stamboomgids

Familienamen » G

Websites 91 - 100 van 584:

Genealogie Giessen, van der-Miog - www.genealogieonline.nl/genealogie-giessen-van-der-miog

Een genealogische publicatie door Oetske Oldebesten- van der Giessen met gegevens over onder andere de families Jellema, Koster, Smelt, Oldebesten, Troost, Appelmelk, Hoytema, Cnossen en Storm.


Screenshot van website

Généalogie Gillard & co - www.genealogieonline.nl/genealogie-gillard-et-co

Een genealogische publicatie door Gillard Renaud met gegevens over onder andere de families Cabay, Gillard, Nopp, Hausman, Vandecruys, Weppe, Debois, Herbillon en Polet.


Screenshot van website

Genealogie Giller (Duitsland, Nederland( Noord-Brabant), België) - www.genealogieonline.nl/stamboom-giller

Een publicatie door Jan Bekx met gegevens over oa. de families GILLER, SARIS, SCHAVERS, MOERMANS, DEELEN, ZARES, BERSELAAR, VAN DE, KARDOL en KARDOL.


Screenshot van website

Genealogie Glaser - www.genealogieonline.nl/genealogie-glaser

Een publicatie door J.M.F. Glaser met gegevens over oa. de families Glaser, Van Marion, Kleijs, Richel, Van Buuren, Gerritsen, Klijs, Kruik, Blom en Ellen.


Screenshot van website

Genealogie Glen - www.genealogieonline.nl/genealogie-glen

Een publicatie door Jaap Haring met gegevens over oa. de families Mccrimmon, Kelly, Mcdonald, Mccallum, Glen, Reeves, Laing, Tait, Kilkenny en Duncan.


Screenshot van website

Genealogie Goedemans (Jacob 1909 s'Gravenland) - www.genealogieonline.nl/genealogie-goedemans

Een publicatie door B.M. Goedemans met gegevens over oa. de families Goedemans, Guderman, Stokkers, Lithoijen Van, Hoogeveen, Buckmans (Baete), Muts, Kruis van Der en Kruis van Der.


Screenshot van website

Genealogie Goedemondt - www.genealogieonline.nl/genealogie-goedemondt

Een publicatie door Frans Goedemondt met gegevens over oa. de families Goedemondt, Van Stee, Van der Kallen, Durinck, Van Antwerpen, Modde, Traas, Pieters, Leuven en Van Beethoven.


Screenshot van website

Genealogie Goffart Loos Eichner - www.genealogieonline.nl/genealogie-goffart-loos-eichner

A genealogical publication by Chantal Goffart with information about, among others, the families Goffart, Soule, Martin, Hache, Deshayes, Raimbaud, Hougron, Urvoy and Chauvin.


Screenshot van website

Genealogie Gomes - www.genealogieonline.nl/genealogie-gomes

Een publicatie door R. Gomes met gegevens over oa. de families Stam, Gomes, Dekker, Kikkert, Ran, Eelman, Bakker, Smit, Wijker en Zwart.


Screenshot van website

Genealogie Goos, Teuben - www.genealogieonline.nl/genealogie-goos-teuben

Een publicatie door Everhard Goos.


Screenshot van website



Genealogie nieuws