stamboomgids

Familienamen » G


Websites 251 - 260 van 538:

Parenteel Arie Jacobsz. de Graaf - www.genealogieonline.nl/parenteel-arie-jacobsz-de-graaf

Een genealogische publicatie door Dirk Evert Krijgsman met gegevens over onder andere de families De Graaf, Huijzer, Rijsdijk, Boer, De Jong, Pesant, Schoonenberg, Krijgsman en Van Brakel.

Screenshot van website

Parenteel Gergoski/Gargoski/Garagoski - www.genealogieonline.nl/parenteel-gargotsky

Een publicatie door Everlien Salawan Bessie - Liet met gegevens over oa. de families Lether, Gargoski, Gergoski, Garagoski, Kip, Schol, Hogeweg, Gargoskij, Kerseboom en Braakman.

Screenshot van website

Parenteel Goossens - www.genealogieonline.nl/parenteel-goossens

Een publicatie door M. Jacobs.

Screenshot van website

Parenteel Graftdijk - www.genealogieonline.nl/parenteel-graftdijk

Een publicatie door Dirk Schütten met gegevens over oa. de families Graftdijk, De Weert, Stadiger, Stuurman, Koster, Vis, Van Greuninge, Beets en Beets.

Screenshot van website

Parenteel Grietjes - www.genealogieonline.nl/parenteel-grietjes

Een publicatie door Jaap van Tuyll met gegevens over oa. de families Grietjes, Analbers, Perik, Kremer, Slotboom, De Wilde, Oude Sanderink, Holter, Ten Have en Bruning.

Screenshot van website

Parenteel Grootenboer - www.genealogieonline.nl/parenteel-grootenboer

Een publicatie door J. Post met gegevens over oa. de families Grootenboer, Van Twist, Grotenboer, De Wit, Segers, De Frel, Hollander, Knook, De Haen en Van Oost.

Screenshot van website

Parenteel Theunis Goossens - www.genealogieonline.nl/parenteel-theunis-goossens

Een publicatie door M. Jacobs.

Screenshot van website

Parenteel van Hendricus van Galen ca.1730 - www.digimom.nl/2008-galen-bosch-weblocatie/Nageslacht-Parenteel-Hendri ...

Parenteel van Hendricus van Galen - Adriana

Screenshot van website

Regio Goeree Overflakkee - www.genealogieonline.nl/regio-goeree-overflakkee

Een publicatie door Rene Luijkenaar met gegevens over oa. de families Tanis, Kievit, Lodder, Troost, Witte, Bakker, Van Eck, Hameeteman, Den Braber en Kasteleijn.

Screenshot van website

Stambomen Van Gink, Tournier en Tenwolde - www.genealogieonline.nl/stambomen-van-gink

Een publicatie door Paul van Gink met gegevens over oa. de families Van Gink, Tournier, Tenwolde, Vermeij, Van Soest, De Zeeuw, Croes, Van Loon, Mookhoek en Van der Ploeg.

Screenshot van website

Genealogie nieuws