stamboomgids

Familienamen » B

Websites 801 - 810 van 1662:

Stamboom Bakker-Tiele - www.genealogieonline.nl/stamboom-bakker-tiele

Een publicatie door Frans Thielen met gegevens over oa. de families Zandbergen, Rave, Droog, Bonefaas, Moerman, Bakker, Van Leeuwen, De Vlieg, Flantua en Laffree.


Screenshot van website

Stamboom Bakker/van der Moolen - www.genealogieonline.nl/stamboom-bakker-van-der-moolen

Een publicatie door Jacqueline Weijts-van der Moolen met gegevens over oa. de families Bakker, Smid, Wessels, De Ruyter, Stoekenbroek, Van der Moolen, Wijnberg, Ruyter, Kuijpers en Barf.


Screenshot van website

Stamboom Bakkum en Welboren - www.genealogieonline.nl/stamboom-bakkum-en-welboren

Een publicatie door Marja Jong met gegevens over oa. de families Dekker, Oudeman, Welboren, Bakkum, Groot, Meijer, De Jong, De Lange, Bekker en De Wildt.


Screenshot van website

Stamboom Baks - www.genealogieonline.nl/stamboom-baks

Een publicatie door E. Baks met gegevens over oa. de families Bax, Baks, Viveen, Van der Kolk, Van Vugt, Back, Hartman, Kentie, Bacx en Groeneveld.


Screenshot van website

Stamboom Bakx - www.genealogieonline.nl/stamboom-bakx

Een publicatie door L. Bakx met gegevens over oa. de families Bakx, Backx, Bax, Bacx, Back, Bakx (Bax), Bac, Backs, Bax (Backx) en Van Gool.


Screenshot van website

Stamboom Baldé - www.genealogieonline.nl/stamboom-balde

Een genealogische publicatie door Jan Baldé met gegevens over onder andere de families Baldé, Hart, Bijl, Blaauw, Berkhout, Grootveld, Weijers, Antis en Numeijer.


Screenshot van website

Stamboom Balhuizen-Thierry-Koster-Kruize - www.genealogieonline.nl/stamboom-balhuizen

Een publicatie door A. A. Balhuizen met gegevens over oa. de families Koster, Reijmerink, De Visser, De Bree, Meijers, Thierry, Balhuizen, Kruize, Veling en Reints.


Screenshot van website

Stamboom Ballijns (Willijns) - Van Munster - Louis - Van Os(ch) - www.genealogieonline.nl/stamboom-ballijns

Een publicatie door Marc Ballijns met gegevens over oa. de families Van Os, Mak, Klop, Vroegh, Van Osch, De Bie, Bats, Planken, Gonlag en Louis.


Screenshot van website

Stamboom Balm - www.genealogieonline.nl/stamboom-balm

Een publicatie door Aad Tinnenbroek met gegevens over oa. de families Balm, Jukes, Heijne, Doef van Der, Rooswinkel, Wensch van Der, Tromp, Meijer en Meijer.


Screenshot van website

Stamboom Bals-Heijkoop - www.genealogieonline.nl/stamboom-bals-heijkoop

Een publicatie door Robert Bals met gegevens over oa. de families Bals, Loendersloot, Van Helden, Ockhuijsen, Vink, Van Brederode, Heijkoop, Van Hartingsveld, Lastdrager en Visser.


Screenshot van website



Genealogie nieuws