stamboomgids

Familienamen » L

Websites 281 - 290 van 716:

Parenteel Evert Luijkenaar - www.genealogieonline.nl/parenteel-evert-luijkenaar

Een publicatie door Rene Luijkenaar met gegevens over oa. de families Luijkenaar, Van Langeveld, Den Bommel, Watson, Vrooman, De Groot, Lommers, Van Moorsel, Valken en Luykenaar.


Screenshot van website

Parenteel Langermans - www.genealogieonline.nl/parenteel-langermans

Een publicatie door Jaap van Tuyll met gegevens over oa. de families Langermans, Van Tuyll, Van Tuijll, Beugelink, Schuuring, Droog, Stas, Napels, Rijkevorst en Noordgreen.


Screenshot van website

Parenteel Lavarne - www.genealogieonline.nl/parenteel-laverne

Een publicatie door Erwin Strookappe met gegevens over oa. de families Eekhuis, Pot, Strookappe, Strokappe, Teela, Voordes, Kwintenberg, Achterkamp, Dijkerman en Temmink.


Screenshot van website

Parenteel Leurink (Achterhoek) - www.genealogieonline.nl/parenteel-leurink-achterhoek

Een publicatie door Dirk Leurink met gegevens over oa. de families Leurink, Von Henning, Brants, Scheperkamp, Van der Vegt, Hissink, Vrijhof, Laerinck, Hogevonder en Buijink.


Screenshot van website

Parenteel Leurink (Amsterdam) - www.genealogieonline.nl/parenteel-leurink-amsterdam

Een publicatie door Dirk Leurink met gegevens over oa. de families Leurink, Salis, Vlietman, Bosch, Jacobs, Draak, Popkes, Enkhoff, Jansen en Sjouwerman.


Screenshot van website

Parenteel Leurink (Deventer) - www.genealogieonline.nl/parenteel-leurink-deventer

Een publicatie door Dirk Leurink met gegevens over oa. de families Leurink, Lusink, Van der Wal, Voortman, Hoek, Steenbergen, Buis, De Wilde, Kluwen en Kes.


Screenshot van website

Parenteel Leurink (Veluwe) - www.genealogieonline.nl/parenteel-leurink-veluwe

Een publicatie door D. Leurink met gegevens over oa. de families Leurink, Mulder, Scholten, Van Essen, Hacke, Klein, Borger, Brouwer, Van Lohuizen en Slijkhuis.


Screenshot van website

Parenteel Liet - www.genealogieonline.nl/parenteel-liet

Een publicatie door Everlien Salawan Bessie - Liet met gegevens over oa. de families Liet, Jansen, Zweers, Smeenk, Bosveld, Hartgers, Brinkhorst, Slokkers, Beumer en Jordens.


Screenshot van website

Parenteel Lieuwes - www.genealogieonline.nl/parenteel-lieuwes

Een publicatie door M. Euverman-Forger.


Screenshot van website

Parenteel Ligtenberg - www.genealogieonline.nl/parenteel-ligtenberg

Een publicatie door Bernard Ligtenberg met gegevens over oa. de families Ligtenberg, Bakker, Lichtenberg, Kroes, Ledeboer, Lichtenbergh, De Charon De St. Germain, Fockens, Tonkens en Faber.


Screenshot van website