stamboomgids

Familienamen » K

Websites 161 - 170 van 1038:

Genealogie Koster-Rodenhuis - www.genealogieonline.nl/genealogie-koster-rodenhuis

Een publicatie door Marianne Koster met gegevens over oa. de families Rodenhuis, Koster, De Vries, Hoiting, Van der Veer, Troost, Van Beusekom, Kemp, Schellevis en Van der Woude.


Screenshot van website

Genealogie Koster-van Zitteren - www.genealogieonline.nl/genealogie-koster-van-zitteren

Een genealogische publicatie door Francis Koster met gegevens over onder andere de families Braspenning, Koster, Schouw, Snepvangers, Van Zitteren, Mathijssen, De Bruijn, Van Beek en Trakzel.


Screenshot van website

Genealogie Kotterink (Twente) - www.genealogieonline.nl/genealogie-kotterink-twente

Een genealogische publicatie door Jan Timmerman met gegevens over oa. de families Kotterink, De Jong, Korterink, Bakker, Klok, De Leeuw, Van de Ploeg, Vermeer en Vermeer.


Screenshot van website

Genealogie Kouwenhoven - www.genealogieonline.nl/genealogie-kouwenhoven

Een publicatie door Henk Verbeek met gegevens over oa. de families Kouwenhoven, Verbeek, Van Rijn, Van Leeuwen, De Brouwer, Haagen, Zuijthoeck, Overgaag, Van Kampen en Van Ruijven.


Screenshot van website

Genealogie Kraaijkamp en Langereis - www.genealogieonline.nl/genealogie-kraaijkamp-en-langereis

Een publicatie door Arnold Langereis met gegevens over oa. de families Langereis, Kraaijkamp, Bakker, Smit, Kraaikamp, De Vries, Van Dijk, Jansen, Kreijkamp en De Boer.


Screenshot van website

Genealogie Kramer - pabotil.fontys.nl/homepage/pjkramer

Genealogie van een familie Kramer.


Screenshot van website

Genealogie Kramer - www.genealogieonline.nl/genealogie-kramer

Een publicatie door K. Kramer met gegevens over oa. de families Bruggeling, Kramer, Leeflang, Rijswijk, Wijsman, Treffers, Korstanje, Groot, Glerum en Poot.


Screenshot van website

Genealogie Krijnen - www.genealogieonline.nl/genealogie-krijnen

Een genealogische publicatie door Pieter Krijnen met gegevens over onder andere de families Krijnen, Boon, Ensing, Crijnen, Duinker, Adriaanse, Jans, Van Halsema en Vaartjes.


Screenshot van website

Genealogie Kronemeijer - www.genealogieonline.nl/genealogie-kronemeijer

Een publicatie door Elly Kronemeijer met gegevens over oa. de families Oosterhoff, Bethlehem, Croese, Kronemeijer, Van Swinderen, De Haan, Wieringa, Huizinga, De Vries en Wierenga.


Screenshot van website

Genealogie Kroonen / Croonen - www.genealogieonline.nl/genealogie-kroonen-croonen

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Kroonen, Ridderhof, De Bruin, Smak Gregoor, Croonen, Stolk, Van Lelieveld, De Groot en De Groot.


Screenshot van website



Genealogie nieuws