stamboomgids

Familienamen » B

Websites 781 - 790 van 1771:

Paul Christiaan Smis. Oude namen. - www.genealogieonline.nl/stamboom-boris-schubert-moonlight

Een publicatie door Paul C. Smis met gegevens over oa. de families Commelin, Smijs, Valckenier, Coymans, Veeckens, Koffijberg, Diepenhorst, Pauw en Pauw.


Screenshot van website

Paul Christiaan Smis. Oude namen. - www.myheritage.nl/site-60056571/paul-christiaan-smis-oude-namen

Een publicatie door Paul C. Smis met gegevens over oa. de families Commelin, Coymans, Diepenhorst, Van der Does, Koffijberg, Manenschijn, Pauw, Rijser, Schoe(n)maker, Smis, Van Uffelen, Valckenier, Veeckens, en Versluis.


Screenshot van website

Peter Berndsen - GeneaNet - gw.geneanet.org/pberndsen

Genealogie familie Berndsen (en aanverwante takken)


Screenshot van website

Polderhistorie - www.keesbolle.nl

De droogmakerij en polderhistorie in Nederland met nadruk op de Ijsselmeerpolders. Daarnaast stamboomgegevens van de fam. Bolle-IJzelenberg-Lansen-van Oosten-Huizinga-Knevelman-De Vries


Screenshot van website

Riek Brinkatte en voorgeslacht - www.genealogieonline.nl/riek-brinkatte-en-voorgeslachtNieuw!

Een genealogische publicatie door J.A.J.de Klark met gegevens over onder andere de families Brinkatte, Heck, Holterman, Ter Horst, De Klark, Overbeek, Greven, Schuurman en Tijhuis Trutmans.


Screenshot van website

RK Begraafplaats Bovenkerk - www.genealogieonline.nl/rk-begraafplaats-bovenkerk

Een publicatie door Hans Schutijser met gegevens over oa. de families Buskermolen, Drontmann, Tesselaar, Brockhoff, Donicie, K.


Screenshot van website

Robert Brock Family Tree - www.genealogieonline.nl/robert-brock-family-tree

A genealogical publication by Raandall Brock with information about, among others, the families Hoyt, Knapp, Hoyte, Brock, Fish, Stowers, Haight, Taylor and Hait.


Screenshot van website

Rond de 64 Berger-Kwartieren - www.genealogieonline.nl/berger-kwartieren

Een publicatie door Piet Berger met gegevens over oa. de families Berger, Van Wel, Blommaert, Van den Berg, Smit, De Jong, Ram, Van Pesselen en Van Pesselen.


Screenshot van website

Sstamboom Van Balsvoort - www.genealogieonline.nl/sstamboom-van-balsvoort

Een publicatie door E. Gerritse met gegevens over oa. de families Balsvoort, van, Balsfoort, van, Velden, van der, Mulder, de, Bosch, van den, Berkel, van, Casteleijn, Dal, van en Dal, van.


Screenshot van website

Stam van Joshua De Bisschop - www.genealogieonline.nl/stam-van-joshua-de-bisschop

Een genealogische publicatie door Joshua De Bisschop met gegevens over onder andere de families Molenberghs, Picavet, De Bisschop, Dillen, Marquant, Lagae, Martens, Lust en Vanheuckelom.


Screenshot van website