stamboomgids

Familienamen » B

Websites 801 - 810 van 1600:

Stamboom Baris - www.genealogieonline.nl/stamboom-baris

Een publicatie door Paul Baris met gegevens over oa. de families Der Franken, Van Lotharingen, Van Luxemburg, Van Holland, Van Vlaanderen, Van Vermandois, Van Orleans, Van Frankrijk, Van Parijs en Van Saksen.


Screenshot van website

Stamboom Baris - www.genealogieonline.nl/baris-stamboom

Een publicatie door Roelf Schrik met gegevens over oa. de families Baris, Verschoor, Molenaar, Stolk, Baris (ook: Barres), Boonstoppel, Groeneveld, Gerloff en Gerloff.


Screenshot van website

Stamboom Baris en Clement - www.genealogieonline.nl/stamboom-baris-en-clement

Een publicatie door Paul Baris met gegevens over oa. de families Rijswijk, Hattem, Lynden, Beaumont, Bourgondi.


Screenshot van website

Stamboom Barnhoorn - www.genealogieonline.nl/stamboom-barnhoorn

Een publicatie door MMJ Meijer-Ettema met gegevens over oa. de families Barnhoorn, Dam, van, Westgeest, Balen, van, Vliet, van, 's Gravenmade, Schrama, Meijer en Meijer.


Screenshot van website

Stamboom Baron - www.genealogieonline.nl/stamboom-baron

Een publicatie door Renate Luchies met gegevens over oa. de families Baron, Luchies, Hendriks Baron, Hummel, Wiebes Baron, Hanzes Baron, Klazes Baron, Geerts Baron, Fokkema en Jans Baron.


Screenshot van website

Stamboom Bart de Boer - www.genealogieonline.nl/stamboom-bart-de-boer

Een publicatie door Bart de Boer met gegevens over oa. de families De Boer, De Gorter, Rab, Van Leeuwen, Visser, Bakker, Lipjes, Van der Lindi, Muller en Bruin.


Screenshot van website

Stamboom Bartelt - www.genealogieonline.nl/stamboom-bartelt

Een publicatie door Diederik Kampinga met gegevens over oa. de families Everts, Jelis, Bartels, Gerrits, Douwes, Kloosters en Kloosters.


Screenshot van website

Stamboom Bassant - www.genealogieonline.nl/stamboom-bassant

Een publicatie door J. Bassant met gegevens over oa. de families Bassant, Stakenburg, Simonis, Kok, Van Gijselen, Van Woesik, Zom, Roos, Van Dijk en Van Geel.


Screenshot van website

Stamboom Bastiaans - www.genealogieonline.nl/stamboom-bastiaans

Een publicatie door Roel Bazuin met gegevens over oa. de families Bastiaans, Tak, Van Bronkhorst, Soekias, Godschalk, Beks, Rundberg, Westhoff, Van Riet en Adam.


Screenshot van website

Stamboom Bastiaens - www.genealogieonline.nl/stamboom-bastiaens

Een publicatie door E. Bastiaens met gegevens over oa. de families Bastiaens, Bastiaans, Nelissen, Moors, Paulissen, Plessers, Vrancken, Stevens, Peeters en Geurts.


Screenshot van website



Genealogie nieuws