stamboomgids

Familienamen » B

Websites 741 - 750 van 1655:

Rond de 64 Berger-Kwartieren - www.genealogieonline.nl/berger-kwartieren

Een publicatie door Piet Berger met gegevens over oa. de families Berger, Van Wel, Blommaert, Van den Berg, Smit, De Jong, Ram, Van Pesselen en Van Pesselen.


Screenshot van website

Sstamboom Van Balsvoort - www.genealogieonline.nl/sstamboom-van-balsvoort

Een publicatie door E. Gerritse met gegevens over oa. de families Balsvoort, van, Balsfoort, van, Velden, van der, Mulder, de, Bosch, van den, Berkel, van, Casteleijn, Dal, van en Dal, van.


Screenshot van website

Stambomen Besseling/k & Kraaijvanger - www.genealogieonline.nl/stambomen-besseling-kraaijvanger

Een publicatie door Christiaan met gegevens over oa. de families Besselink, Besseling, Kraaijvanger, Besselinck, Booltink, Jansen, Berendsen, Mentink, Besselingh en Brom.


Screenshot van website

Stambomen Brandt / van Elten / Joubert / Arella - www.genealogieonline.nl/stambomen-brandt

Een publicatie door Hermes Brandt met gegevens over oa. de families Brandt, Van Elten, Arella, Joubert, Daures, Burger, Cramer Van Den Bogaart, De Ru, Girard en Hooreman.


Screenshot van website

Stambomen Bruggeman, Uges, Hooijkaas - www.genealogieonline.nl/stambomen-bruggeman-uges-hooijkaas

Een publicatie door Henk Bruggeman met gegevens over oa. de families Hooykaas, Uges, Hooijkaas, Bulthuis, Ubens, Bruggeman, Br.


Screenshot van website

Stambomen v.d. Bosch & Lagas - www.genealogieonline.nl/stamboom-vd-bosch-lagas

Een publicatie door Christiaan met gegevens over oa. de families Lagas, Van der Zijden, Bieshaar, Van den Bosch, Van der Heijde, Alsemgeest, La Gache, Correljé, Ripke en De Jong.


Screenshot van website

Stambomen van Beusekom, Burgman, Fretz - www.xs4all.nl/~hannie73


Screenshot van website

Stambomen van Boslooper, Kamerling, Pieters en Van Wijngaarden - www.boslooper.nl

Vier stambomen van de families Boslooper, Kamerling, Pieters en van Wijngaarden


Screenshot van website

Stambomen Van den Berg en Dijkstra - www.genealogieonline.nl/stambomen-van-den-berg-en-dijkstra

Een publicatie door Douwe van den Berg met gegevens over oa. de families Dijkstra, Van den Berg, Hankel, Siemonsma, Dijksma, Gokkes, Van der Meer, Obbema, Huitema en Zijlstra.


Screenshot van website

Stambomen van den Berg, Jongedijk, van Vugt en van Dinther - www.genealogieonline.nl/stambomen-van-den-berg-jongedijk-van-vugt-en-v ...

Een genealogische publicatie door Ger van den Berg met gegevens over onder andere de families Van den Berg, Jongedijk, Van Dinther, Van Vugt, De Jong, Vandenberg, De Vries, Visscher en Veenstra.


Screenshot van website



Genealogie nieuws