stamboomgids

Familienamen » B

Websites 751 - 760 van 1587:

Stamboom Baas - www.genealogieonline.nl/stamboom-baas

Een publicatie door D. Baas met gegevens over oa. de families Baas, Troost, Van den Burg, Goulooze, De Kruijk, Vogel, Middagh, Donck, Verschuren en Pors.

Screenshot van website

Stamboom Baas en Suiker - www.genealogieonline.nl/stamboom-baas-en-suiker

Een publicatie door Marco Baas met gegevens over oa. de families Suiker, Baas, Bremer, Olijve, Hazeveld, Theijs, De Jong, Mulder, Keiser en Straatman.

Screenshot van website

Stamboom Baas-Vanheeswijck - www.genealogieonline.nl/stamboom-baas-vanheeswijck

Een publicatie door Jan J.W. Baas met gegevens over oa. de families Buitenhuis, Smeets, Janssen, Tongeren, van, Dobbelsteen, Graaf, de, Meuwissen, Koelewijn en Koelewijn.

Screenshot van website

Stamboom Babeliowsky Weert - www.genealogieonline.nl/stamboom-babeliowsky-weert

Een publicatie door Jan Neelen met gegevens over oa. de families Babeliowsky, Janssen, Babeliowskij, Wittmann, Timmermans, Truyen, Nijs, Jamin en Jamin.

Screenshot van website

Stamboom Bac - www.genealogieonline.nl/stamboom-bac

Een publicatie door L. Bakx met gegevens over oa. de families Back, Bac, Bacs Ommaten, Bacs, Bac De Corvele, Van der Aa, Van Wijtvliet, Van Ghierle, Putkuup en Brouwers.

Screenshot van website

Stamboom Backers - van Geenen - www.genealogieonline.nl/stamboom-backers-geenen

Een genealogische publicatie door Cees Backers met gegevens over onder andere de families Backers, Smits, Zorgdrager, Van Geenen, Vister, Hendriks, Gijsbers, Beekman en Hol.

Screenshot van website

Stamboom Baert - www.genealogieonline.nl/stamboom-baert

Een publicatie door P.M.Baert met gegevens over oa. de families Dombrecht, De Vliegher, De Vlieger, Moenaert, Buysse, Vanhaelemeesch, Josephus Baert, Christiaen, Rosalia De Vliegher en Taelman.

Screenshot van website

Stamboom Baeten Weert - www.genealogieonline.nl/stamboom-baeten-weert

Een publicatie door Jan Neelen met gegevens over oa. de families Baeten, Neelen, Jeegers, Dupont, Savelkoul, Rats, Geelen, Drye en Drye.

Screenshot van website

Stamboom Baeyens - www.genealogieonline.nl/stamboom-baeyens

Een publicatie door Rony Baeyens met gegevens over oa. de families Baeyens, Rombout, Van Hoorde, Huylebroek, Martens, Lochy, Hermans, Swalus, Baert en De Boeck.

Screenshot van website

Stamboom Baggerman - www.genealogieonline.nl/stamboom-baggerman

Een publicatie door E.J. Baggerman met gegevens over oa. de families Baggerman, Brouwer, Martens, Van Ellekom, Burgermeestre, Tolsma, Van Christoffelsz, Den Oudsten, Slomp en Deutz.

Screenshot van website



Genealogie nieuws