stamboomgids

Familienamen » B

Websites 781 - 790 van 1589:

Stamboom Baks - www.genealogieonline.nl/stamboom-baks

Een publicatie door E. Baks met gegevens over oa. de families Bax, Baks, Viveen, Van der Kolk, Van Vugt, Back, Hartman, Kentie, Bacx en Groeneveld.

Screenshot van website

Stamboom Bakx - www.genealogieonline.nl/stamboom-bakx

Een publicatie door L. Bakx met gegevens over oa. de families Bakx, Backx, Bax, Bacx, Back, Bakx (Bax), Bac, Backs, Bax (Backx) en Van Gool.

Screenshot van website

Stamboom Baldé - www.genealogieonline.nl/stamboom-balde

Een genealogische publicatie door Jan Baldé met gegevens over onder andere de families Baldé, Hart, Bijl, Blaauw, Berkhout, Grootveld, Weijers, Antis en Numeijer.

Screenshot van website

Stamboom Balhuizen-Thierry-Koster-Kruize - www.genealogieonline.nl/stamboom-balhuizen

Een publicatie door A. A. Balhuizen met gegevens over oa. de families Koster, Reijmerink, De Visser, De Bree, Meijers, Thierry, Balhuizen, Kruize, Veling en Reints.

Screenshot van website

Stamboom Ballijns (Willijns) - Van Munster - Louis - Van Os(ch) - www.genealogieonline.nl/stamboom-ballijns

Een publicatie door Marc Ballijns met gegevens over oa. de families Van Os, Mak, Klop, Vroegh, Van Osch, De Bie, Bats, Planken, Gonlag en Louis.

Screenshot van website

Stamboom Balm - www.genealogieonline.nl/stamboom-balm

Een publicatie door Aad Tinnenbroek met gegevens over oa. de families Balm, Jukes, Heijne, Doef van Der, Rooswinkel, Wensch van Der, Tromp, Meijer en Meijer.

Screenshot van website

Stamboom Bals-Heijkoop - www.genealogieonline.nl/stamboom-bals-heijkoop

Een publicatie door Robert Bals met gegevens over oa. de families Bals, Loendersloot, Van Helden, Ockhuijsen, Vink, Van Brederode, Heijkoop, Van Hartingsveld, Lastdrager en Visser.

Screenshot van website

Stamboom Balt - www.genealogieonline.nl/stamboom-balt

Een publicatie door Constance Balt met gegevens over oa. de families Balt, Veenendaal, Groot, Van Naarden, Eekhof, Bos, Posthuma, V.d. Wakker, Colmjon en Hiltrop.

Screenshot van website

Stamboom Baltissen - www.genealogieonline.nl/stamboom-baltissen

Een publicatie door Arnoud Baltissen met gegevens over oa. de families Baltissen, Hope, Baltesen, Roffel, Baltussen, Bosma, Poels, Johnston, Arts en Jansen.

Screenshot van website

Stamboom Bamberg - www.genealogieonline.nl/stamboom-bamberg

Een publicatie door J. Vomberg met gegevens over oa. de families Bamberg, Hart, Cohen, Gerlofs, De Levie, Meijer, Van Hoorn, Hak, Van den Berg en Udema.

Screenshot van website



Genealogie nieuws