stamboomgids

Familienamen » D

Websites 171 - 180 van 664:

Genealogie Doornbos - www.genealogieonline.nl/genealogie-doornbos

Een publicatie door Jan Mulder met gegevens over oa. de families Eenkema, Voorwerk, Doornbos, Huizinga, Dorenbos, Hoeksema, Nieuwenhuis, Mulder, Rengers en Venhuizen.


Screenshot van website

Genealogie Dordt en Omstreken - www.genealogieonline.nl/genealogie-dordt-en-omstreken

Een publicatie door Noël van 't Hoff met gegevens over oa. de families Niemantsverdriet, Visser, Niemansverdriet, Molendijk, Van Prooijen, Krabbendam, Lucas, Schelling, Slikboer en Kool.


Screenshot van website

Genealogie Drent - www.genealogieonline.nl/genealogie-drent

Een genealogische publicatie door J.H Drent met gegevens over onder andere de families De Haan, Bos, Bekkering, Musch, Nieland, Drent, Pap, Slachter en Steendam.


Screenshot van website

Genealogie Driesprong - www.genealogieonline.nl/genealogie-driesprong

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Driesprong, Hollemans, Scherpenisse, De Bie, Hartvelt, Rossen, Hagens, Van Niervaart, Verheulen en Van den Hil.


Screenshot van website

Genealogie Drogtrop - www.drogtrop.com

Stamboom Drogtrop


Screenshot van website

Genealogie Droogleever - www.droogleever.com

Familie gegevens in betrekking met het hofje van Leerdam


Screenshot van website

Genealogie Drutena - www.genealogieonline.nl/genealogie-drutena

Een publicatie door G.J. van Druten met gegevens over oa. de families Van Druten, De Drueten, Van Drueten, Von Binsfeld, De Druten, Van Riemsdijk, Van Brakel, Van Roorda en Van Roorda.


Screenshot van website

Genealogie Dubbeldam - www.genealogieonline.nl/genealogie-dubbeldam

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Dubbeldam, Van der Wiel, Kooij, Naaktgeboren, Muijen, Visser, Van Leeuwen, Prins, Van Driel en Lenoir.


Screenshot van website

Genealogie Dubbelman - www.genealogieonline.nl/genealogie-dubbelman

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Dubbelman, Den Engelse, Vos, De Vries, De Visser, Weeland, Den Engelsen, Kanters, Vermeij en De Heer.


Screenshot van website

Genealogie Duijvelaar - www.genealogieonline.nl/genealogie-duijvelaar

Een publicatie door Jos duijvelaar met gegevens over oa. de families Duijvelaar, Duivelaar, Daniëls, Vosters, Ardon, Bollijn, Wouters, Burgers, Michels en Van Gorp.


Screenshot van website



Genealogie nieuws