stamboomgids

Familienamen » G

Websites 271 - 280 van 597:

Malcolm Gilroy Family - www.genealogieonline.nl/malcolm-gilroy-family

A genealogical publication by Malcolm Gilroy with information about, among others, the families Stewart, Plantagenet, Howard, Mclaughlin, Campbell, Hamilton, Douglas, Bunbury and Fleming.


Screenshot van website

Mijn familie de Groot uit oud Stratum te Eindhoven - www.stratum-heden-en-verleden.nl

Deze nostalgische website gaat over het gezin de Groot uit oud stratum te Eindhoven. Dit gezin heeft lang aan de voorterweg 295 te stratum gewoond. Mijn moeder sjaan de Groot is het nog enigst levend gezinslid van het gezin de Groot.


Screenshot van website

Mijn familie de Groot uit oud Stratum te Eindhoven - www.stratum-heden-en-verleden.nl

Deze website gaat over het gezin de groot uit oud Stratum te Eindhoven, verder ziet u gegevens en beelden van Eindhoven toen en nu.


Screenshot van website

Mijn familie de Groot uit oud Stratum te Eindhoven - www.stratum-heden-en-verleden.nl

Deze website gaat over het gezin waar mijn moeder (nu bijna 90) is opgegroeid, tevens is er ook veel historisch fotomateriaal van zowel van het gezin en het stadsgedeelte Stratum waar het gezin destijds heeft gewoond. Stratum valt sinds 1920 onder Eindho


Screenshot van website

Parenteel Gergoski/Gargoski/Garagoski - www.genealogieonline.nl/parenteel-gargotsky

Een publicatie door Everlien Salawan Bessie - Liet met gegevens over oa. de families Lether, Gargoski, Gergoski, Garagoski, Kip, Schol, Hogeweg, Gargoskij, Kerseboom en Braakman.


Screenshot van website

Parenteel Goossens - www.genealogieonline.nl/parenteel-goossens

Een publicatie door M. Jacobs.


Screenshot van website

Parenteel Graftdijk - www.genealogieonline.nl/parenteel-graftdijk

Een publicatie door Dirk Schütten met gegevens over oa. de families Graftdijk, De Weert, Stadiger, Stuurman, Koster, Vis, Van Greuninge, Beets en Beets.


Screenshot van website

Parenteel Grietjes - www.genealogieonline.nl/parenteel-grietjes

Een publicatie door Jaap van Tuyll met gegevens over oa. de families Grietjes, Analbers, Perik, Kremer, Slotboom, De Wilde, Oude Sanderink, Holter, Ten Have en Bruning.


Screenshot van website

Parenteel Grootenboer - www.genealogieonline.nl/parenteel-grootenboer

Een publicatie door J. Post met gegevens over oa. de families Grootenboer, Van Twist, Grotenboer, De Wit, Segers, De Frel, Hollander, Knook, De Haen en Van Oost.


Screenshot van website

Parenteel Theunis Goossens - www.genealogieonline.nl/parenteel-theunis-goossens

Een publicatie door M. Jacobs.


Screenshot van website



Genealogie nieuws