stamboomgids

Familienamen » K

Websites 131 - 140 van 1035:

Genealogie Koek - www.genealogieonline.nl/genealogie-koek

Een publicatie door Kees Koek met gegevens over oa. de families Koek, Van Heek, Ter Kuile, Stroink, Ten Cate, Blijdenstein, Kock, Jannink, Van Lochem en Stoett.


Screenshot van website

Genealogie Koekoek-Beverwijk - www.genealogieonline.nl/genealogie-koekoek-beverwijk

Een genealogische publicatie door Sjors Beverwijk-Koekoek met gegevens over onder andere de families Koekoek, Botter, Beverwijk, Smit, Westerbeek, Jans, Koster, Bakker en Arends.


Screenshot van website

Genealogie Koelen - www.genealogieonline.nl/genealogie-koelen

Een genealogische publicatie door Martin Koelen met gegevens over onder andere de families Koelen, Ruis, Ingen Van, Dinter Van, Venrooij Van, Hendricks, Veghel Van, Ochten Van en Damen.


Screenshot van website

Généalogie Koenig-Becker - www.genealogieonline.nl/genealogie-koenig-becker

A genealogical publication by Jean-Louis Koenig with information about, among others, the families Vollmer, Grall, Becker, Koenig, Biehler, Gutbub, Meyer, M?ller and Muller.


Screenshot van website

Genealogie Koens - www.genealogieonline.nl/genealogie-koens

Een genealogische publicatie door Christian Koens met gegevens over onder andere de families Koens, Koenes, Haijes, Koning, Hamster, Berrelkamp, Mennen, Berends en Jans.


Screenshot van website

Genealogie Koerts/Bakker - Oost-Groningen - www.genealogieonline.nl/genealogie-koerts-bakker

Een publicatie door P Bakker met gegevens over oa. de families Bakker, Revers, Polling, Wester, Mulder, Nijboer, Visscher, Harms, Busscher en Van der Heide.


Screenshot van website

Genealogie Koetse - www.genealogieonline.nl/genealogie-koetse

Een publicatie door Johan Koetse met gegevens over oa. de families Koetse, Kuitse, Koetze, Egberts, Tjakkes Koetze, Derks Koetze, Brongers, Jans Koetse, Derks en Wolters.


Screenshot van website

Genealogie Koiter - www.genealogieonline.nl/genealogie-koiter

Een publicatie door J. Mulder met gegevens over oa. de families Koiter, Wiersum, Zaagman, Helder, Thema, Bakker, Werkman, Pot, Wegman en Torringa.


Screenshot van website

Genealogie Kok Harlingen-Amsterdam - www.genealogieonline.nl/genealogie-kok-harlingen-amsterdam

Een genealogische publicatie door Wim van Kalleveen met gegevens over onder andere de families Kok, Altena, Schaefers, Coulbout, Scheider, Carree, Baars, Nuis en Goes.


Screenshot van website

Genealogie Koldewijn - www.genealogieonline.nl/genealogie-koldewijn

Een publicatie door Peter Koldewijn. met gegevens over oa. de families Koldewijn, Koldeweij, Bos, Jeronimus, (De) Koning, Van Kooten, Sonne, Jeths, Huetink en Van Thuil.


Screenshot van website



Genealogie nieuws