stamboomgids

Familienamen » D

Websites 171 - 180 van 617:

Genealogie Driesprong - www.genealogieonline.nl/genealogie-driesprong

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Driesprong, Hollemans, Scherpenisse, De Bie, Hartvelt, Rossen, Hagens, Van Niervaart, Verheulen en Van den Hil.


Screenshot van website

Genealogie Drogtrop - www.drogtrop.com

Stamboom Drogtrop


Screenshot van website

Genealogie Droogleever - www.droogleever.com

Familie gegevens in betrekking met het hofje van Leerdam


Screenshot van website

Genealogie Drutena - www.genealogieonline.nl/genealogie-drutena

Een publicatie door G.J. van Druten met gegevens over oa. de families Van Druten, De Drueten, Van Drueten, Von Binsfeld, De Druten, Van Riemsdijk, Van Brakel, Van Roorda en Van Roorda.


Screenshot van website

Genealogie Dubbeldam - www.genealogieonline.nl/genealogie-dubbeldam

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Dubbeldam, Van der Wiel, Kooij, Naaktgeboren, Muijen, Visser, Van Leeuwen, Prins, Van Driel en Lenoir.


Screenshot van website

Genealogie Dubbelman - www.genealogieonline.nl/genealogie-dubbelman

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Dubbelman, Den Engelse, Vos, De Vries, De Visser, Weeland, Den Engelsen, Kanters, Vermeij en De Heer.


Screenshot van website

Genealogie Duijvelaar - www.genealogieonline.nl/genealogie-duijvelaar

Een publicatie door Jos duijvelaar met gegevens over oa. de families Duijvelaar, Duivelaar, Daniƫls, Vosters, Ardon, Bollijn, Wouters, Burgers, Michels en Van Gorp.


Screenshot van website

Genealogie Duivenkate (Hellendoorn, Twente) - www.genealogieonline.nl/genealogie-duivenkate

Een genealogische publicatie door Jan Timmerman met gegevens over onder andere de families Duivenkate, Middelesch, Withage, Van Zandbergen, Hulsman, Ter Hulsen, Modderman, Sasbrink en Van Heun.


Screenshot van website

Genealogie Duplessis Kanne - www.genealogieonline.nl/genealogie-duplessis-kanne

Een publicatie door Jan Neelen met gegevens over oa. de families Duplessis, Colson, Du Plessis, Matthijssen, Dewalque, Gilson, Dolmans, Moors en Moors.


Screenshot van website

Genealogie Dura / Deking Dura - www.genealogieonline.nl/genealogie-dura

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Wapperom, Schram, Dura, Van Wijngaarden, Visser, Kalis, Waalboer, De Jong, Prins en Otto.


Screenshot van website



Genealogie nieuws