stamboomgids

Familienamen » G

Websites 101 - 110 van 567:

Genealogie Govaerts - www.genealogieonline.nl/genealogie-govaerts

Een publicatie door Govaerts met gegevens over oa. de families Govaerts, Strauven, De Coninck, Vrancken, Strauwen, Wens, Theunis, Vlayen, Daniels en Dreugmans.


Screenshot van website

Genealogie Govegus - www.genealogieonline.nl/genealogie-govegus

Een publicatie door Govegus met gegevens over oa. de families Ververs, Dieleman, Van Velthoven, Schoenmaker, Bakker, Van Dixhoorn, G├╝tlich, Van Ophem, Meeusen, Goossen en Jansen.


Screenshot van website

Genealogie Grafhorst - Talamini - www.genealogieonline.nl/genealogie-grafhorst-talamini

Een publicatie door Melanie Grafhorst met gegevens over oa. de families .


Screenshot van website

Genealogie Grammans - www.genealogieonline.nl/genealogie-grammans

Een publicatie door B. Smit met gegevens over oa. de families Grammans, Noordzij, Ketting, Bogaard, Warmerskerken, Van Vliet, Van der Wal, Koorneef, Spoor en Maas.


Screenshot van website

Genealogie Grannetia - Beckers, Bekkers - www.genealogieonline.nl/genealogie-grannetia-beckers-bekkers

Een publicatie door Herma Bogaards met gegevens over oa. de families Grannetia, Borghans, Beckers, Bekkers, Dremmen, Groenenschild, Schoofs, Kemp, Van Dungen en De Ligt.


Screenshot van website

Genealogie Griffioen - www.abenneker.nl

Genealogie van de familie Griffioen


Screenshot van website

Genealogie Groefsema-Lofers - www.genealogieonline.nl/genealogie-groefsema-lofers

Een publicatie door H.J. Bolwijn met gegevens over oa. de families Laufer, Dreijer, Posthuma, Jans, Boijckema, Frik, Beukema, Jacobs, Rychen en Groefsema.


Screenshot van website

Genealogie Groen - home.kpn.nl/genealogiegroen

Deze website bevat genealogie├źn van diverse families. De belangrijkste en meest uitgebreide genealogie gaat over de nakomelingen van Yke Fokkes Groen van het Meer bij Heerenveen, gedoopt ca 1735 in Friesland, overleden te Oudeschoot op 4 oktober 1815


Screenshot van website

Genealogie Groen - www.genealogiegroen.nl

Deze website bevat genealogieen van diverse families, de belangrijkste en meest uitgebreide genealogie gaat over de nakomelingen van Yke Fokkes Groen.


Screenshot van website

genealogie Groen en Breukelman - www.groen-breukelman.nl

Kwartierstaten etc Groen, Bezemer, Vis, Koolstra, Breukelman, Veurink, Schuurhuis, van den Berg.


Screenshot van website



Genealogie nieuws