stamboomgids

Familienamen » G

Websites 251 - 260 van 581:

Kwartierstaat Everdina Gergoski - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-everdina-gergoski

Een publicatie door Everlien Salawan Bessie - Liet met gegevens over oa. de families Verhaaf, Belder, Teunissen, Wentink, Gargoski, Dikema, De Winkel, Gergoski, Welmers en Diekema.


Screenshot van website

Kwartierstaat Fleur Groenendijk - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-fleur-groenendijk

Een genealogische publicatie door Jan van Hoek met gegevens over onder andere de families Hester Havenaar, Dirk Havenaar, Johannes van Rijssel, Neeltje Hoogendoorn, Leendert Breedijk, Matthijs Hoogendoorn, Cornelis Havenaar, Gerritje Havenaar en Grietje Groenendijk.


Screenshot van website

Kwartierstaat Garnier-Sommeijer - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-garnier-sommeijer

Een publicatie door F.P.M. Garnier met gegevens over oa. de families Garnier, Meeuwse, Kooman, Van de Weele, Bonefaas, Dieleman, Otte, Op 't Hof, Moerdijk en Van Kleunen.


Screenshot van website

Kwartierstaat Gasthuis - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-gasthuis

Een publicatie door Gerard Gasthuis met gegevens over oa. de families Gasthuis, Scholten, Brummelhuis, Smeenk, Jansen, Hobert, Wolterink, Mekenkamp, Ten Mokkelencate en O(o)merink.


Screenshot van website

Kwartierstaat Gootzen - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-gootzen

Een publicatie door Heidi Jonkman met gegevens over oa. de families Fyten, Berg(h), Eijsermans, Lippens, Gootzen, Schmitz, Palmen, Pijcke en Pijcke.


Screenshot van website

Kwartierstaat Goris - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-goris

Een publicatie door M.A.Stolk met gegevens over oa. de families Goris, Kroeze, Veldhuis Kroeze, Croese, Kruse, en van Twickelo.


Screenshot van website

Kwartierstaat Hans Geskes - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-geskes

De kwartierstaat van Hans Geskes is samengesteld door H. Geskes.


Screenshot van website

Kwartierstaat Jacques Hendrik Gazan - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-gazan

Een publicatie door Nel Pannekoek met gegevens over oa. de families De Lange, Gazan, Houtzager, Verhage, Adriaens, Thoutenhoofd, Jans, Van Peene, Clarisse en Roelse.


Screenshot van website

Kwartierstaat van Germano Leonardo de Geus - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-germano-leonardo-de-geus

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Visser, Cranendonck, De Geus, Moret, Van Grandpre, Nugteren, Van der Wulp, Naaktgeboren, Aertoom en De Cologne.


Screenshot van website

Kwartierstaat Van Veldhuizen / Van Ginkel - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-van-veldhuizen-van-ginkel

Een publicatie door A. van Veldhuizen met gegevens over oa. de families Van Ginkel, Van Veldhuizen, Veenendaal, Jans, Van Broekhuizen, Kolkman, Evertsen, Jacobs, Hendriks en Morren.


Screenshot van website



Genealogie nieuws