stamboomgids

Familienamen » K

Websites 141 - 150 van 1002:

Genealogie Kooijman - www.genealogieonline.nl/genealogie-kooijman

Een publicatie door M. Kooijman met gegevens over oa. de families Bos, Blom, Kooijman, Visscher, Van Willigen, Hazelaar, Van der Kolk, Meijer, Buist en Cooijman.


Screenshot van website

Genealogie Kooijman-Ooms - www.genealogieonline.nl/genealogie-kooijman-ooms

Een publicatie door J.M. Jonkman van Noord met gegevens over oa. de families Ooms, Baas, De Jong, Van Dam, Van Vliet, De Vries, Burger, Verkaik, Kooijman en Brak.


Screenshot van website

Genealogie Koop, Wijnen, Lazaroms, de Jong - gw.geneanet.org/index.php3?b=ludokoop

Genealogie Koop, Wijnen, Lazaroms, de Jong


Screenshot van website

Genealogie Koops - Harms - www.genealogieonline.nl/genealogie-koops-harms

Een publicatie door I. en G. Koops met gegevens over oa. de families Martens, Vos, Moes, Kootstra, Wolters, Oost, Koops, Boelen, Bos en Smit.


Screenshot van website

Genealogie Koops - Hoving - www.genealogieonline.nl/genealogie-koops-hoving

Een publicatie door H.J. Bolwijn met gegevens over oa. de families Hoving, Koops, Jans, Reneman, Mees, Ten Cate, Hindriks, Hamming, Mulder en Kemper.


Screenshot van website

Genealogie Koops-Eleveld - www.genealogieonline.nl/genealogie-koops-eleveld

Een publicatie door Petra Koops met gegevens over oa. de families Eleveld, Koops, Ter Mors, Paauw De, Kluitenberg, Vredeveld, Rumph, Jansen, Nederbergh en Bos.


Screenshot van website

Genealogie Koordes - Rothengatter - www.genealogieonline.nl/genealogie-koordes-rothengatter

Een publicatie door J. Koordes met gegevens over oa. de families ROTHENGATTER, KOLB, GORDIJN, SIERSMA, DIJKE, van, NAT, van der, PIKET, KRANEN, van en KRANEN, van.


Screenshot van website

Genealogie Koppejan - www.genealogieonline.nl/genealogie-koppejan

Een genealogische publicatie door Rogier Koppejan met gegevens over onder andere de families Koppejan, Van Zandwijk, Dingemanse, Vos, Meijers, Van Wijnen, Schleper, Janse en Van Rooijen.


Screenshot van website

Genealogie Korevaar(t) - www.genealogieonline.nl/genealogie-korevaar

Een publicatie door J. van der Veld.


Screenshot van website

Genealogie Kortekaas en van Nassau - www.genealogieonline.nl/genealogie-kortekaas

Een genealogische publicatie door Marco Kortekaas met gegevens over onder andere de families Kortekaas, Van der Lans, Van Os, Verbeek, Hofstede, Toussaint, Van Nassau, Barendse en Spoelder.


Screenshot van website



Genealogie nieuws