stamboomgids

Familienamen » G

Websites 91 - 100 van 612:

Genealogie Gaffie - www.genealogieonline.nl/genealogie-graeff

Een publicatie door Olaf met gegevens over oa. de families Van Saksen, Van Rossum, Dijkshoorn, Van Arkel, Van Naerssen, Der Franken, Der Visigoten, Van Lotharingen, Van Lombardije en Van Heusden.


Screenshot van website

Genealogie Geertsema - www.genealogieonline.nl/genealogie-geertsema

Een publicatie door Ebel Geertsema met gegevens over oa. de families Geen Publiciteit, Lanting, Jans, Geertsema, Vos, Bouman, De Vries, Timmer, Homan en Joesten.


Screenshot van website

Genealogie Geervliet - www.genealogieonline.nl/genealogie-geervliet

Een publicatie door Joop Geervliet met gegevens over oa. de families Geervliet, Geerevliet, Van der Linden, Schaap, Visser, Van Dijk, De Jong, Schot, Geurts en Van Delft.


Screenshot van website

Genealogie Geijsendorpher - www.radstok.eu/page44.php

Familie Geijsendorpher, oorspronkelijk afkomstig uit Duitsland


Screenshot van website

Genealogie Geldtmeijer - www.genealogieonline.nl/genealogie-geldtmeijer

Een publicatie door Jack Geldtmeijer met gegevens over oa. de families Geldtmeijer, Geldmeyer, Geldtmeyer, Geltmeyer, Geldmeijer, Van Wolvelaer, De Schepper, Geltmeijer, Rosengam en Beeldens.


Screenshot van website

Généalogie Gelebart - www.genealogieonline.nl/genealogie-gelebart

A genealogical publication by Maxime Gelebart with information about, among others, the families Balcon, Gélébart, Marchaland, Le Goff, Briey, Kerangall, Bervas, Kervran and Tanguy.


Screenshot van website

Genealogie Geluk van der Velden - www.genealogieonline.nl/genealogie-geluk-van-der-velden

Een genealogische publicatie door W.G. Geluk - van der Velden met gegevens over onder andere de families Van der Velden, Geluk, Verwijs, Maas, Van Huijgevoort, Van der Meer, Faasse, Tramper en Lommers.


Screenshot van website

Genealogie Gerbert - www.genealogieonline.nl/genealogie-gerbert

Een genealogische publicatie door Gerbert de Jong met gegevens over onder andere de families Van Holland, Van Vlaanderen, Van Frankrijk, Van Avesnes, Van Saksen, Van der Spek, Van der Speck, Van Luxemburg en Van Vermandois.


Screenshot van website

Genealogie Giessen, van der-Miog - www.genealogieonline.nl/genealogie-giessen-van-der-miog

Een genealogische publicatie door Oetske Oldebesten- van der Giessen met gegevens over onder andere de families Jellema, Koster, Smelt, Oldebesten, Troost, Appelmelk, Hoytema, Cnossen en Storm.


Screenshot van website

Généalogie Gillard & co - www.genealogieonline.nl/genealogie-gillard-et-co

Een genealogische publicatie door Gillard Renaud met gegevens over onder andere de families Cabay, Gillard, Nopp, Hausman, Vandecruys, Weppe, Debois, Herbillon en Polet.


Screenshot van website



Genealogie nieuws