stamboomgids

Familienamen » G

Websites 101 - 110 van 600:

Genealogie Glen - www.genealogieonline.nl/genealogie-glen

Een publicatie door Jaap Haring met gegevens over oa. de families Mccrimmon, Kelly, Mcdonald, Mccallum, Glen, Reeves, Laing, Tait, Kilkenny en Duncan.


Screenshot van website

Genealogie Goedemans (Jacob 1909 s'Gravenland) - www.genealogieonline.nl/genealogie-goedemans

Een publicatie door B.M. Goedemans met gegevens over oa. de families Goedemans, Guderman, Stokkers, Lithoijen Van, Hoogeveen, Buckmans (Baete), Muts, Kruis van Der en Kruis van Der.


Screenshot van website

Genealogie Goedemondt - www.genealogieonline.nl/genealogie-goedemondt

Een publicatie door Frans Goedemondt met gegevens over oa. de families Goedemondt, Van Stee, Van der Kallen, Durinck, Van Antwerpen, Modde, Traas, Pieters, Leuven en Van Beethoven.


Screenshot van website

Genealogie Goffart Loos Eichner - www.genealogieonline.nl/genealogie-goffart-loos-eichner

A genealogical publication by Chantal Goffart with information about, among others, the families Goffart, Soule, Martin, Hache, Deshayes, Raimbaud, Hougron, Urvoy and Chauvin.


Screenshot van website

Genealogie Gomes - www.genealogieonline.nl/genealogie-gomes

Een publicatie door R. Gomes met gegevens over oa. de families Stam, Gomes, Dekker, Kikkert, Ran, Eelman, Bakker, Smit, Wijker en Zwart.


Screenshot van website

Genealogie Goos, Teuben - www.genealogieonline.nl/genealogie-goos-teuben

Een publicatie door Everhard Goos.


Screenshot van website

Genealogie Goosen - www.goosen.nu

Genealogie van de familie Goosen over de gehele wereld.


Screenshot van website

Genealogie Goossens van Aarssen - www.genealogieonline.nl/genealogie-goossens-van-aarssen

Een publicatie door Frans Goossens met gegevens over oa. de families Goossens, Aarssen Van, Achten, Groot De, Panhuijs Ingen, Achten( Hendrix ), Janssen, Aerssen Van, Michiels en Panhaus In 't.


Screenshot van website

Genealogie Goossens-Van den Boomen - www.genealogieonline.nl/genealogie-goossens-van-den-boomen

Een publicatie door P. Gorremans met gegevens over oa. de families Van den Boomen, Goossens, De Groot, Blankers, Van de Weijer, Van Rossum, Scheepers, Van den Berg, Van der Velden en Verhoeven.


Screenshot van website

Genealogie Gorissen - www.genealogie.vpoortvliet.nl

fam Gorissen-van Vliet, Jansen-vdLoo * Zuid-Holland regio Delft-Zoetermeer-Gouda


Screenshot van website



Genealogie nieuws