stamboomgids

Familienamen » G

Websites 251 - 260 van 560:

Kwartierstaat Garnier-Sommeijer - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-garnier-sommeijer

Een publicatie door F.P.M. Garnier met gegevens over oa. de families Garnier, Meeuwse, Kooman, Van de Weele, Bonefaas, Dieleman, Otte, Op 't Hof, Moerdijk en Van Kleunen.

Screenshot van website

Kwartierstaat Gasthuis - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-gasthuis

Een publicatie door Gerard Gasthuis met gegevens over oa. de families Gasthuis, Scholten, Brummelhuis, Smeenk, Jansen, Hobert, Wolterink, Mekenkamp, Ten Mokkelencate en O(o)merink.

Screenshot van website

Kwartierstaat Gootzen - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-gootzen

Een publicatie door Heidi Jonkman met gegevens over oa. de families Fyten, Berg(h), Eijsermans, Lippens, Gootzen, Schmitz, Palmen, Pijcke en Pijcke.

Screenshot van website

Kwartierstaat Goris - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-goris

Een publicatie door M.A.Stolk met gegevens over oa. de families Goris, Kroeze, Veldhuis Kroeze, Croese, Kruse, en van Twickelo.

Screenshot van website

Kwartierstaat Gorissen - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-gorissen

Een genealogische publicatie door Henk Mensink met gegevens over onder andere de families Gorissen, Extra, Bosch, Camps, Lutgenburg, Dieteren, Penings en Arets.

Screenshot van website

Kwartierstaat Hans Geskes - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-geskes

De kwartierstaat van Hans Geskes is samengesteld door H. Geskes.

Screenshot van website

Kwartierstaat Jacques Hendrik Gazan - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-gazan

Een publicatie door Nel Pannekoek met gegevens over oa. de families De Lange, Gazan, Houtzager, Verhage, Adriaens, Thoutenhoofd, Jans, Van Peene, Clarisse en Roelse.

Screenshot van website

Kwartierstaat van Germano Leonardo de Geus - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-germano-leonardo-de-geus

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Visser, Cranendonck, De Geus, Moret, Van Grandpre, Nugteren, Van der Wulp, Naaktgeboren, Aertoom en De Cologne.

Screenshot van website

Kwartierstaat Van Veldhuizen / Van Ginkel - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-van-veldhuizen-van-ginkel

Een publicatie door A. van Veldhuizen met gegevens over oa. de families Van Ginkel, Van Veldhuizen, Veenendaal, Jans, Van Broekhuizen, Kolkman, Evertsen, Jacobs, Hendriks en Morren.

Screenshot van website

Maartgen Arijensdr Gardijn - picasaweb.google.com/113829770515628060418/BrondocumentenHuwelijkMaart ...

Brondocumenten voor het onderzoek naar de plaats en de datum van het huwelijk van Maartgen Arijensdr Gardijn en Arij Jansz Duijvenvoorde. Zij is (locatie en datum onbekend) geboren als dochter van Arijen Aemsz Gardijn en Annetge Arijnsdr van Teijlingen.

Screenshot van website



Genealogie nieuws