stamboomgids

Familienamen » J

Websites 21 - 30 van 317:

Familie Jeanville - www.genealogieonline.nl/familie-jeanville

Een genealogische publicatie door Jakob Looise met gegevens over onder andere de families Davidse, Jeanville, De Buck, Kasse, Goverse, Mesu, Maas, Van de Bosse en Bliek.

Screenshot van website

Families de Jong, Helffensteijn en Bleeker - jk-dejong.nl

Oorspong familie de Jong in omgeving Tjerkwert; vanaf plm. 1800 is Heeg de basis

Screenshot van website

Family tree Kristofer Andrew Johnson - www.genealogieonline.nl/family-tree-kristofer-andrew-johnson

A genealogical publication by Kristofer Andrew Johnson with information about, among others, the families Hayes, Schneider, Meyer, Roth, Basset, Spencer, Knyvett, James and Moreau.

Screenshot van website

Family Tree Noel Jackman - www.genealogieonline.nl/family-tree-noel-jackman

Een publicatie door Noel Jackman met gegevens over oa. de families Holland, Bryan, Bryant, Wymer, Sigler, Gaumer, Todd, Jackman en Jackman.

Screenshot van website

Family tree of Juffer - members.home.nl/wjc.juffer

Juffer

Screenshot van website

Family Tree Stamboom Jorritsma en Heeg - www.genealogieonline.nl/stamboom-jorritsma-en-heeg

Een publicatie door Hans Middendorp met gegevens over oa. de families Jorritsma, Heeg, Hilverda, Terpstra, Wynia, Westra, Osinga, Schaafsma, Palsma en Rispens.

Screenshot van website

Familytree Jones/Wilson - www.genealogieonline.nl/familytree-jones-wilson

Een publicatie door Richard Jones met gegevens over oa. de families Jones, Boyd, Cherrett, Spencer, Pope, Wilson, Priest, Meikle en Meikle.

Screenshot van website

Genealogie bekende personen uit Friesland, Douwe Egberts - genealogie-van-gelderen.nl/index.php?ctype=gedcom&ged=douweegberts.ged ... - via Internet Archive

Genealogisch overzicht van de familie de Jong die in 1753 het bekende "De Witte Os" openden en waaruit later het koffiemerk is ontstaan

Screenshot van website

Genealogie De Jager - www.genealogieonline.nl/genealogie-de-jager

Een publicatie door H. de Jager met gegevens over oa. de families Miedema, Hoekstra, Jans, De Boer, Zijlstra, De Roos, De Vries, Pieters, Jacobs en Visser.

Screenshot van website

Genealogie de Jager - www.huiberts.info

Via huiberts.info wordt informatie gegeven over het onderzoek naar de voorouders van Klasina de Jager (* 26-05-1918 ? 10-12-1989).

Screenshot van website



Genealogie nieuws