stamboomgids

Familienamen » K

Websites 101 - 110 van 1029:

Genealogie Kemp - www.genealogieonline.nl/genealogie-kemp

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Kemp, Well, van, Schaep, Mouthaan, Erlings, Mouthaen, Blom, Ekost en Ekost.


Screenshot van website

Genealogie Kempkes - www.genealogieonline.nl/genealogie-kempkes

Een publicatie door Ytha Kempkes en Leon Bobbe met gegevens over oa. de families Kempkes, IJzerman, V.d. Sluis, De Vries, De Wilde, Mayer, Schrijvers, Van der Pol, Dunlap en Blaak.


Screenshot van website

Genealogie Kerkhof-Nagel - www.genealogieonline.nl/genealogie-kerkhof-nagel

Een publicatie door B. van Oeveren met gegevens over oa. de families Nagel, Kivits, Kerkhof, Hilhorst, Mulder, Lakeman, Kerckhofs, Majoor, Harder en Van der Pluijm.


Screenshot van website

genealogie Ket, Henning, Kramer, Brander - members.upc.nl/r.kramer75

deze site bevat niet alleen parentelen maar ook veel Foto's van Familie maar ook onbekende.


Screenshot van website

Genealogie Ketelaars - www.genealogieonline.nl/genealogie-ketelaars

Een publicatie door R. Ketelaars met gegevens over oa. de families Ketelaars, Smeulders, De Ketelaer, Koolen, Ketelaers, Schaapsmeerders, Van de Langerijt, Kivits, Snellen en Van Gestel.


Screenshot van website

Genealogie Ketels - www.genealogieonline.nl/genealogie-ketels

Een publicatie door Pedro Ketels met gegevens over oa. de families Ketels, Descheemaeker, Van Geesdaele, Minne, Bossuyt, Ketele, Damman, Rotty, Vanden Bussche en Garsbeke.


Screenshot van website

Genealogie Ketelslegers - www.genealogieonline.nl/genealogie-ketelslegers

Een publicatie door Luc van der Straeten met gegevens over oa. de families Ketelslegers, Kettelslegers, Ketelslagers, Verjans, Reweghs, Grommen, Nelissen, Lussis, Digneffe en Castermans.


Screenshot van website

Genealogie Kik - www.genealogieonline.nl/genealogie-kik

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Kik, Eck, van, Mosselman, Heeren, van, Schouwen, van, Beijer, Verheij, Tiggelman en Tiggelman.


Screenshot van website

Genealogie Kik-Plomp - www.genealogieonline.nl/genealogie-kik-plomp

Een publicatie door C. Kik-Plomp met gegevens over oa. de families Kik, Plomp, Den Boer, Lookman, De Waal, Hoogesteder, Van Spengen, Van Wageningen, Griffioen en Okkerse.


Screenshot van website

Genealogie Klaren - www.bmeijs.nl/PG-Uitvoer/klaren/klaren-frm3.htm

Genealogie familie Claren/Klaren omgeving Vlijmen - Haarsteeg - Nieuwkuijk


Screenshot van website



Genealogie nieuws