stamboomgids

Familienamen » D

Websites 181 - 190 van 609:

Genealogie familie Dijk - home.kpn.nl/gertje17/dijk.html

Genealogie van Jan Jans Dijck


Screenshot van website

Genealogie familie Dijkhuizen - www.scheveningse-taal.nl/Dijkhuizen.htm

Parenteel van Arent Arens (De oude) (van) Dijckhuijsen


Screenshot van website

Généalogie famille Declercq - www.genealogieonline.nl/genealogie-famille-declercq

A genealogical publication by Michel Declercq with information about, among others, the families Vercaigne, Clinckemaillie, Lemahieu, Declercq, Camerlynck, Bucket, Minne, Mahieu and D'Halluin.


Screenshot van website

Genealogie Jan Abrahams Dijkstra - www.genealogieonline.nl/genealogie-jan-abrahams-dijkstra

Een publicatie door Henk Dijkstra met gegevens over oa. de families Dijkstra, Boot, Van der Zee, Bakker, Pasma, Ten Ham, Fortuin en Kappenburg.


Screenshot van website

Genealogie Meert - Dressler - www.genealogieonline.nl/genealogie-meert-dressler

Een publicatie door Armand Meert met gegevens over oa. de families Meert, Van Mele, Van Goethem, Markey, De Vos, Devlamynck, Caron, Carron, Van de Meerssche en Verbist.


Screenshot van website

Genealogie Op Den Dries (Twente) - www.genealogieonline.nl/genealogie-op-den-dries

Een genealogische publicatie door Jan Timmerman met gegevens over onder andere de families Op den Dries, Schutte, Rietberg, Wieten, Jansen, Ten Brinke, Mensink, Scholten en Wolters.


Screenshot van website

Genealogie Pieter Hansen Danhof - www.genealogieonline.nl/genealogie-pieter-hansen-danhof

Een publicatie door R. Danhof met gegevens over oa. de families Danhof, Venhuizen, De Boer, Mulder, Van der Molen, Zwaagman, Bolt, Timmer, Huizinga en Beukema.


Screenshot van website

Genealogie van Da(a)len-Vlaswinkel - www.genealogieonline.nl/genealogie-van-dalen-vlaswinkel

Een publicatie door Harrie van Osch met gegevens over oa. de families Van Dalen, Van Daalen, Mulder, Nagelmaker, Gerritsen, Van Eijmeren, Nienhuis, Gerits, Otters en Brakenhoff.


Screenshot van website

Genealogie Van Dam - www.genealogieonline.nl/genealogie-familie-van-dam

Een genealogische publicatie door Ita van Dijk met gegevens over onder andere de families Van Dam, Niet Publiceren, Van Veen, Vogel, Donk, Broeren, Van Rooijen, Vink en Stap.


Screenshot van website

Genealogie Van Dam, Deutekom, Vermast, Zoglmann - www.genealogieonline.nl/genealogie-van-dam

Een publicatie door E.R. van Dam met gegevens over oa. de families Lindeman, Ten Bokkel Huinink, Stern, Boland, Van Huet, Tjeenk Willink, Graauwert, .


Screenshot van website



Genealogie nieuws