stamboomgids

Familienamen » K

Websites 151 - 160 van 1035:

Genealogie Koops-Eleveld - www.genealogieonline.nl/genealogie-koops-eleveld

Een publicatie door Petra Koops met gegevens over oa. de families Eleveld, Koops, Ter Mors, Paauw De, Kluitenberg, Vredeveld, Rumph, Jansen, Nederbergh en Bos.


Screenshot van website

Genealogie Koordes - Rothengatter - www.genealogieonline.nl/genealogie-koordes-rothengatter

Een publicatie door J. Koordes met gegevens over oa. de families ROTHENGATTER, KOLB, GORDIJN, SIERSMA, DIJKE, van, NAT, van der, PIKET, KRANEN, van en KRANEN, van.


Screenshot van website

Genealogie Kooten - www.genealogieonline.nl/genealogie-kooten

Een genealogische publicatie door Gé Koot met gegevens over onder andere de families Jongerius, Koot, Soesbergen, De Groot, Van Beusekom, Verheul, Van Zijl, Van der Steen en Pot.


Screenshot van website

Genealogie Koppejan - www.genealogieonline.nl/genealogie-koppejan

Een genealogische publicatie door Rogier Koppejan met gegevens over onder andere de families Koppejan, Van Zandwijk, Dingemanse, Vos, Meijers, Van Wijnen, Schleper, Janse en Van Rooijen.


Screenshot van website

Genealogie Korevaar(t) - www.genealogieonline.nl/genealogie-korevaar

Een publicatie door J. van der Veld.


Screenshot van website

Genealogie Kortekaas en van Nassau - www.genealogieonline.nl/genealogie-kortekaas

Een genealogische publicatie door Marco Kortekaas met gegevens over onder andere de families Kortekaas, Van der Lans, Van Os, Verbeek, Hofstede, Toussaint, Van Nassau, Barendse en Spoelder.


Screenshot van website

Genealogie Kortooms - www.genealogieonline.nl/genealogie-kortooms

Een genealogische publicatie door A. Centen met gegevens over onder andere de families Kortooms, Cortooms, Van de Mortel, Van Baakel, Van der Wal(LEN), Dircks, Thomas, Van Laanen en Van Deursen.


Screenshot van website

Genealogie Koster - www.josca.nl

Genealogie en parenteel van de familie Koster, (noord) Friesland en Noord Holland. Voorn. de plaatsen St. Annaparochie, Harlingen, Dokkum, Franeker, Leeuwarden, Amsterdam, Haarlem. Kwartierstaat Bakker (NH). (deels Gen. van der Mey, Menaldumadeel)


Screenshot van website

Genealogie Koster en Pluim - www.genealogieonline.nl/genealogie-koster-pluim

Een publicatie door Geertje H.J. Koster-Pluim met gegevens over oa. de families Pluim, Van Lohuizen, Pluim (Pluym), Eikelboom, Den Hartog, Buddingh, Pluijm, Pronk, Van Wierst en Hogeboom.


Screenshot van website

Genealogie Koster-Rodenhuis - www.genealogieonline.nl/genealogie-koster-rodenhuis

Een publicatie door Marianne Koster met gegevens over oa. de families Rodenhuis, Koster, De Vries, Hoiting, Van der Veer, Troost, Van Beusekom, Kemp, Schellevis en Van der Woude.


Screenshot van website



Genealogie nieuws