stamboomgids

Familienamen » B

Websites 751 - 760 van 1749:

Parenteel Beerens - www.genealogieonline.nl/parenteel-beerens

Een publicatie door E. van Houtum-Swalen met gegevens over oa. de families Beerens, Mathijssen, Roosen, Vande Ven, Roozen, Wolfs, Vogels, Kelders, De Laat en Vugts.


Screenshot van website

Parenteel Beumer Rheden e.o. - www.genealogieonline.nl/parenteel-beumer

Een genealogische publicatie door Everlien Salawan Bessie - Liet met gegevens over onder andere de families Beumer, Zweers, Liet, Peters, Palm, Jansen, Jansen van Galen, Bosveld en Daale.


Screenshot van website

Parenteel Bol - www.genealogieonline.nl/parenteel-bol

Een publicatie door D. v.d. Werff v.d. Mije met gegevens over oa. de families Bol, Paap, Keur, Van Duivenboden, Van Duijn, Molenaar, Bos, Koning, Kerkman en Draijer.


Screenshot van website

Parenteel Boomgaard x Hommes - www.genealogieonline.nl/parenteel-boomgaard-hommes

Een publicatie door Lizette Boomgaard met gegevens over oa. de families Liefsting, Heeres, Reinders, Stavinga, Hoevenaar, Hommes, Stavenga, Schuit, Boomgaard en Abels.


Screenshot van website

Parenteel Bosveld - www.genealogieonline.nl/parenteel-bosveld

Een genealogische publicatie door Everlien Salawan Bessie - Liet met gegevens over onder andere de families Bosveld, Jansen, Zweers, Liet, Kip, Gergoski, Gargoski, Smeenk en Mennink.


Screenshot van website

Parenteel Bree - www.genealogieonline.nl/parenteel-bree

Een genealogische publicatie door P. Bree met gegevens over oa. de families BREE, (NN), BREHE, VERSCHUUR, HOGENBIRK, PATER, DEKKER, De VRIES en De VRIES.


Screenshot van website

Parenteel Bree - www.genealogieonline.nl/parenteel-bree

Een genealogische publicatie door P. Bree met gegevens over oa. de families BREE, (NN), BREHE, VERSCHUUR, HOGENBIRK, PATER, DEKKER, De VRIES en De VRIES.


Screenshot van website

parenteel fam. Bruggeman - www.marliesdijkstra.nl/genealogie/parent_bruggeman.html

parenteel van de fam. Bruggeman afkomstig uit Elte, Pruissen


Screenshot van website

Parenteel Jacob Brummelkamp (Amsterdam/Harderwijk) - www.genealogieonline.nl/parenteel_jacob_brummelkamp

Gegevens over oa. de families Brummelkamp, De Casparis, Klaassen, Hoppenbrouwer, De Smet, Bolder, Reijnders, Kuhlemaijer, Ottomeijer en Van Rossum.


Screenshot van website

Parenteel Jan Blom - www.genealogieonline.nl/parenteel-jan-blom

Een genealogische publicatie door Dirk Evert Krijgsman met gegevens over onder andere de families Blom, Zwaans, Bloem, Nieuwhof, Willemse, Van den Anker, Elbers, Plattel en Peters.


Screenshot van website