stamboomgids

Familienamen » D

Websites 161 - 170 van 664:

Genealogie Dijkstra-Gritter - www.genealogieonline.nl/genealogie-dijkstra-gritter

Een genealogische publicatie door Mark Dijkstra met gegevens over onder andere de families Jansen, Dijkstra, Mulder, Gritter, Brink, Noordkamp, Tutertjen, Borger en Kampman.


Screenshot van website

Genealogie Dobbelsteyn, Koekkelkoren, Driessen, Muytjens, Cleuskens - www.genealogieonline.nl/genealogie-driessen

Een genealogische publicatie door Paul Driessen met gegevens over onder andere de families Driessen, Dreessen, Dobbelsteyn, Van Hooren, Dobbelsteijn, Koekkelkoren, Koolen, Kockelkoorn en Muytjens.


Screenshot van website

Genealogie Dobber - www.abenneker.nl

Genealogie van de familie Dobber.


Screenshot van website

Genealogie Dobber - www.genealogieonline.nl/genealogie-dobber

Een publicatie door Bas Dobber met gegevens over oa. de families Dobber, Boonacker, De Waal, Appel, Piekeboer, Louw, Bakker, Goede, Van Schalkwijk en Brouwer.


Screenshot van website

Genealogie Doek - www.genealogieonline.nl/genealogie-doek

Een genealogische publicatie door Jan Veenstra met gegevens over onder andere de families Doek, Zevenberg, Veenstra, Roelie Doek, Roelofke Belle, Von der Weide en Von der Weide.


Screenshot van website

Genealogie Don - www.genealogieonline.nl/genealogie-don

Een genealogische publicatie door Frans Wijnen met gegevens over onder andere de families Don, Wijnen, Bakker, Poot, Groeneveld, Van der Linden, De Korte, Hordijk en Drop.


Screenshot van website

Genealogie Donders Land van Thorn - www.genealogieonline.nl/genealogie-donders-land-van-thorn

Een genealogische publicatie door P.J.M. Donders met gegevens over onder andere de families Donders, Donners, Meijers, Stevens, Coolen, Snijckers, Verwaaijen, Mevissen en Cuijpers.


Screenshot van website

Genealogie door Jaap en Annemarie - www.deelstrafamilie.nl

Onderzoek naar de families Balk, van den Bos, Deelstra, Kamphof en aanverwanten.


Screenshot van website

Genealogie Doorewaard - www.genealogieonline.nl/genealogie-doorewaard

Een genealogische publicatie door Jan-Willem Doorewaard met gegevens over oa. de families Doorewaard, Doorewaert, Doorewaart, Goddijn, Van Dijk, Hardy, De Jongh, Doreweert en Doreweert.


Screenshot van website

Genealogie Doorgeest - Haller - www.genealogieonline.nl/genealogie-doorgeest-haller

Een publicatie door Tom Haller met gegevens over oa. de families Haller, Doorgeest, De Later, Hampton, Toler, Baljet, Brethour, Beems en Beems.


Screenshot van website



Genealogie nieuws