stamboomgids

Familienamen » D

Websites 161 - 170 van 634:

Genealogie Don - www.genealogieonline.nl/genealogie-don

Een genealogische publicatie door Frans Wijnen met gegevens over onder andere de families Don, Wijnen, Bakker, Poot, Groeneveld, Van der Linden, De Korte, Hordijk en Drop.


Screenshot van website

Genealogie Donders Land van Thorn - www.genealogieonline.nl/genealogie-donders-land-van-thorn

Een genealogische publicatie door P.J.M. Donders met gegevens over onder andere de families Donders, Donners, Meijers, Stevens, Coolen, Snijckers, Verwaaijen, Mevissen en Cuijpers.


Screenshot van website

Genealogie door Jaap en Annemarie - www.deelstrafamilie.nl

Onderzoek naar de families Balk, van den Bos, Deelstra, Kamphof en aanverwanten.


Screenshot van website

Genealogie Doorewaard - www.genealogieonline.nl/genealogie-doorewaard

Een genealogische publicatie door Jan-Willem Doorewaard met gegevens over oa. de families Doorewaard, Doorewaert, Doorewaart, Goddijn, Van Dijk, Hardy, De Jongh, Doreweert en Doreweert.


Screenshot van website

Genealogie Doorgeest - Haller - www.genealogieonline.nl/genealogie-doorgeest-haller

Een publicatie door Tom Haller met gegevens over oa. de families Haller, Doorgeest, De Later, Hampton, Toler, Baljet, Brethour, Beems en Beems.


Screenshot van website

Genealogie Doornbos - www.genealogieonline.nl/genealogie-doornbos

Een publicatie door Jan Mulder met gegevens over oa. de families Eenkema, Voorwerk, Doornbos, Huizinga, Dorenbos, Hoeksema, Nieuwenhuis, Mulder, Rengers en Venhuizen.


Screenshot van website

Genealogie Dordt en Omstreken - www.genealogieonline.nl/genealogie-dordt-en-omstreken

Een publicatie door Noël van 't Hoff met gegevens over oa. de families Niemantsverdriet, Visser, Niemansverdriet, Molendijk, Van Prooijen, Krabbendam, Lucas, Schelling, Slikboer en Kool.


Screenshot van website

Genealogie Driesprong - www.genealogieonline.nl/genealogie-driesprong

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Driesprong, Hollemans, Scherpenisse, De Bie, Hartvelt, Rossen, Hagens, Van Niervaart, Verheulen en Van den Hil.


Screenshot van website

Genealogie Drogtrop - www.drogtrop.com

Stamboom Drogtrop


Screenshot van website

Genealogie Droogleever - www.droogleever.com

Familie gegevens in betrekking met het hofje van Leerdam


Screenshot van website



Genealogie nieuws