stamboomgids

Familienamen » L

Websites 271 - 280 van 675:

Parenteel Lavarne - www.genealogieonline.nl/parenteel-laverne

Een publicatie door Erwin Strookappe met gegevens over oa. de families Eekhuis, Pot, Strookappe, Strokappe, Teela, Voordes, Kwintenberg, Achterkamp, Dijkerman en Temmink.


Screenshot van website

Parenteel Leurink (Achterhoek) - www.genealogieonline.nl/parenteel-leurink-achterhoek

Een publicatie door Dirk Leurink met gegevens over oa. de families Leurink, Von Henning, Brants, Scheperkamp, Van der Vegt, Hissink, Vrijhof, Laerinck, Hogevonder en Buijink.


Screenshot van website

Parenteel Leurink (Amsterdam) - www.genealogieonline.nl/parenteel-leurink-amsterdam

Een publicatie door Dirk Leurink met gegevens over oa. de families Leurink, Salis, Vlietman, Bosch, Jacobs, Draak, Popkes, Enkhoff, Jansen en Sjouwerman.


Screenshot van website

Parenteel Leurink (Deventer) - www.genealogieonline.nl/parenteel-leurink-deventer

Een publicatie door Dirk Leurink met gegevens over oa. de families Leurink, Lusink, Van der Wal, Voortman, Hoek, Steenbergen, Buis, De Wilde, Kluwen en Kes.


Screenshot van website

Parenteel Leurink (Veluwe) - www.genealogieonline.nl/parenteel-leurink-veluwe

Een publicatie door D. Leurink met gegevens over oa. de families Leurink, Mulder, Scholten, Van Essen, Hacke, Klein, Borger, Brouwer, Van Lohuizen en Slijkhuis.


Screenshot van website

Parenteel Liet - www.genealogieonline.nl/parenteel-liet

Een publicatie door Everlien Salawan Bessie - Liet met gegevens over oa. de families Liet, Jansen, Zweers, Smeenk, Bosveld, Hartgers, Brinkhorst, Slokkers, Beumer en Jordens.


Screenshot van website

Parenteel Lieuwes - www.genealogieonline.nl/parenteel-lieuwes

Een publicatie door M. Euverman-Forger.


Screenshot van website

Parenteel Ligtenberg - www.genealogieonline.nl/parenteel-ligtenberg

Een publicatie door Bernard Ligtenberg met gegevens over oa. de families Ligtenberg, Bakker, Lichtenberg, Kroes, Ledeboer, Lichtenbergh, De Charon De St. Germain, Fockens, Tonkens en Faber.


Screenshot van website

Parenteel Lommerse - www.genealogieonline.nl/parenteel-lommerse

Een genealogische publicatie door Foort de Rijder met gegevens over met name de familie Lommerse uit de Bollenstreek.


Screenshot van website

Parenteel Lubberman - www.genealogieonline.nl/parenteel-lubberman

Een publicatie door Harry Lubberman met gegevens over oa. de families Van der Most, Sellmeyer, Van Westen, Steenhuis, Nagengast, Geling, Lubberman, Oorsprong, Feijen en Sellmeijer.


Screenshot van website



Genealogie nieuws