stamboomgids

Familienamen » K

Websites 141 - 150 van 1041:

Genealogie Kole - www.genealogieonline.nl/genealogie-kole

Een publicatie door J.W. Kole met gegevens over oa. de families Koole, Kole, Westveer, Cole, Marinissen, Coole, Klap, Wisse, De Jonge en Jans.


Screenshot van website

Genealogie Kolkman - members.casema.nl/peterkolkman

Kolkman Udink Oldenhof Toller van Foeken Lodeweges Linthorst


Screenshot van website

Genealogie Koller-De Graaf - www.genealogieonline.nl/genealogie-koller-de-graaf

Een publicatie door Ilona met gegevens over oa. de families Tellegen, Krijgsman, Niet Publiek, Eekhuis, Kamphuis, Bijsterbosch, Alberts, Van Schooten, Van Essen en Huiskamp.


Screenshot van website

Genealogie Konniger - www.genealogieonline.nl/genealogie-konniger

Een publicatie door Marchel Konniger met gegevens over oa. de families Konniger, Konninger, K├Ânniger, Konincks, Huitink, Koningers, Oosterholt, Koninger (Groot Severs), Leferink en Winkelhorst.


Screenshot van website

Genealogie Kooij, Frankvoort, Best - www.genealogieonline.nl/genealogie-kooij-frankvoort-best

Een genealogische publicatie door Ingrid Kooij met gegevens over onder andere de families Kooij, Varkevisser, Outmaajer, Hoecke, Van, Frankvoort, Oostrum, Van, Griffioen, Robijn en Vermeulen.


Screenshot van website

Genealogie Kooijman - www.genealogieonline.nl/genealogie-kooijman

Een publicatie door M. Kooijman met gegevens over oa. de families Bos, Blom, Kooijman, Visscher, Van Willigen, Hazelaar, Van der Kolk, Meijer, Buist en Cooijman.


Screenshot van website

Genealogie Kooijman-Ooms - www.genealogieonline.nl/genealogie-kooijman-ooms

Een publicatie door J.M. Jonkman van Noord met gegevens over oa. de families Ooms, Baas, De Jong, Van Dam, Van Vliet, De Vries, Burger, Verkaik, Kooijman en Brak.


Screenshot van website

Genealogie Koop, Wijnen, Lazaroms, de Jong - gw.geneanet.org/index.php3?b=ludokoop

Genealogie Koop, Wijnen, Lazaroms, de Jong


Screenshot van website

Genealogie Koops - Harms - www.genealogieonline.nl/genealogie-koops-harms

Een publicatie door I. en G. Koops met gegevens over oa. de families Martens, Vos, Moes, Kootstra, Wolters, Oost, Koops, Boelen, Bos en Smit.


Screenshot van website

Genealogie Koops - Hoving - www.genealogieonline.nl/genealogie-koops-hoving

Een publicatie door H.J. Bolwijn met gegevens over oa. de families Hoving, Koops, Jans, Reneman, Mees, Ten Cate, Hindriks, Hamming, Mulder en Kemper.


Screenshot van website



Genealogie nieuws