stamboomgids

Familienamen » H

Websites 1041 - 1050 van 1092:

Stamboom Van Hunen - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-hunen

Een publicatie door K. E. Leemburg van Hunen met gegevens over oa. de families Van Hunen, Leemburg, Hendriks(En) Van Harten, Willems, Bijdam, Otten, Lucassen, Zegers, Jacobsen (Van Huenen) en Blaauw.


Screenshot van website

Stamboom van Hutten - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-hutten

Een genealogische publicatie door E.W. van Hutten met gegevens over onder andere de families Kleijn, Schnitger, Van Hutten, Burgemeestre, Van Zijl, Reijneke, Barkey, Hagenaar en Fransz.


Screenshot van website

Stamboom van John Hacking - gw.geneanet.org/canandanann

mijn publicatie op geneanet


Screenshot van website

Stamboom van't Hof - www.genealogieonline.nl/familiestamboom-van-t-hof

Een genealogische publicatie door K.J. van 't Hof met gegevens over oa. de families Van 't Hof, De Ronde, Van Es, Fernambuch, Jasperse, Van de Vijver, Van de Kasteele, De Feiter en De Feiter.


Screenshot van website

Stamboom Wim Hummelman - www.genealogieonline.nl/stamboom-wim-hummelman

Een genealogische publicatie door Wim Hummelman met gegevens over onder andere de families Slotboom, Van Krimpen, Hummelman, Nannes, Van Kluijve, Van Boutesteijn, Rottink, Plant en Hofman.


Screenshot van website

Stamboon familie Van Haarlem - www.genealogieonline.nl/stamboon-familie-van-haarlem

Een genealogische publicatie door Hans van Haarlem met gegevens over onder andere de families Van Haarlem, Hoogenboom, Felix, Van der Starre, Peperkamp en Bon.


Screenshot van website

Stammbaum Hamacher - www.genealogieonline.nl/stammbaum-hamacher

A genealogical publication by Christian Stecher with information about, among others, the families Degutsch, Serowy, Hamacher, Flimm, Rekowski, Klein, Effertz, Burbach and Pakroppa.


Screenshot van website

Stammbaum Hellmann/Körner/Sack - www.genealogieonline.nl/stammbaum-hellmann-korner-sack

A genealogical publication by Manfred Hellmann with information about, among others, the families Helman, Sack, Hellmann, Vornam, Eucker, Pfeiffer, Dawid, Köhler and Körner.


Screenshot van website

Stammbaum Hesse - www.genealogieonline.nl/stammbaum-hesse

Een publicatie door Johvi Hesse met gegevens over oa. de families Hesse, Unger, Fijnaut, Nieuwenburg, Remijer, Hessen, Verhoek, Peters en Peters.


Screenshot van website

Stamreeks Hoogendoorn - home.planet.nl/~jlafeber/stamreeksHoogendoorn.html

Stamreeks Hoogendoorn (van Jan Pancrasz tot Geertje Cornelia)


Screenshot van website