stamboomgids

Familienamen » B

Websites 661 - 670 van 1652:

Kwartierstaat Broekman-Bokstijn - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-broekman-bokstijn

Een publicatie door Martijn Broekman met gegevens over oa. de families Bokstijn, Bokstein, Visser, Van Santen, Broekman, Veltman, Van Driel, Bos, Mulder en Helsloot.


Screenshot van website

Kwartierstaat Edo Bergsma - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-edo-bergsma

Een publicatie door Jan van Noord met gegevens over oa. de families Der Franken, Van Holland, Buma, Troje, Bergsma, Van Beieren, Van Scheltinga, Van de Ostrogoths, Of Sicambri en Van Arkel.


Screenshot van website

Kwartierstaat Elisabeth Blom - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-elisabeth-blom

Een genealogische publicatie door Dik Krijgsman met gegevens over onder andere de families Witteveen, Van Asselt, Blom, Van Ark, Bekking, Van der Snel, Van Putten, Middelwijk en Van Rossum.


Screenshot van website

Kwartierstaat familie Van den Berg - gw.geneanet.org/bergfried

De kwartierstaat van onze familie, voornamelijk in Vlaardingen en omstreken


Screenshot van website

Kwartierstaat Fred Bakema - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-fred-bakema

Een publicatie door Corien Radstok met gegevens over oa. de families Vos, Mandersloot, Bakema, Pilon, Bosselaar, Bos, De Heger, Bosselaer, Veerman en Bakkenes.


Screenshot van website

Kwartierstaat Henriëtte Gijsbertha de Beer - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-henriette-gijsbertha-de-beer


Screenshot van website

Kwartierstaat Jacob Douwes de Boer - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-jacob-douwes-de-boer

Een publicatie door Martin Vis met gegevens over oa. de families De Boer, Akkerman, De Jong, , , .


Screenshot van website

Kwartierstaat Jakob Jan Blaauw (1909-1986) - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-jakob-jan-blaauw

Een genealogische publicatie door Wim de Haart met gegevens over onder andere de families Blaauw, Molanus, Timmer, Grambeek, Feenstra, Van der Werf, Reinders, Boonstra en De Haart.


Screenshot van website

Kwartierstaat Johan van Brecht (geb. ± 1540) - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-johan-van-brecht

Een genealogische publicatie door W.F.H. Naudin ten Cate met gegevens over onder andere de families Van Brecht, Van der Dussen, Absolons, Van Stackenborch, Roelants, Van Boechem, Van Dieghem, Van den Wijngaerde en Verreycken.


Screenshot van website

Kwartierstaat Klaas Bernink - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-klaas-bernink

Een publicatie door Jan van Noord met gegevens over oa. de families Van der Hoogen, Aylva, Rinia, Trinks, Van Droogen, Galama, Jeltinga, Houtman, Bernink en Rozeman.


Screenshot van website



Genealogie nieuws