stamboomgids

Familienamen » G

Websites 121 - 130 van 583:

Genealogie Grooten - www.genealogieonline.nl/genealogie-grooten

Een publicatie door Henk Grooten met gegevens over oa. de families Grooten, Wever, Pijpker, Schut, Van Stralen, Smit, Dik, De Jonge, Groten en Panneman.


Screenshot van website

Genealogie Grootenboer - www.genealogieonline.nl/genealogie-grootenboer

Een publicatie door H.G. Spa met gegevens over oa. de families Grootenboer, Den Hollander, Holleman, Visser, Van den Tol, Van Dijk, De Jong, Klein, Van Eck en Van Es.


Screenshot van website

Genealogie Groothuis - www.genealogieonline.nl/genealogie-groothuis

Een publicatie door Yvon Nijland met gegevens over oa. de families Groothuis, Publiceren, Smeijers, Smit, Eman, Boswinkel, Westerbrink, Nijland, Ter Horst en Schultz.


Screenshot van website

Genealogie Guijs - www.genealogieonline.nl/genealogie-guijs

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Guijs, Van der Wiel, Verheul, Van Loon, 't Jong, Visser, Koppens, Van Wijngaarden, Monster en Brand.


Screenshot van website

Genealogie Gulickx - www.genealogieonline.nl/genealogie-gulickx

Een publicatie door H. Gulickx met gegevens over oa. de families Gulickx, Van Loon, De Roy, Van Alphen, Kerstens, Michielsen, Van Ceulen, Reyntjes, Gillis en Verheyen.


Screenshot van website

Genealogie Jacob Cornelisz de Groot - www.genealogieonline.nl/genealogie-jacob-cornelisz-de-groot

Een publicatie door Jan de Groot met gegevens over oa. de families Groot, de, Goedemans, Hoogervorst, Rooden, van, Meer, van der, Kok, Heemskerk, Rijn, van en Rijn, van.


Screenshot van website

Genealogie Paul Guijt - www.genealogieonline.nl/genealogie-paul-guijt

Een genealogische publicatie door Paul Guijt met gegevens over onder andere de families Van den Haspel, Guijt, Blok, Bakker, Rijsdam, Hofman, Schop, Prins en De Meester.


Screenshot van website

Genealogie Rita de Groot - www.genealogieonline.nl/genealogie-rita-de-groot

Een publicatie door Rita de Groot met gegevens over oa. de families Verweij, Heijthuijsen, De Groot, Van Veen, Van der Meer, Egberts, Van Heijthuijsen, Keijsers, Heemskerk en Van Schie.


Screenshot van website

Genealogie van de Familie de Grauw - www.de-grauw.nl

Genealogie van de Families De Grauw, Berkhof, de Jong, Joris, Kamerling, Krol, Nijhuis, Vermeulen, Wagemakers en Zouteriks.


Screenshot van website

Genealogie van de familie Geerts uit Steenwijk - geerts.webnode.nl

De genealogie van de familie Geerts uit Steenwijk, Weststellingwerf en Het Bildt (St.-Annaparochie). De nakomelingen van de 17e-eeuwse Folker Bartelszn. uit het Drentse Nijeveen. Zijn zoon Albert Folkerszn. (1707-?) trok als eerste naar het Overijsselse Steenwijk en het was zijn zoon Geert Albertszn. (1748-1803) waarnaar de familie zich vernoemde. Hoewel zijn zoon Albert Geertzn. Geerts (1793-1860) in Steenwijk geboren en gestorven is, heeft hij ook een tijd in delen van Friesland vertoefd. Hiermee lijkt hi


Screenshot van website



Genealogie nieuws