stamboomgids

Familienamen » E

Websites 161 - 170 van 334:

Nazaten van Tjapcko Eggens (vanaf 1510) - home.kpn.nl/duifjes2/eggens.htm

Afstammelingen van Tjapcko noemen zich Boer, De Vries, Schipper, Schuur, Vrieze, en mogelijk komen daar nog meer namen bij. Oorsprong voornamelijk in het Groningse Oldambt, inmiddels voorkomend in heel Nederland.


Screenshot van website

Parenteel Eberson - www.genealogieonline.nl/parenteel-eberson

Een publicatie door M. Pelt-Suurmond met gegevens over oa. de families Eberson, Suurmond, Van Dam, Sala, Wessels, Eynde, Kimmel, De Waal, Pelster en Bosschaart.


Screenshot van website

Parenteel Elschot - www.genealogieonline.nl/parenteel_elschot

De parenteel van Jan Jansen is samengesteld door H. Lensink.


Screenshot van website

Parenteel Stans van Emmichoven - www.genealogieonline.nl/parenteel_van_emmichoven

De parenteel van Stans van Emmichoven, opgesteld door F. Wijburg


Screenshot van website

Parenteel van Thomas Eijkendorp - www.genealogieonline.nl/parenteel_thomas_eijkendorp

De parenteel van Thomas Eijkendorp is samengesteld door F. Wijburg.


Screenshot van website

Parentelen Van Eck en de Rijk - www.genealogieonline.nl/parentelen-van-eck-en-de-rijk

Een genealogische publicatie door Pieter van Eck met gegevens over onder andere de families Van Eck, Heijkoop, De Rijk, Parren, Mes, Roos, Arts, Coene en Vreeke.


Screenshot van website

Sigarenfabrikanten Eindhoven - www.genealogieonline.nl/sigarenfabrikanten-eindhoven

Een publicatie door Hans van Melis met gegevens over oa. de families Hoppenbrouwers, Peeters, Kerssemakers, Keunen, Van Antwerpen, Smits, Van Lierop, Raijmakers, Van der Heijden en Schutjes.


Screenshot van website

Stambomen Eijkman, Enderman, de Winter, Westhof, Dijkkamp - www.genealogieonline.nl/stambomen-eijkman-enderman-de-winter-westhof-d ...

Een genealogische publicatie door Wessel Eijkman met gegevens over onder andere de families De Winter, Elling, Eijkman, Buitenhuis, Westhof, Van Oorspronk, Dijkkamp, Bronkhorst en Jansen.


Screenshot van website

Stambomen Eikelenboom, Hoek, Niezen en Boef - www.genealogieonline.nl/stambomen-eikelenboom-hoek-niezen-en-boef

Een publicatie door Anneke Eikelenboom met gegevens over oa. de families Hoek, Niezen, Eijkelenboom, Van Egmond, Eikelenboom, Boef, Huijgen, Van Vuren (Vurens), Verweij en Meijderwijk.


Screenshot van website

Stambomen van Blaricumse Erfgooiers - blaricum-1932-erfgooiers-stambomen.blogspot.nl

Inhoudsopgave van Blaricumse families waarvan ca. 1932 een stamboom is opgemaakt. De genealoog Van Beuningen van Helsdingen heeft deze opgemaakt in opdracht van de Vereniging Stad en Lande van Gooioland. De volwassen Erfgooiers kregen in 1933 iedere ca. f 566.- na verkoop van de Erfgooiersheide aan het Goois Natuurreservaat. De opgemaakte stambomen liggen ter inzage in het Stadsarchief van Naarden.


Screenshot van website



Genealogie nieuws