stamboomgids

Familienamen » B

Websites 781 - 790 van 1682:

Stamboom Baars-Kaats - www.genealogieonline.nl/stamboom-baars-kaats

Een publicatie door L. Baars met gegevens over oa. de families Baars, Verkleij, Straver, Boere, Van Vliet, Vergeer, Kok, Kaats, Van Achthoven en Smienk.


Screenshot van website

Stamboom Baars/Kraaijeveld - www.genealogieonline.nl/stamboom-baars-kraaijeveld

Een publicatie door A.J. Baars met gegevens over oa. de families Kraaijeveld, Baars, Van Namen, Dekkers, Visser, Lanser, Baers, Kruithof, Boer en De Jong.


Screenshot van website

Stamboom Baarslag - www.genealogieonline.nl/stamboom-baarslag

Een publicatie door Johan Baarslag met gegevens over oa. de families Baarslag, Roels, Engelenburg, Gerrit, Wegman, Rudolfo, Gritter, Albert en Albert.


Screenshot van website

Stamboom Baartmans - www.genealogieonline.nl/stamboom-baartmans

Een publicatie door Charles Spaan met gegevens over de familie Baartmans.


Screenshot van website

Stamboom Baas - www.genealogieonline.nl/stamboom-baas

Een publicatie door D. Baas met gegevens over oa. de families Baas, Troost, Van den Burg, Goulooze, De Kruijk, Vogel, Middagh, Donck, Verschuren en Pors.


Screenshot van website

Stamboom Baas en Suiker - www.genealogieonline.nl/stamboom-baas-en-suiker

Een publicatie door Marco Baas met gegevens over oa. de families Suiker, Baas, Bremer, Olijve, Hazeveld, Theijs, De Jong, Mulder, Keiser en Straatman.


Screenshot van website

Stamboom Baas-Vanheeswijck - www.genealogieonline.nl/stamboom-baas-vanheeswijck

Een publicatie door Jan J.W. Baas met gegevens over oa. de families Buitenhuis, Smeets, Janssen, Tongeren, van, Dobbelsteen, Graaf, de, Meuwissen, Koelewijn en Koelewijn.


Screenshot van website

Stamboom Babeliowsky Weert - www.genealogieonline.nl/stamboom-babeliowsky-weert

Een publicatie door Jan Neelen met gegevens over oa. de families Babeliowsky, Janssen, Babeliowskij, Wittmann, Timmermans, Truyen, Nijs, Jamin en Jamin.


Screenshot van website

Stamboom Bac - www.genealogieonline.nl/stamboom-bac

Een publicatie door L. Bakx met gegevens over oa. de families Back, Bac, Bacs Ommaten, Bacs, Bac De Corvele, Van der Aa, Van Wijtvliet, Van Ghierle, Putkuup en Brouwers.


Screenshot van website

Stamboom Backers - van Geenen - www.genealogieonline.nl/stamboom-backers-geenen

Een genealogische publicatie door Cees Backers met gegevens over onder andere de families Backers, Smits, Zorgdrager, Van Geenen, Vister, Hendriks, Gijsbers, Beekman en Hol.


Screenshot van website



Genealogie nieuws