stamboomgids

Familienamen » D

Websites 181 - 190 van 617:

Genealogie Durieux en Bos - www.genealogieonline.nl/genealogie_durieux_bos

Gegevens over oa. de families Bos, Wildeboer, Durieux, Schaddelee, Van den Heuvel, Van 't Wout, Visser, Zwiers, Smits en Kruse


Screenshot van website

Genealogie Dusseljee - www.genealogieonline.nl/genealogie-dusseljee

Een publicatie door M. Dusseljee met gegevens over oa. de families Dusseljee, Saris, Van Dongen, Dussel, Dusselje, Schreuder, Hendrikx, Engelen, Bos en Zweegers.


Screenshot van website

Genealogie Dutscher - www.genealogieonline.nl/genealogie-dutscher

Een genealogische publicatie door W.J.H. Dutscher met gegevens over oa. de families De Heus, Veenstra, Van Veen, Bekx, Bergen Henegouwen, Hes, Jellema, De Graaf en De Graaf.


Screenshot van website

Genealogie Duvalois - www.genealogieonline.nl/genealogie-duvalois

Een publicatie door Henk Duvaloois met gegevens over oa. de families De Valois, Schepers, Van der Court, Van Solingen, Boucke, De Munck, Lomme, Bontius.


Screenshot van website

Genealogie familie Dijk - home.kpn.nl/gertje17/dijk.html

Genealogie van Jan Jans Dijck


Screenshot van website

Genealogie familie Dijkhuizen - www.scheveningse-taal.nl/Dijkhuizen.htm

Parenteel van Arent Arens (De oude) (van) Dijckhuijsen


Screenshot van website

Généalogie famille Declercq - www.genealogieonline.nl/genealogie-famille-declercq

A genealogical publication by Michel Declercq with information about, among others, the families Vercaigne, Clinckemaillie, Lemahieu, Declercq, Camerlynck, Bucket, Minne, Mahieu and D'Halluin.


Screenshot van website

Genealogie Jan Abrahams Dijkstra - www.genealogieonline.nl/genealogie-jan-abrahams-dijkstra

Een publicatie door Henk Dijkstra met gegevens over oa. de families Dijkstra, Boot, Van der Zee, Bakker, Pasma, Ten Ham, Fortuin en Kappenburg.


Screenshot van website

Genealogie Meert - Dressler - www.genealogieonline.nl/genealogie-meert-dressler

Een publicatie door Armand Meert met gegevens over oa. de families Meert, Van Mele, Van Goethem, Markey, De Vos, Devlamynck, Caron, Carron, Van de Meerssche en Verbist.


Screenshot van website

Genealogie Op Den Dries (Twente) - www.genealogieonline.nl/genealogie-op-den-dries

Een genealogische publicatie door Jan Timmerman met gegevens over onder andere de families Op den Dries, Schutte, Rietberg, Wieten, Jansen, Ten Brinke, Mensink, Scholten en Wolters.


Screenshot van website



Genealogie nieuws