stamboomgids

Familienamen » G

Websites 91 - 100 van 597:

Genealogie Geervliet - www.genealogieonline.nl/genealogie-geervliet

Een publicatie door Joop Geervliet met gegevens over oa. de families Geervliet, Geerevliet, Van der Linden, Schaap, Visser, Van Dijk, De Jong, Schot, Geurts en Van Delft.


Screenshot van website

Genealogie Geijsendorpher - www.radstok.eu/page44.php

Familie Geijsendorpher, oorspronkelijk afkomstig uit Duitsland


Screenshot van website

Genealogie Geldtmeijer - www.genealogieonline.nl/genealogie-geldtmeijer

Een publicatie door Jack Geldtmeijer met gegevens over oa. de families Geldtmeijer, Geldmeyer, Geldtmeyer, Geltmeyer, Geldmeijer, Van Wolvelaer, De Schepper, Geltmeijer, Rosengam en Beeldens.


Screenshot van website

Généalogie Gelebart - www.genealogieonline.nl/genealogie-gelebart

A genealogical publication by Maxime Gelebart with information about, among others, the families Balcon, Gélébart, Marchaland, Le Goff, Briey, Kerangall, Bervas, Kervran and Tanguy.


Screenshot van website

Genealogie Gerbert - www.genealogieonline.nl/genealogie-gerbert

Een genealogische publicatie door Gerbert de Jong met gegevens over onder andere de families Van Holland, Van Vlaanderen, Van Frankrijk, Van Avesnes, Van Saksen, Van der Spek, Van der Speck, Van Luxemburg en Van Vermandois.


Screenshot van website

Genealogie Giessen, van der-Miog - www.genealogieonline.nl/genealogie-giessen-van-der-miog

Een genealogische publicatie door Oetske Oldebesten- van der Giessen met gegevens over onder andere de families Jellema, Koster, Smelt, Oldebesten, Troost, Appelmelk, Hoytema, Cnossen en Storm.


Screenshot van website

Généalogie Gillard & co - www.genealogieonline.nl/genealogie-gillard-et-co

Een genealogische publicatie door Gillard Renaud met gegevens over onder andere de families Cabay, Gillard, Nopp, Hausman, Vandecruys, Weppe, Debois, Herbillon en Polet.


Screenshot van website

Genealogie Giller (Duitsland, Nederland( Noord-Brabant), België) - www.genealogieonline.nl/stamboom-giller

Een publicatie door Jan Bekx met gegevens over oa. de families GILLER, SARIS, SCHAVERS, MOERMANS, DEELEN, ZARES, BERSELAAR, VAN DE, KARDOL en KARDOL.


Screenshot van website

Genealogie Glaser - www.genealogieonline.nl/genealogie-glaser

Een publicatie door J.M.F. Glaser met gegevens over oa. de families Glaser, Van Marion, Kleijs, Richel, Van Buuren, Gerritsen, Klijs, Kruik, Blom en Ellen.


Screenshot van website

Genealogie Glen - www.genealogieonline.nl/genealogie-glen

Een publicatie door Jaap Haring met gegevens over oa. de families Mccrimmon, Kelly, Mcdonald, Mccallum, Glen, Reeves, Laing, Tait, Kilkenny en Duncan.


Screenshot van website



Genealogie nieuws