stamboomgids

Familienamen » L

Websites 141 - 150 van 665:

Genealogy Lebellec - www.genealogieonline.nl/genealogy-lebellec

A genealogical publication by Celine Breton with information about, among others, the families Bube, Cortsen, Lebellec, Heukensfeldt (HEUKENSVELDT), Bernard, Kivits, Doevenspek, De Bont and Corsten (de BACKER).


Screenshot van website

Genealogy Lexmond - www.genealogieonline.nl/genealogy-lexmond

A genealogical publication by Chris Lexmond with information about, among others, the families Van Heusden, De Heij, Smit, Lexmond, Zijm, Veeger, Van Tetrode, Bronsgeest and Recktenwald.


Screenshot van website

Genealogy Lo(c)khorst - alokhorst.tripod.com/index.htm

The research into the (van) Lo(c)khorst family history leads back to an area on the eastside of the province of Utrecht in the Netherlands. Cities as Utrecht, Leusden, Woudenberg, Scherpenzeel, Veenendaal, Maarn, Doorn, Ede, Zoelen, Langbroek, Darthuizen,


Screenshot van website

Genealogy Van Lier - www.genealogieonline.nl/genealogy-van-lier

A genealogical publication by Marjo Wenzel van Lier with information about, among others, the families Zoet, Schuur, Rademaker, Lukkien, Kleinstra, Van Lier, Bossema, Meijer and Takkenberg.


Screenshot van website

Gershon Lehrer - www.gershon-lehrer.be/FmT/webtrees

Persoonlijke website met genealogische gegevens van vooral joodse families uit Nederland.


Screenshot van website

Geslacht Lodder - www.genealogieonline.nl/geslacht-lodder

Een publicatie door J.Lodder met gegevens over oa. de families Lodder, Zwaal, Troost, Verheij, Duijtsch, Pieters, Grasdijk, Jansen, Hoogstadt en Seip.


Screenshot van website

Geslachtslijst familie Lels en Lelsz - www.genealogieonline.nl/geslachtslijst-familie-lels-en-lelsz

Een genealogische publicatie door Berend Lels met gegevens over onder andere de families Neher, Near, Shippy, Lelsz, Vanhoy, Baldwin, Smit, Marshall en Bell.


Screenshot van website

Het Geslacht Lensvelt - www.genealogieonline.nl/het-geslacht-lensvelt

Een publicatie door T. Lensvelt met gegevens over oa. de families Lensvelt, Dijk, Lijnsvelt, Oosterhout, Stoop, Lensveld, Gommers, Rooij, Pluijm en Lijnsveld.


Screenshot van website

Homepage Lammers-Van Hattum - members.multiweb.nl/j.lammers

Homepage Lammers van Hattum


Screenshot van website

Homepage van Pieternell@ - www.pieternell.nl

Families Van Latum, Poortens, Blieck, Isermans, Venijns en Colpaert uit Zeeland


Screenshot van website



Genealogie nieuws