stamboomgids

Familienamen » D

Websites 161 - 170 van 608:

Genealogie Doorgeest - Haller - www.genealogieonline.nl/genealogie-doorgeest-haller

Een publicatie door Tom Haller met gegevens over oa. de families Haller, Doorgeest, De Later, Hampton, Toler, Baljet, Brethour, Beems en Beems.

Screenshot van website

Genealogie Doornbos - www.genealogieonline.nl/genealogie-doornbos

Een publicatie door Jan Mulder met gegevens over oa. de families Eenkema, Voorwerk, Doornbos, Huizinga, Dorenbos, Hoeksema, Nieuwenhuis, Mulder, Rengers en Venhuizen.

Screenshot van website

Genealogie Dordt en Omstreken - www.genealogieonline.nl/genealogie-dordt-en-omstreken

Een publicatie door Noël van 't Hoff met gegevens over oa. de families Niemantsverdriet, Visser, Niemansverdriet, Molendijk, Van Prooijen, Krabbendam, Lucas, Schelling, Slikboer en Kool.

Screenshot van website

Genealogie Draijer - www.jwdraijer.nl/gen

Genealogische database betreffende de families Draijer, Couperus, Herder, de Jong, Ozinga en Dijkstra uit verschillende delen van Friesland

Screenshot van website

Genealogie Draijer - www.jwdraijer.nl/gen

Genealogische database Draijer (tevens Draaijer)

Screenshot van website

Genealogie Draisma/Draaisma - www.genealogieonline.nl/genealogie-draisma-draaisma

Een genealogische publicatie door Robin Sebastiaan Draisma met gegevens over onder andere de families Draisma, Hamersma, Schwering, Everts, De Boer, Van der Werf, Van der Zee, De Jong en Van den Berg.

Screenshot van website

Genealogie Driesprong - www.genealogieonline.nl/genealogie-driesprong

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Driesprong, Hollemans, Scherpenisse, De Bie, Hartvelt, Rossen, Hagens, Van Niervaart, Verheulen en Van den Hil.

Screenshot van website

Genealogie Drogtrop - www.drogtrop.com

Stamboom Drogtrop

Screenshot van website

Genealogie Droogleever - www.droogleever.com

Familie gegevens in betrekking met het hofje van Leerdam

Screenshot van website

Genealogie Drutena - www.genealogieonline.nl/genealogie-drutena

Een publicatie door G.J. van Druten met gegevens over oa. de families Van Druten, De Drueten, Van Drueten, Von Binsfeld, De Druten, Van Riemsdijk, Van Brakel, Van Roorda en Van Roorda.

Screenshot van website



Genealogie nieuws