stamboomgids

Familienamen » K

Websites 181 - 190 van 1029:

Genealogie Kwant - www.genealogieonline.nl/genealogie-kwant

Een publicatie door M. Kwant-de Beer met gegevens over oa. de families Kwant, Veldhuizen, Rauwerda, Velthuizen, Arts, Aalberts, Van Veldhuizen, Landstra, Roelofs en Van Veldhuijzen.


Screenshot van website

Genealogie Lelieveld - www.genealogieonline.nl/genealogie-lelieveld

De genealogie van de familie Lelieveld is samengesteld door P. Lensink.


Screenshot van website

Genealogie Michel Kleij - www.genealogieonline.nl/genealogie-michel-kleij

Een publicatie door Michel Kleij met gegevens over oa. de families Kleij, Van Kleij, Van Cleij, Van Uitert, Aertsz Kleij, Verbeek, Middelkoop, Van der Kleij, Slangen en Verweij.


Screenshot van website

Genealogie Rob van Kerkwijk - www.genealogieonline.nl/genealogie-rob-van-kerkwijk

Een publicatie door Rob van Kerkwijk met gegevens over oa. de families Van Kerkwijk, Van der Moot, Hollander, Vos, De Gier, Van Tusschenbroek, Roelofse, Malsen, Weijenberg en De Geus van Den Heuvel.


Screenshot van website

Genealogie site van Freek Bosveld - www.nostacyber.nl

Op deze site vindt u de stamboomgegevens van onder andere de families Ketz / Kets (uit de achterhoek), Bosveld(omgeving Velp) en Lanfermeijer.


Screenshot van website

Genealogie Tabe Kuipers - www.genealogieonline.nl/genealogie-tabe-kuipers

Een publicatie door Tabe Kuipers met gegevens over oa. de families Kuipers, Wiersma, Hoekstra, Kramer, Westra, Van der Mey, Hovinga, Stienstra, Terpstra en Hatsma.


Screenshot van website

Genealogie van Anneke Kruizinga-Groen - www.genealogiekruizinga.nl

Kruizinga; Wapsenkamp/Woppenkamp; Meijer; Slor; Groen en van der Veen; project Allemaal Muntendammers; Begraafplaatsen Menterwolde (Meeden-Muntendam-Noordbroek en Zuidbroek)


Screenshot van website

Genealogie van Anthonis Janse Kievits - www.bmeijs.nl/PG-Uitvoer/kivits2/kivits2-frm3.htm

Fam Kievites/Kivits van oorsprong uit Vlijmen


Screenshot van website

Genealogie van Claes Coster - genealogie.krabbendam.eu/Gen/Coster/genealogie.html

Genealogie Koster/Coster uit Noord-Holland.


Screenshot van website

Genealogie Van de Ketterij - www.genealogieonline.nl/genealogie-van-de-ketterij

Gegevens over oa. de families Van de Ketterij, Van Belzen, De Nooijer, Jobse, De Ridder, Schroevers, Meerman, Marijs, Meulmeester en Van de Gruiter.


Screenshot van website



Genealogie nieuws