website

Parenteel Bol - www.genealogieonline.nl/parenteel-bol

Een publicatie door D. v.d. Werff v.d. Mije met gegevens over oa. de families Bol, Paap, Keur, Van Duivenboden, Van Duijn, Molenaar, Bos, Koning, Kerkman en Draijer.


Screenshot van website

Parenteel Boomgaard x Hommes - www.genealogieonline.nl/parenteel-boomgaard-hommes

Een publicatie door Lizette Boomgaard met gegevens over oa. de families Liefsting, Heeres, Reinders, Stavinga, Hoevenaar, Hommes, Stavenga, Schuit, Boomgaard en Abels.


Screenshot van website

Parenteel Bosveld - www.genealogieonline.nl/parenteel-bosveld

Een genealogische publicatie door Everlien Salawan Bessie - Liet met gegevens over onder andere de families Bosveld, Jansen, Zweers, Liet, Kip, Gergoski, Gargoski, Smeenk en Mennink.


Screenshot van website

Parenteel Bree - www.genealogieonline.nl/parenteel-bree

Een genealogische publicatie door P. Bree met gegevens over oa. de families BREE, (NN), BREHE, VERSCHUUR, HOGENBIRK, PATER, DEKKER, De VRIES en De VRIES.


Screenshot van website

Parenteel Bree - www.genealogieonline.nl/parenteel-bree

Een genealogische publicatie door P. Bree met gegevens over oa. de families BREE, (NN), BREHE, VERSCHUUR, HOGENBIRK, PATER, DEKKER, De VRIES en De VRIES.


Screenshot van website



Genealogie nieuws