stamboomgids

Familienamen » K

Websites 131 - 140 van 990:

Genealogie Koerts/Bakker - Oost-Groningen - www.genealogieonline.nl/genealogie-koerts-bakker

Een publicatie door P Bakker met gegevens over oa. de families Bakker, Revers, Polling, Wester, Mulder, Nijboer, Visscher, Harms, Busscher en Van der Heide.

Screenshot van website

Genealogie Koetse - www.genealogieonline.nl/genealogie-koetse

Een publicatie door Johan Koetse met gegevens over oa. de families Koetse, Kuitse, Koetze, Egberts, Tjakkes Koetze, Derks Koetze, Brongers, Jans Koetse, Derks en Wolters.

Screenshot van website

Genealogie Koiter - www.genealogieonline.nl/genealogie-koiter

Een publicatie door J. Mulder met gegevens over oa. de families Koiter, Wiersum, Zaagman, Helder, Thema, Bakker, Werkman, Pot, Wegman en Torringa.

Screenshot van website

Genealogie Koldewijn - www.genealogieonline.nl/genealogie-koldewijn

Een publicatie door Peter Koldewijn. met gegevens over oa. de families Koldewijn, Koldeweij, Bos, Jeronimus, (De) Koning, Van Kooten, Sonne, Jeths, Huetink en Van Thuil.

Screenshot van website

Genealogie Kole - www.genealogieonline.nl/genealogie-kole

Een publicatie door J.W. Kole met gegevens over oa. de families Koole, Kole, Westveer, Cole, Marinissen, Coole, Klap, Wisse, De Jonge en Jans.

Screenshot van website

Genealogie Kolkman - members.casema.nl/peterkolkman

Kolkman Udink Oldenhof Toller van Foeken Lodeweges Linthorst

Screenshot van website

Genealogie Koller-De Graaf - www.genealogieonline.nl/genealogie-koller-de-graaf

Een publicatie door Ilona met gegevens over oa. de families Tellegen, Krijgsman, Niet Publiek, Eekhuis, Kamphuis, Bijsterbosch, Alberts, Van Schooten, Van Essen en Huiskamp.

Screenshot van website

Genealogie Konniger - www.genealogieonline.nl/genealogie-konniger

Een publicatie door Marchel Konniger met gegevens over oa. de families Konniger, Konninger, K├Ânniger, Konincks, Huitink, Koningers, Oosterholt, Koninger (Groot Severs), Leferink en Winkelhorst.

Screenshot van website

Genealogie Kooij, Frankvoort, Best - www.genealogieonline.nl/genealogie-kooij-frankvoort-best

Een genealogische publicatie door Ingrid Kooij met gegevens over onder andere de families Kooij, Varkevisser, Outmaajer, Hoecke, Van, Frankvoort, Oostrum, Van, Griffioen, Robijn en Vermeulen.

Screenshot van website

Genealogie Kooijman - www.genealogieonline.nl/genealogie-kooijman

Een publicatie door M. Kooijman met gegevens over oa. de families Bos, Blom, Kooijman, Visscher, Van Willigen, Hazelaar, Van der Kolk, Meijer, Buist en Cooijman.

Screenshot van website



Genealogie nieuws