stamboomgids

Familienamen » K

Websites 441 - 450 van 1004:

Stambomen Korfage, Lips en Van der Asdonk - www.genealogieonline.nl/stambomen-korfage-lips-en-van-der-asdonk

Een publicatie door M. Korfage met gegevens over oa. de families Lips, Korfage, Hoogeboom, Van der Asdonk, Zut, Schrijver.


Screenshot van website

stambomen kreetje - www.kreetje.nl/Genealogie.htm

Hartveld, Van Maris, Nelis, Raaphorst, Reeuwijk, Van Schie, Schrama, Vriesekoop


Screenshot van website

Stambomen Texel, Friesland etc Keijzer, Mebius etc - home.hccnet.nl/pj.keijzer

Vele stambomen uit Texel, Friesland, Zeeland bv Keijzer, Mebius, Dijkstra, Hebben, Clowting


Screenshot van website

Stambomen van Kloosterman en Kalis - www.genealogieonline.nl/stambomen-van-kloosterman-en-kalis

Een genealogische publicatie door Kees Kloosterman met gegevens over onder andere de families Kloosterman, Kalis, Bakker, Boon, Eelman, Daalder, Duinker, Steur en Visser.


Screenshot van website

Stambook Kuurstra - www.genealogieonline.nl/stambook-kuurstra

Een publicatie door Bert Kuurstra met gegevens over oa. de families Kuurstra, Westerhuis, Smits, Van de Peppel, Martens, Kerkhoven, Van Uden, Reins, Van Eijsden en Jansen.


Screenshot van website

Stamboom (De) Koning - home.kpn.nl/naga

Stamboom (de) Koning


Screenshot van website

Stamboom Albert Koenes - www.genealogieonline.nl/stamboom-albert-koenes

Een genealogische publicatie door J.P. van der meer met gegevens over onder andere de families Pruim, Prins, Evenhuis, Moedt, Van der Meer, Ras, Van der Kamp, Jans en Brands.


Screenshot van website

Stamboom Alida van Kuilenburg - www.genealogieonline.nl/stamboom-alida-van-kuilenburg

Een publicatie door Bas Jansen met gegevens over oa. de families Van Ommeren, Hofman, Van Kuilenburg, Van IJzendoorn, Van Ojen, Van Arnhem, Prijs, Lodder, De Flier en Eem.


Screenshot van website

Stamboom Arij Koster - www.genealogieonline.nl/stamboom-arij-koster

Een publicatie door Levina Koster met gegevens over oa. de families Koster, Vermast, Coster, Koppenol, Meijerman, Aalbers, Noordzij, Hollaar, Van der Steen en Verhagen.


Screenshot van website

Stamboom Chris Kroon - www.genealogieonline.nl/stamboom-chris-kroon

Een publicatie door Chris Kroon met gegevens over oa. de families Kroon, Peereboom, Nierop, Van der Hoef, Kooijman, Van der Van Der Hoef, Zijp, Van Essen, Van Cleef en Breedveld.


Screenshot van website



Genealogie nieuws