stamboomgids

Familienamen » J

Websites 81 - 90 van 345:

Genealogie Marko de Jong - www.genealogieonline.nl/genealogie-marko-de-jong

Een publicatie door M. de Jong met gegevens over oa. de families De Jong, Reij, ., Jans, De Vries, Verbeek, Van Saksen, Momber, Bonsink en Langereis.


Screenshot van website

Genealogie Rob de Jong - www.genealogieonline.nl/genealogie-rob-de-jong

Een genealogische publicatie door Rob de Jong met gegevens over onder andere de families De Jong, De Vries, Touber, Reij, Van der Haak, Momber, Hogenhout, Bonsink en Verbeek.


Screenshot van website

Genealogieën A.C. van der Jagt en C. Baars - www.genealogieonline.nl/genealogieen-van-der-jagt-en-baars

Een publicatie door A.C. van der Jagt met gegevens over oa. de families Van der Jagt, Van Eijsden, Baars, Verboom, Van Rossum, Dijkstra, Houter, Koomen, Vreeken en Krijtenberg.


Screenshot van website

Genealogieën van families Joosen - genealogie.joosen.org

Genealogieën van de verschillende families Joosen in Nederland en België.


Screenshot van website

Genealogisch onderzoek door Wijtske Jousma in Friesland, Drenthe, Groningen, - sites.google.com/site/wijtskejousma

Genealogisch onderzoek naar verschillende familienamen in de provincie Friesland, Drenthe, Groningen, Noord-Holland en Overijssel.


Screenshot van website

Genealogische homepage Sjef Jetten Gulpen - sjefjetten.nl

Fragmentgenealogieën Jetten, Jutten, Jötten, Jeutten, Juetten, Juten, Jutte, Juette, Jut, Gutten, Gutte, Götte, Goette en aanverwante namen.


Screenshot van website

Genealogy De Jong - www.genealogieonline.nl/genealogy-de-jong

Een genealogische publicatie door Trudy Duffy - Wigman met gegevens over onder andere de families Wigman, Jong, Borg, Rooderkerk, Vaes, Bree, Kuperus, Oosting en Haaij.


Screenshot van website

Genealogy James/Finley, Cottell/Brabrook - www.genealogieonline.nl/genealogy-james-finley-cottell-brabrook

A genealogical publication by David James with information about, among others, the families Cottell, Budden, Salter, Saunders, Eldridge, James, Fry, Nightingale and Dumaresq.


Screenshot van website

Geneaologie Jonker-Hoveijn - www.genealogieonline.nl/geneaologie-jonker-hoveijn

Een publicatie door Derk Jonker met gegevens over oa. de families Hoveijn, Gerritsen, De Leeuw, Jonker, Pruijn, Verhaaf, Van Beers, Middelhoven en Middelhoven.


Screenshot van website

Genelogie De Jonge - www.genealogieonline.nl/genelogie-de-jonge

Een publicatie door H.I. de Jonge met gegevens over oa. de families Dost, Jonge, de, Oldenbeuving, Richters, Vegter, Prummel, Aalders, Jager en Jager.


Screenshot van website