stamboomgids

Familienamen » B

Websites 771 - 780 van 1652:

Stamboom Backers - van Geenen - www.genealogieonline.nl/stamboom-backers-geenen

Een genealogische publicatie door Cees Backers met gegevens over onder andere de families Backers, Smits, Zorgdrager, Van Geenen, Vister, Hendriks, Gijsbers, Beekman en Hol.


Screenshot van website

Stamboom Baert - www.genealogieonline.nl/stamboom-baert

Een publicatie door P.M.Baert met gegevens over oa. de families Dombrecht, De Vliegher, De Vlieger, Moenaert, Buysse, Vanhaelemeesch, Josephus Baert, Christiaen, Rosalia De Vliegher en Taelman.


Screenshot van website

Stamboom Baeten Weert - www.genealogieonline.nl/stamboom-baeten-weert

Een publicatie door Jan Neelen met gegevens over oa. de families Baeten, Neelen, Jeegers, Dupont, Savelkoul, Rats, Geelen, Drye en Drye.


Screenshot van website

Stamboom Baeyens - www.genealogieonline.nl/stamboom-baeyens

Een publicatie door Rony Baeyens met gegevens over oa. de families Baeyens, Rombout, Van Hoorde, Huylebroek, Martens, Lochy, Hermans, Swalus, Baert en De Boeck.


Screenshot van website

Stamboom Baggerman - www.genealogieonline.nl/stamboom-baggerman

Een publicatie door E.J. Baggerman met gegevens over oa. de families Baggerman, Brouwer, Martens, Van Ellekom, Burgermeestre, Tolsma, Van Christoffelsz, Den Oudsten, Slomp en Deutz.


Screenshot van website

Stamboom Baijens - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-baijens

Een publicatie door Mattijs Baijens met gegevens over oa. de families Van der Does, Gelens, Baijens, Polak, Van Berkel, Oomen, Van Loon, Rietmeijer, Baijens (Bayens) en Vermeeren.


Screenshot van website

Stamboom Bajetto - www.genealogieonline.nl/stamboom-bajetto

Een publicatie door Betsy Bajetto met gegevens over oa. de families Jagtman, Jeronimus, Pons, Bruno, Van Noort, Van Battum, Van Kalmthout, Sinnigen, Roskam(P) en Von Schlichting.


Screenshot van website

Stamboom Bak - www.genealogieonline.nl/stamboom-bak

Een publicatie door Bertus Bak met gegevens over oa. de families Bak, Volkers, Veenstra, Mooij, Koning, Krijgsman, Beets, Dekker, Kuijper en De Boer.


Screenshot van website

Stamboom Bakelaar - www.genealogieonline.nl/stamboom-bakelaar

Een publicatie door Suzette Bakelaar met gegevens over oa. de families Bakelaar, Schol, Haarselhorst, Vroegindeweij, Verburg, Udo, , .


Screenshot van website

Stamboom Bakhuis - www.genealogieonline.nl/stamboom-bakhuis

Een publicatie door Jolien Hiemstra met gegevens over oa. de families Bakhuis, Op Den Dries, Schutte, Stobbelaar, Lohuis, Grefelman, Schoten, Warmelink, Schurink en Grootemarsink.


Screenshot van website



Genealogie nieuws