stamboomgids

Familienamen » G


Websites 251 - 260 van 531:

Parenteel Grootenboer - www.genealogieonline.nl/parenteel-grootenboer

Een publicatie door J. Post met gegevens over oa. de families Grootenboer, Van Twist, Grotenboer, De Wit, Segers, De Frel, Hollander, Knook, De Haen en Van Oost.

Screenshot van website

Parenteel Theunis Goossens - www.genealogieonline.nl/parenteel-theunis-goossens

Een publicatie door M. Jacobs.

Screenshot van website

Parenteel van Hendricus van Galen ca.1730 - www.digimom.nl/2008-galen-bosch-weblocatie/Nageslacht-Parenteel-Hendri ...

Parenteel van Hendricus van Galen - Adriana

Screenshot van website

Regio Goeree Overflakkee - www.genealogieonline.nl/regio-goeree-overflakkee

Een publicatie door Rene Luijkenaar met gegevens over oa. de families Tanis, Kievit, Lodder, Troost, Witte, Bakker, Van Eck, Hameeteman, Den Braber en Kasteleijn.

Screenshot van website

Stambomen Van Gink, Tournier en Tenwolde - www.genealogieonline.nl/stambomen-van-gink

Een publicatie door Paul van Gink met gegevens over oa. de families Van Gink, Tournier, Tenwolde, Vermeij, Van Soest, De Zeeuw, Croes, Van Loon, Mookhoek en Van der Ploeg.

Screenshot van website

Stambomen Van Gink, Tournier en Tenwolde en Kranendonk - www.genealogieonline.nl/stambomen-van-gink-tournier

Een publicatie door Paul van Gink met gegevens over oa. de families Gink, Van, Tournier, Kranendonk, Tenwolde, Vermeij, Rietdijk, Soest, Van, Zeeuw, De en Zeeuw, De.

Screenshot van website

Stamboom Amber en Yoran Gering - www.genealogieonline.nl/stamboom-amber-en-yoran-gering

Een publicatie door Erwin Gering met gegevens over oa. de families Gerin, Van Sittaert, Borghijs, Drissen, Gering, Driehsen, Meurs, Swanenberg, Zimmerman en Van de Walle.

Screenshot van website

Stamboom Corrie Grund - www.genealogieonline.nl/stamboom-corrie-grund

Een publicatie door Willem C. Radder met gegevens over oa. de families Grund, Wijntjes, Romeijn, Labree, Lagewaard, Hoos, Klaassen, Van der Beijl, Snoek en De Vries.

Screenshot van website

Stamboom De Geeter - www.henkdegeeter.nl

stamboomonderzoek naar de Geeter, Masson, Bakker, Horst. De website is vernieuwd en uitgebreid met veel nieuwe namen: Ykema, van der Lei, De Jong (meerdere families), de Vries.

Screenshot van website

Stamboom De Geus - www.genealogieonline.nl/stamboom-de-geus

Een publicatie door A.P. de Ruyter met gegevens over oa. de families De Geus, Geus, Gunter, Van Tuijl, Nederveen, Van Dongen, De Nobel, Boorsma, Verheij en Heynens.

Screenshot van website

Genealogie nieuws