stamboomgids

Familienamen » K

Websites 121 - 130 van 1005:

Genealogie Knijp - www.genealogieonline.nl/genealogie-knijp

Een publicatie door H.J. Knijp met gegevens over oa. de families Noordijk, Stout, Roetering, Boonstoppel, Doornebal, Vroombout, Kuperus, Van Katwijk, De Vrieze en Swagers.


Screenshot van website

Genealogie Knipscheer - home.kpn.nl/frede320

De startpagina voor de uitgebreide Knipscheer Familie Website


Screenshot van website

Genealogie Koehoorn - Van der Meulen - De Wit - Hoekstra - www.genealogieonline.nl/genealogie-koehoorn-van-der-meulen

Een publicatie door Afke van der Meulen - Koehoorn met gegevens over oa. de families Van der Meer, Van der Ley, Kuipers, Koehoorn, Hoekstra, De Wit, Wybenga, De Jong en De Jong.


Screenshot van website

Genealogie Koek - www.genealogieonline.nl/genealogie-koek

Een publicatie door Kees Koek met gegevens over oa. de families Koek, Van Heek, Ter Kuile, Stroink, Ten Cate, Blijdenstein, Kock, Jannink, Van Lochem en Stoett.


Screenshot van website

Genealogie Koekoek-Beverwijk - www.genealogieonline.nl/genealogie-koekoek-beverwijk

Een genealogische publicatie door Sjors Beverwijk-Koekoek met gegevens over onder andere de families Koekoek, Botter, Beverwijk, Smit, Westerbeek, Jans, Koster, Bakker en Arends.


Screenshot van website

Genealogie Koelen - www.genealogieonline.nl/genealogie-koelen

Een genealogische publicatie door Martin Koelen met gegevens over onder andere de families Koelen, Ruis, Ingen Van, Dinter Van, Venrooij Van, Hendricks, Veghel Van, Ochten Van en Damen.


Screenshot van website

Généalogie Koenig-Becker - www.genealogieonline.nl/genealogie-koenig-becker

A genealogical publication by Jean-Louis Koenig with information about, among others, the families Vollmer, Grall, Becker, Koenig, Biehler, Gutbub, Meyer, M?ller and Muller.


Screenshot van website

Genealogie Koerts/Bakker - Oost-Groningen - www.genealogieonline.nl/genealogie-koerts-bakker

Een publicatie door P Bakker met gegevens over oa. de families Bakker, Revers, Polling, Wester, Mulder, Nijboer, Visscher, Harms, Busscher en Van der Heide.


Screenshot van website

Genealogie Koetse - www.genealogieonline.nl/genealogie-koetse

Een publicatie door Johan Koetse met gegevens over oa. de families Koetse, Kuitse, Koetze, Egberts, Tjakkes Koetze, Derks Koetze, Brongers, Jans Koetse, Derks en Wolters.


Screenshot van website

Genealogie Koiter - www.genealogieonline.nl/genealogie-koiter

Een publicatie door J. Mulder met gegevens over oa. de families Koiter, Wiersum, Zaagman, Helder, Thema, Bakker, Werkman, Pot, Wegman en Torringa.


Screenshot van website



Genealogie nieuws