stamboomgids

Familienamen » D

Websites 191 - 200 van 664:

Genealogie Jan Abrahams Dijkstra - www.genealogieonline.nl/genealogie-jan-abrahams-dijkstra

Een publicatie door Henk Dijkstra met gegevens over oa. de families Dijkstra, Boot, Van der Zee, Bakker, Pasma, Ten Ham, Fortuin en Kappenburg.


Screenshot van website

Genealogie Meert - Dressler - www.genealogieonline.nl/genealogie-meert-dressler

Een publicatie door Armand Meert met gegevens over oa. de families Meert, Van Mele, Van Goethem, Markey, De Vos, Devlamynck, Caron, Carron, Van de Meerssche en Verbist.


Screenshot van website

Genealogie Op Den Dries (Twente) - www.genealogieonline.nl/genealogie-op-den-dries

Een genealogische publicatie door Jan Timmerman met gegevens over onder andere de families Op den Dries, Schutte, Rietberg, Wieten, Jansen, Ten Brinke, Mensink, Scholten en Wolters.


Screenshot van website

Genealogie Pieter Hansen Danhof - www.genealogieonline.nl/genealogie-pieter-hansen-danhof

Een publicatie door R. Danhof met gegevens over oa. de families Danhof, Venhuizen, De Boer, Mulder, Van der Molen, Zwaagman, Bolt, Timmer, Huizinga en Beukema.


Screenshot van website

Genealogie van Da(a)len-Vlaswinkel - www.genealogieonline.nl/genealogie-van-dalen-vlaswinkel

Een publicatie door Harrie van Osch met gegevens over oa. de families Van Dalen, Van Daalen, Mulder, Nagelmaker, Gerritsen, Van Eijmeren, Nienhuis, Gerits, Otters en Brakenhoff.


Screenshot van website

Genealogie Van Dam - www.genealogieonline.nl/genealogie-familie-van-dam

Een genealogische publicatie door Ita van Dijk met gegevens over onder andere de families Van Dam, Niet Publiceren, Van Veen, Vogel, Donk, Broeren, Van Rooijen, Vink en Stap.


Screenshot van website

Genealogie Van Dam, Deutekom, Vermast, Zoglmann - www.genealogieonline.nl/genealogie-van-dam

Een publicatie door E.R. van Dam met gegevens over oa. de families Lindeman, Ten Bokkel Huinink, Stern, Boland, Van Huet, Tjeenk Willink, Graauwert, .


Screenshot van website

Genealogie van de familie's Van der Donk - Arentshorst - www.genealogieonline.nl/genealogie-van-der-donk-arentshorst

Een genealogische publicatie door Johan van der Donk met gegevens over onder andere de families Van der Donk, Machiels, Roobeek, Spée, Kosman, Bijkens, Mengelberg, Van de Vall en Kleverlaan.


Screenshot van website

Genealogie van de stam van den Dobbelsteen - www.genealogie.vandendobbelsteen.nl

Familie van den Dobbelsteen vanaf 1675


Screenshot van website

Genealogie van Delft - www.bmeijs.nl/Diverse%20genealogien.htm

Genealogie van Delft uit ondermeer Drunen, Waalwijk, Besoijen, Waspik, Tilburg, Rotterdam, Eindhoven


Screenshot van website



Genealogie nieuws