stamboomgids

Familienamen » K

Websites 121 - 130 van 1002:

Genealogie Kneepkens te Weert e.o, Tak Stultjens - www.genealogieonline.nl/genealogie-kneepkens-tak-stultjens

Een publicatie door Vic van Lijf met gegevens over oa. de families Kneepkens, Janssen, Maas, Smeets, Terken, Van Bogget, Hompes, Leën, Coenen en Moonen.


Screenshot van website

Genealogie Kneepkens te Weert e.o. Tak Caris - www.genealogieonline.nl/genealogie-kneepkens-tak-caris

Een publicatie door Vic van Lijf met gegevens over oa. de families Kneepkens, Beelen, Tijssen, Hoogmans, Serten, Esser, Meewis, Gelis, Janssen en Saes.


Screenshot van website

Genealogie Kneepkens te Weert e.o. Tak Quelien - www.genealogieonline.nl/genealogie-kneepkens-te-weert

Een publicatie door Vic van Lijf met gegevens over oa. de families Kneepkens, Nijs, Janssen, Kaspori, Simons, Knoops, Stultiens, Smeets, Wagemans en Bessems.


Screenshot van website

Genealogie Kneepkens te Weert e.o. Tak Tercken - www.genealogieonline.nl/genealogie-kneepkens-tak-tercken

Een publicatie door Vic van Lijf met gegevens over oa. de families Kneepkens, Kuijten, De Graef, Hölzken, Deckers, Van de Weijer, Stinen, Hartges, Van Riet en Zuure.


Screenshot van website

Genealogie Knijp - www.genealogieonline.nl/genealogie-knijp

Een publicatie door H.J. Knijp met gegevens over oa. de families Noordijk, Stout, Roetering, Boonstoppel, Doornebal, Vroombout, Kuperus, Van Katwijk, De Vrieze en Swagers.


Screenshot van website

Genealogie Knipscheer - home.kpn.nl/frede320

De startpagina voor de uitgebreide Knipscheer Familie Website


Screenshot van website

Genealogie Koehoorn - Van der Meulen - De Wit - Hoekstra - www.genealogieonline.nl/genealogie-koehoorn-van-der-meulen

Een publicatie door Afke van der Meulen - Koehoorn met gegevens over oa. de families Van der Meer, Van der Ley, Kuipers, Koehoorn, Hoekstra, De Wit, Wybenga, De Jong en De Jong.


Screenshot van website

Genealogie Koek - www.genealogieonline.nl/genealogie-koek

Een publicatie door Kees Koek met gegevens over oa. de families Koek, Van Heek, Ter Kuile, Stroink, Ten Cate, Blijdenstein, Kock, Jannink, Van Lochem en Stoett.


Screenshot van website

Genealogie Koekoek-Beverwijk - www.genealogieonline.nl/genealogie-koekoek-beverwijk

Een genealogische publicatie door Sjors Beverwijk-Koekoek met gegevens over onder andere de families Koekoek, Botter, Beverwijk, Smit, Westerbeek, Jans, Koster, Bakker en Arends.


Screenshot van website

Genealogie Koelen - www.genealogieonline.nl/genealogie-koelen

Een genealogische publicatie door Martin Koelen met gegevens over onder andere de families Koelen, Ruis, Ingen Van, Dinter Van, Venrooij Van, Hendricks, Veghel Van, Ochten Van en Damen.


Screenshot van website



Genealogie nieuws