stamboomgids

Familienamen » D

Websites 131 - 140 van 608:

Family Tree of Johanna Dutmers and Theodore Zey - www.genealogieonline.nl/family-tree-dutmers-and-zey

Een publicatie door Valerie Gondek met gegevens over oa. de families Dutmers, Lautner, Bodzioch, Dutmer, Gondek, Stebic, Arends, Pitsch en Pitsch.

Screenshot van website

Family Tree Van den Dop / Gravestock - www.genealogieonline.nl/family-tree-van-den-dop-gravestock

Een publicatie door Fran Cannon met gegevens over oa. de families Gravestock, Van Kempen, Van den Dop, Wigbers, Covington, Belchamber, Oomkes, Bentvelzen en Bentvelzen.

Screenshot van website

Friese namen in Dordrecht - www.genealogieonline.nl/friese-namen-in-dordrecht

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Heer, de, Vriesendorp, Ridderhof, Koning, de, Berg, van den, Dorsser, van, Vries, de, Spoel en Spoel.

Screenshot van website

Genealogie Cornelis Dekker - www.genealogieonline.nl/genealogie-cornelis-dekker

Een publicatie door Ben van Berk met gegevens over oa. de families Dekker, De Regt, Van der Waal, Krijgsman, Van der Blom, Schuurman, Schalkoort, Huijpe, Waauwschut en Frees.

Screenshot van website

Genealogie Daemen - www.genealogieonline.nl/genealogie-daemen

Een genealogische publicatie door John Muijsers met gegevens over onder andere de families Daemen, Müsers, Bonne, Muijsers, Cloudt, Muijzers, Bergs, Gijsberts en Clerx.

Screenshot van website

Genealogie Dagelinckx en Versijp - www.genealogieonline.nl/genealogie-dagelinckx-en-versijp

Een publicatie door Charles Dagelinckx met gegevens over oa. de families De Vos, Bruijs, Asselbergs, Van Egeraat, Dagelinckx, Raps, Daggelinckx, De Koning, Janvier en Laro.

Screenshot van website

Genealogie Damen - www.genealogieonline.nl/stamboom-damen

Een publicatie door C. Damen met gegevens over oa. de families Damen, Ruigrok, Van Holsteijn, Van Daalen, Van Heijningen, Van der Knaap, Van Dijk, Barendse en Bouwmeester.

Screenshot van website

Genealogie Daniels - www.studiodaniels.nl/phpGedView

Stamboom Daniels en Piree

Screenshot van website

Genealogie Daselaar - www.genealogieonline.nl/genealogie-daselaar

Een publicatie door Loek Daselaar met gegevens over oa. de families Daatzelaar en Dazelaar.

Screenshot van website

Genealogie Daudt - www.genealogieonline.nl/genealogie-daudt

Een publicatie door Marie-Jose Daudt-Janssen met gegevens over oa. de families Theodora Petronella Van De Pavoordt, Adriana Petronella Van De Pavoordt, Alida Gijsbertha Fuest, Arnolda Johanna Maria Van Lindert, Anthonius Franciscus Voorn, Hielkje Tjittes

Screenshot van website



Genealogie nieuws