stamboomgids

Familienamen » B

Websites 661 - 670 van 1682:

Kwartierstaat Bakker - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-bakker

Een publicatie door Marten Geert Bakker met gegevens over oa. de families Jans, Bakker, Von Langen Von Goor, Cloeck, Nieboer, Harms, Pieters, Heikema, Dijksterhuis en Canter.


Screenshot van website

Kwartierstaat Bakker-Kollaard, Haarlem - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-bakker-kollaard

Een publicatie door Gerard Bart met gegevens over oa. de families Bakker, Akkerman, Van Nimwegen, Kollaard, Veen, Boonekamp, De Vries, De Wolf, Otten en Timmermans.


Screenshot van website

Kwartierstaat Barendregt - www.clvanrooij.nl/mijn-stamboom/kwartierstaat-barendregt

Kwartierstaat van mijn oma Cornelia Barendregt


Screenshot van website

Kwartierstaat Bekx (Bekx en Heerings) - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-bekx

Een publicatie door jan bekx met gegevens over oa. de families Bekx, Heerings, Giller, Heesakkers, Saris, Bex, Gielen, Van der Weijden, Marcus en Evers.


Screenshot van website

Kwartierstaat Bel + Aanverwanten - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-bel-en-aanverwanten

Een genealogische publicatie door H.B. Bel met gegevens over onder andere de families Bel, Bulten, Ebbers, Van Til, Jansen, Jolink, Dierssen, Middelhoven en Brunsveld.


Screenshot van website

Kwartierstaat Bel - Dierssen - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-bel-dierssen

Een publicatie door H.B. Bel met gegevens over oa. de families Bel, Van Til, Jolink, Dierssen, Gerritsen, Teerink, Oosterink, Lammers, Bloemendal en Brussen.


Screenshot van website

Kwartierstaat Berg - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-berg

Een publicatie door T. Bones met gegevens over oa. de families Hendriks, Jansen, De Vente, Everts, Willems, Bakkenes, Van den Berg, Van Osnabrugge, Gerrits en Bessels.


Screenshot van website

Kwartierstaat Bijkerk - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-bijkerk

Een publicatie door marijke bijkerk met gegevens over oa. de families Groot, Van Gulden, De Vries, Van Putten, Erkelens, De Lange, Koning, De Boer, Hollander en Kroon.


Screenshot van website

Kwartierstaat Boers - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-boers

Een publicatie door M. Boers met gegevens over oa. de families Keulemans, Distelbrink, Boers, Reuvers, Overmans, Robert, Bartels, Liesoij, Keijser en Nolte.


Screenshot van website

Kwartierstaat Boers - www.genealogieonline.nl/boers-kwartierstaat

Een genealogische publicatie door Albert Allema met gegevens over onder andere de families Boers, De Bruin, 't Hart, Kleijwegt, Keijzer, De Bruijn, Storm, Van Dorp en Voogt.


Screenshot van website



Genealogie nieuws