stamboomgids

Familienamen » L

Websites 271 - 280 van 666:

Parenteel Liet - www.genealogieonline.nl/parenteel-liet

Een publicatie door Everlien Salawan Bessie - Liet met gegevens over oa. de families Liet, Jansen, Zweers, Smeenk, Bosveld, Hartgers, Brinkhorst, Slokkers, Beumer en Jordens.


Screenshot van website

Parenteel Lieuwes - www.genealogieonline.nl/parenteel-lieuwes

Een publicatie door M. Euverman-Forger.


Screenshot van website

Parenteel Ligtenberg - www.genealogieonline.nl/parenteel-ligtenberg

Een publicatie door Bernard Ligtenberg met gegevens over oa. de families Ligtenberg, Bakker, Lichtenberg, Kroes, Ledeboer, Lichtenbergh, De Charon De St. Germain, Fockens, Tonkens en Faber.


Screenshot van website

Parenteel Lommerse - www.genealogieonline.nl/parenteel-lommerse

Een genealogische publicatie door Foort de Rijder met gegevens over met name de familie Lommerse uit de Bollenstreek.


Screenshot van website

Parenteel Lubberman - www.genealogieonline.nl/parenteel-lubberman

Een publicatie door Harry Lubberman met gegevens over oa. de families Van der Most, Sellmeyer, Van Westen, Steenhuis, Nagengast, Geling, Lubberman, Oorsprong, Feijen en Sellmeijer.


Screenshot van website

Parenteel Tijs Stevensz. van Luijk - www.genealogieonline.nl/parenteel-tijs-stevensz-van-luijk

Een genealogische publicatie door Dik Krijgsman met gegevens over onder andere de families Van Luijk, Krijgsman, De Neef, Van Dorp, Van der Velden, Van Leeuwen, Brouwer, Cordia en Schouten.


Screenshot van website

Parenteel van de gebroeders de Leeuw, zowel de Patriachale als de Matriachale - www.genealogieonline.nl/parenteel-gebroeders-de-leeuw

Een publicatie door Ron de Leeuw met gegevens over oa. de families De Leuw, Van der Sanden, Van Rooij, Van Loon, Hamers, Verhoeven, Kuijpers, De Leeuw, Graafmans en Van Belkom.


Screenshot van website

Parenteel Van Leeuwen - members.chello.nl/j.l.kuiperi

Parenteel


Screenshot van website

Royal House of Layton of Stuart and Rohan - www.genealogieonline.nl/royal-house-of-layton-of-stuart-and-rohan

A genealogical publication by John Layton with information about, among others, the families Stewart, France, Vermandois, Italy, Douglas, Scotland, Lorraine, Huntingdon and Burgundy.


Screenshot van website

St@mboom Van Loosbroek - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-loosbroek

Een genealogische publicatie door Ted van Loosbroek met gegevens over onder andere de families Van Loosbroek, (VAN LOOSBROEK), Hendriks, De Bruin, Van den Broeck, Van der Heijden, Van Dinther, Van de Ven en Van Thiel.


Screenshot van website



Genealogie nieuws