stamboomgids

Familienamen » K

Websites 151 - 160 van 1004:

Genealogie Kortooms - www.genealogieonline.nl/genealogie-kortooms

Een genealogische publicatie door A. Centen met gegevens over onder andere de families Kortooms, Cortooms, Van de Mortel, Van Baakel, Van der Wal(LEN), Dircks, Thomas, Van Laanen en Van Deursen.


Screenshot van website

Genealogie Koster - www.josca.nl

Genealogie en parenteel van de familie Koster, (noord) Friesland en Noord Holland. Voorn. de plaatsen St. Annaparochie, Harlingen, Dokkum, Franeker, Leeuwarden, Amsterdam, Haarlem. Kwartierstaat Bakker (NH). (deels Gen. van der Mey, Menaldumadeel)


Screenshot van website

Genealogie Koster en Pluim - www.genealogieonline.nl/genealogie-koster-pluim

Een publicatie door Geertje H.J. Koster-Pluim met gegevens over oa. de families Pluim, Van Lohuizen, Pluim (Pluym), Eikelboom, Den Hartog, Buddingh, Pluijm, Pronk, Van Wierst en Hogeboom.


Screenshot van website

Genealogie Koster-Rodenhuis - www.genealogieonline.nl/genealogie-koster-rodenhuis

Een publicatie door Marianne Koster met gegevens over oa. de families Rodenhuis, Koster, De Vries, Hoiting, Van der Veer, Troost, Van Beusekom, Kemp, Schellevis en Van der Woude.


Screenshot van website

Genealogie Koster-van Zitteren - www.genealogieonline.nl/genealogie-koster-van-zitteren

Een genealogische publicatie door Francis Koster met gegevens over onder andere de families Braspenning, Koster, Schouw, Snepvangers, Van Zitteren, Mathijssen, De Bruijn, Van Beek en Trakzel.


Screenshot van website

Genealogie Kotterink (Twente) - www.genealogieonline.nl/genealogie-kotterink-twente

Een genealogische publicatie door Jan Timmerman met gegevens over oa. de families Kotterink, De Jong, Korterink, Bakker, Klok, De Leeuw, Van de Ploeg, Vermeer en Vermeer.


Screenshot van website

Genealogie Kouwenhoven - www.genealogieonline.nl/genealogie-kouwenhoven

Een publicatie door Henk Verbeek met gegevens over oa. de families Kouwenhoven, Verbeek, Van Rijn, Van Leeuwen, De Brouwer, Haagen, Zuijthoeck, Overgaag, Van Kampen en Van Ruijven.


Screenshot van website

Genealogie Kraaijkamp en Langereis - www.genealogieonline.nl/genealogie-kraaijkamp-en-langereis

Een publicatie door Arnold Langereis met gegevens over oa. de families Langereis, Kraaijkamp, Bakker, Smit, Kraaikamp, De Vries, Van Dijk, Jansen, Kreijkamp en De Boer.


Screenshot van website

Genealogie Kramer - pabotil.fontys.nl/homepage/pjkramer

Genealogie van een familie Kramer.


Screenshot van website

Genealogie Kramer - www.genealogieonline.nl/genealogie-kramer

Een publicatie door K. Kramer met gegevens over oa. de families Bruggeling, Kramer, Leeflang, Rijswijk, Wijsman, Treffers, Korstanje, Groot, Glerum en Poot.


Screenshot van website



Genealogie nieuws