stamboomgids

Familienamen » H

Websites 1031 - 1040 van 1075:

Stamboom Wim Hummelman - www.genealogieonline.nl/stamboom-wim-hummelman

Een genealogische publicatie door Wim Hummelman met gegevens over onder andere de families Slotboom, Van Krimpen, Hummelman, Nannes, Van Kluijve, Van Boutesteijn, Rottink, Plant en Hofman.


Screenshot van website

Stamboon familie Van Haarlem - www.genealogieonline.nl/stamboon-familie-van-haarlem

Een genealogische publicatie door Hans van Haarlem met gegevens over onder andere de families Van Haarlem, Hoogenboom, Felix, Van der Starre, Peperkamp en Bon.


Screenshot van website

Stammbaum Hamacher - www.genealogieonline.nl/stammbaum-hamacher

A genealogical publication by Christian Stecher with information about, among others, the families Degutsch, Serowy, Hamacher, Flimm, Rekowski, Klein, Effertz, Burbach and Pakroppa.


Screenshot van website

Stammbaum Hesse - www.genealogieonline.nl/stammbaum-hesse

Een publicatie door Johvi Hesse met gegevens over oa. de families Hesse, Unger, Fijnaut, Nieuwenburg, Remijer, Hessen, Verhoek, Peters en Peters.


Screenshot van website

Stamreeks Hoogendoorn - home.planet.nl/~jlafeber/stamreeksHoogendoorn.html

Stamreeks Hoogendoorn (van Jan Pancrasz tot Geertje Cornelia)


Screenshot van website

Stamreeks Van der Heijden - www.genealogieonline.nl/stamreeks-van-der-heijden

Een publicatie door Ellen van der Heijden met gegevens over oa. de families Van der Heijde, Van der Heijden, Schraven, Van Hoogduijn, Van der Lubbe, Pelsers, Ruijgrok, Kalf, Van Haaren en .


Screenshot van website

Stamreeks Van Heyst-De Bruijn - www.broerendebruijn.nl/StamreeksVanHeystDeBruijn.html

Stamreeks van negentien generaties, waarvan de oudste Van Heyst en de jongste De Bruijn werden genoemd.


Screenshot van website

Stellingwerver bodemvondsten en genealogisch graafwerk. - www.reocities.com/sjoho

Hoogenkamp, Blaauwbroek, Houwer, De Lange, Beun, Cats, Puper en nog veel meer.


Screenshot van website

Strijense familie Van Ha(a)ren - www.genealogieonline.nl/strijense-familie-van-haren

Een genealogische publicatie door Bram van Haren met gegevens over onder andere de families Pilon, Barendregt, Boender, Stolk, Visser, Nipius, Van Haren, Hage en Heijboer.


Screenshot van website

Ten Have - www.myheritage.nl/site-family-tree-77196591/ten-have

stamboomonderzoek naar de familie Ten Have


Screenshot van website



Genealogie nieuws