stamboomgids

Familienamen » G

Websites 241 - 250 van 566:

Homepagina van Louis Goris - www.lwgoris.roosendaalweb.nl

De stamboom bevat stamreeksen van Baselier-Boden-Goris-Mol Nagtzaam-Roosen-Schijvenaars.


Screenshot van website

Kennismaking met de Familie Gommers - www.affhgommers.nl

verder de families Fonteij(e)ne, Fontijn(e), Fonteine, de Lange, Timmerman


Screenshot van website

KRONIEK VAN HET GESLACHT GRUPPING - joscmg.home.xs4all.nl/Grupping/GRUPPING-genealogie-filtered.htm

Het in 1996 ter gelegenheid van de 4e familiere√ľnie uitgegeven boek "Van Anthony tot Toontje", kroniek van het geslacht Grupping, bevat naast verhalen over de verschillende familietakken ook een eerste poging tot een genealogie van de Grupping familie.


Screenshot van website

Kwartier Johannes Pieter Geervliet - www.genealogieonline.nl/kwartier-johannes-pieter-geervliet

Een publicatie door Johannes Geervliet met gegevens over oa. de families De Boer, Geervliet, Vink, Visser, Meijer, Krijgsman, Kroon, Veen, Oudkerk en Rosema.


Screenshot van website

Kwartierstaat Aaltje van der Graaf - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-aaltje-van-der-graaf

Een publicatie door Guus Nijhuis met gegevens over oa. de families Van der Graaf, Schonewille, Booij, Strijker, De Boer, Nijhuis, Stolte, Wennemers, Bouwman en Bremer.


Screenshot van website

Kwartierstaat Dirk Johan de Graaf - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-dirk-johan-de-graaf

Een genealogische publicatie door Dik Krijgsman met gegevens over onder andere de families De Graaf, Roodbergen, Broere, Oudkerk, Van der Linden, Schop, Seldenrust, Van der Sluis en Van Strijen.


Screenshot van website

Kwartierstaat Emma Yvonne de Gruiter - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-emma-yvonne-de-gruiter

Een genealogische publicatie door W.F.H. Naudin ten Cate met gegevens over onder andere de families De Gruijter, De Gruiter, Van Baal, Bos, Tempel, Pen, Krämer, Huisman, Mantel, van Laar, Teunissen, Van Elmpt en Dubling.


Screenshot van website

Kwartierstaat Everdina Gergoski - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-everdina-gergoski

Een publicatie door Everlien Salawan Bessie - Liet met gegevens over oa. de families Verhaaf, Belder, Teunissen, Wentink, Gargoski, Dikema, De Winkel, Gergoski, Welmers en Diekema.


Screenshot van website

Kwartierstaat Fleur Groenendijk - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-fleur-groenendijk

Een genealogische publicatie door Jan van Hoek met gegevens over onder andere de families Hester Havenaar, Dirk Havenaar, Johannes van Rijssel, Neeltje Hoogendoorn, Leendert Breedijk, Matthijs Hoogendoorn, Cornelis Havenaar, Gerritje Havenaar en Grietje Groenendijk.


Screenshot van website

Kwartierstaat Garnier-Sommeijer - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-garnier-sommeijer

Een publicatie door F.P.M. Garnier met gegevens over oa. de families Garnier, Meeuwse, Kooman, Van de Weele, Bonefaas, Dieleman, Otte, Op 't Hof, Moerdijk en Van Kleunen.


Screenshot van website



Genealogie nieuws