stamboomgids

Familienamen » K

Websites 161 - 170 van 988:

Genealogie Kramer - www.genealogieonline.nl/genealogie-familie-kramer

Een publicatie door P. Nijholt met gegevens over oa. de families Kramer, Potma, Witteveen, Hergarden, Timmerman, Van Koersveld, Hooghiemstra, Van Niel, Bosma en Visser.

Screenshot van website

Genealogie Kronemeijer - www.genealogieonline.nl/genealogie-kronemeijer

Een publicatie door Elly Kronemeijer met gegevens over oa. de families Oosterhoff, Bethlehem, Croese, Kronemeijer, Van Swinderen, De Haan, Wieringa, Huizinga, De Vries en Wierenga.

Screenshot van website

Genealogie Kroonen / Croonen - www.genealogieonline.nl/genealogie-kroonen-croonen

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Kroonen, Ridderhof, De Bruin, Smak Gregoor, Croonen, Stolk, Van Lelieveld, De Groot en De Groot.

Screenshot van website

Genealogie Kruijmel - www.genealogieonline.nl/genealogie-kruijmel

Een publicatie door Dick Kruijmel met gegevens over oa. de families Kruijmel, Kruymel, Den Hertog, Kruimel, De Bruin, Wolhof, Van Keulen, Van Stuyvenberg, Ligtenberg en Van Zonneveld.

Screenshot van website

Genealogie Kruyshoop - www.genealogieonline.nl/genealogie-kruyshoop

Een publicatie door Alex Kruyshoop met gegevens over oa. de families Van der Nol, Zeeman, Schellevis, Appelboom, Kruijshoop, De Boer, Van der Noll, Krijgsman, Burger en Grootewal.

Screenshot van website

Genealogie Kröller-Müller - www.genealogieonline.nl/genealogie-kroller-muller

Een publicatie door Marnix Kerkhoff met gegevens over oa. de families Kr.

Screenshot van website

Genealogie Kuijken-Dikschei - www.genealogieonline.nl/genealogie-kuijken-dikschei

Een publicatie door F. Kuijken met gegevens over oa. de families Kuijken, Bakker, Serné, Hanegreefs, Le Noble, Renout, Aaftink, Cuijcken, Takes en Sernee.

Screenshot van website

Genealogie Kuijntjes - www.kuijntjes.nl

Screenshot van website

Genealogie Kuijper - www.genealogieonline.nl/genealogie-kuijper

Een publicatie door Helga Kuijper met gegevens over oa. de families Kuijper, Vrouwe, Scholten, Van der Park, Mulder, Groot, De Wilt, Kuyper, .

Screenshot van website

Genealogie Kuipers - www.genealogieonline.nl/genealogie_kuipers

Gegevens over oa. de families Mud, Kuipers, De Haan, Vaatstra, Van der Molen, Veenstra, De Jong, Hamstra, Homan en De Vries.

Screenshot van website



Genealogie nieuws