stamboomgids

Familienamen » G

Websites 81 - 90 van 567:

Genealogie Familie Grooten - www.genealogieonline.nl/genealogie-familie-grooten

Een genealogische publicatie door Henk Grooten met gegevens over onder andere de families Grooten, Wever, Schut, Van Stralen, Pijpker, Smit, Grootoonk, Schipper en Mulder.


Screenshot van website

Genealogie Gabriëls-de Bruijn - www.genealogieonline.nl/genealogie-gabriels-de-bruijn

Een publicatie door Sander Gabriëls met gegevens over oa. de families Bruijn, de, Holland, van, Speck, van der, Blokker, Kuijvenhoven, Spek, van der, Rupari, van, Landen, van en Landen, van.


Screenshot van website

Genealogie Gaffie - www.genealogieonline.nl/genealogie-graeff

Een publicatie door Olaf met gegevens over oa. de families Van Saksen, Van Rossum, Dijkshoorn, Van Arkel, Van Naerssen, Der Franken, Der Visigoten, Van Lotharingen, Van Lombardije en Van Heusden.


Screenshot van website

Genealogie Geertsema - www.genealogieonline.nl/genealogie-geertsema

Een publicatie door Ebel Geertsema met gegevens over oa. de families Geen Publiciteit, Lanting, Jans, Geertsema, Vos, Bouman, De Vries, Timmer, Homan en Joesten.


Screenshot van website

Genealogie Geervliet - www.genealogieonline.nl/genealogie-geervliet

Een publicatie door Joop Geervliet met gegevens over oa. de families Geervliet, Geerevliet, Van der Linden, Schaap, Visser, Van Dijk, De Jong, Schot, Geurts en Van Delft.


Screenshot van website

Genealogie Geijsendorpher - www.radstok.eu/page44.php

Familie Geijsendorpher, oorspronkelijk afkomstig uit Duitsland


Screenshot van website

Genealogie Geldtmeijer - www.genealogieonline.nl/genealogie-geldtmeijer

Een publicatie door Jack Geldtmeijer met gegevens over oa. de families Geldtmeijer, Geldmeyer, Geldtmeyer, Geltmeyer, Geldmeijer, Van Wolvelaer, De Schepper, Geltmeijer, Rosengam en Beeldens.


Screenshot van website

Genealogie Giller (Duitsland, Nederland( Noord-Brabant), België) - www.genealogieonline.nl/stamboom-giller

Een publicatie door Jan Bekx met gegevens over oa. de families GILLER, SARIS, SCHAVERS, MOERMANS, DEELEN, ZARES, BERSELAAR, VAN DE, KARDOL en KARDOL.


Screenshot van website

Genealogie Glaser - www.genealogieonline.nl/genealogie-glaser

Een publicatie door J.M.F. Glaser met gegevens over oa. de families Glaser, Van Marion, Kleijs, Richel, Van Buuren, Gerritsen, Klijs, Kruik, Blom en Ellen.


Screenshot van website

Genealogie Glen - www.genealogieonline.nl/genealogie-glen

Een publicatie door Jaap Haring met gegevens over oa. de families Mccrimmon, Kelly, Mcdonald, Mccallum, Glen, Reeves, Laing, Tait, Kilkenny en Duncan.


Screenshot van website



Genealogie nieuws