stamboomgids

Familienamen » K

Websites 81 - 90 van 987:

Genealogie families Kok en Lesschen - stamboom.mooiroodisnietlelijk.nl

Stamboom Kok

Screenshot van website

Genealogie Geerdt Hindrix Kijl - www.genealogieonline.nl/genealogie-geerdt-hindrix-kijl

Een publicatie door Johan Kiel met gegevens over oa. de families Kiel, Homan, Kijl, Zeemering, Dijkema, Balkema, Uildersma, Van der Paard, Huisman en Van der Scheer.

Screenshot van website

Genealogie Johanna Klein (1914) - www.genealogieonline.nl/genealogie-johanna-klein

Een genealogische publicatie door Mark Polman met gegevens over onder andere de families Van der Lelie, Keerweer, Lichtvoet, Klein, Crenier, Ghijs, Glans, Ruwel en Nederberg.

Screenshot van website

Genealogie Kaas - familie.kaas.nl

De families Kaas, Kostelijk, Strijbis, Bak, Kommer en Huibers en verder fam v.d. Meulen. Ook al veel kadastergegevens beschikbaar.

Screenshot van website

Genealogie Kaas - www.genealogieonline.nl/genealogie-kaas

Een publicatie door Dick Kaas met gegevens over oa. de families Kostelijk, Wagenaar, Strijbis, Bak, Slot, Balder, De Boer, Kaas, Blom en Dekker.

Screenshot van website

Genealogie Kalis / Calis - www.genealogieonline.nl/genealogie-kalis-calis

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Kalis, Van Valen, De Bruijn, Van der Wiel, In 't Veld, Visser, Guijs, Van Es en Van Es.

Screenshot van website

Genealogie Kamer - www.genealogieonline.nl/genealogie-kamer

Een publicatie door S. Kamer met gegevens over oa. de families Kamer, Kok, Kruk, Bullooper, Noordijk, Quak, Gijsberts, De Jong, Berendsen Alderkamp en Boontjes.

Screenshot van website

Genealogie Kamerling - www.genealogieonline.nl/genealogie-kamerling

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Kamerling, Melissant, Kalle, Zegers, Tiggelman, Appel, Karels, Munters, Van Heemst en Van der Tulp.

Screenshot van website

Genealogie Kamhoot - www.genealogieonline.nl/genealogie-kamhoot

Een genealogische publicatie door Kees Kamhoot met gegevens over onder andere de families Kamhoot, Kamhout, De Jonge, Camhoot, Van Elk, Lindhout, Stoutjesdijk, Rahier en Van Dijk.

Screenshot van website

Genealogie Kant - www.genealogieonline.nl/genealogie-kant

Een publicatie door J.C. Kant met gegevens over oa. de families Niet Publiceren, Houter, Kant, Van den Bulck, Neefkes, Hopman, Brak, Davidson, Du Puij en Nottelman.

Screenshot van website



Genealogie nieuws