stamboomgids

Familienamen » K

Websites 151 - 160 van 1005:

Genealogie Koster-van Zitteren - www.genealogieonline.nl/genealogie-koster-van-zitteren

Een genealogische publicatie door Francis Koster met gegevens over onder andere de families Braspenning, Koster, Schouw, Snepvangers, Van Zitteren, Mathijssen, De Bruijn, Van Beek en Trakzel.


Screenshot van website

Genealogie Kotterink (Twente) - www.genealogieonline.nl/genealogie-kotterink-twente

Een genealogische publicatie door Jan Timmerman met gegevens over oa. de families Kotterink, De Jong, Korterink, Bakker, Klok, De Leeuw, Van de Ploeg, Vermeer en Vermeer.


Screenshot van website

Genealogie Kouwenhoven - www.genealogieonline.nl/genealogie-kouwenhoven

Een publicatie door Henk Verbeek met gegevens over oa. de families Kouwenhoven, Verbeek, Van Rijn, Van Leeuwen, De Brouwer, Haagen, Zuijthoeck, Overgaag, Van Kampen en Van Ruijven.


Screenshot van website

Genealogie Kraaijkamp en Langereis - www.genealogieonline.nl/genealogie-kraaijkamp-en-langereis

Een publicatie door Arnold Langereis met gegevens over oa. de families Langereis, Kraaijkamp, Bakker, Smit, Kraaikamp, De Vries, Van Dijk, Jansen, Kreijkamp en De Boer.


Screenshot van website

Genealogie Kramer - pabotil.fontys.nl/homepage/pjkramer

Genealogie van een familie Kramer.


Screenshot van website

Genealogie Kramer - www.genealogieonline.nl/genealogie-kramer

Een publicatie door K. Kramer met gegevens over oa. de families Bruggeling, Kramer, Leeflang, Rijswijk, Wijsman, Treffers, Korstanje, Groot, Glerum en Poot.


Screenshot van website

Genealogie Kramer - www.genealogieonline.nl/genealogie-familie-kramer

Een publicatie door P. Nijholt met gegevens over oa. de families Kramer, Potma, Witteveen, Hergarden, Timmerman, Van Koersveld, Hooghiemstra, Van Niel, Bosma en Visser.


Screenshot van website

Genealogie Kronemeijer - www.genealogieonline.nl/genealogie-kronemeijer

Een publicatie door Elly Kronemeijer met gegevens over oa. de families Oosterhoff, Bethlehem, Croese, Kronemeijer, Van Swinderen, De Haan, Wieringa, Huizinga, De Vries en Wierenga.


Screenshot van website

Genealogie Kroonen / Croonen - www.genealogieonline.nl/genealogie-kroonen-croonen

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Kroonen, Ridderhof, De Bruin, Smak Gregoor, Croonen, Stolk, Van Lelieveld, De Groot en De Groot.


Screenshot van website

Genealogie Kruijmel - www.genealogieonline.nl/genealogie-kruijmel

Een publicatie door Dick Kruijmel met gegevens over oa. de families Kruijmel, Kruymel, Den Hertog, Kruimel, De Bruin, Wolhof, Van Keulen, Van Stuyvenberg, Ligtenberg en Van Zonneveld.


Screenshot van website



Genealogie nieuws