stamboomgids

Familienamen » L

Websites 21 - 30 van 655:

Familie Lelieveldt, Lelivelt en Lelieveld - www.genealogieonline.nl/familie-lelieveldt-lelivelt-en-lelieveld

Een genealogische publicatie door Jan Manders met gegevens over onder andere de families Lelivelt, Lelieveldt, Lelieveld, Theunissen, Linden van Der, Janssen, Aalbers, Hakkenberg en Kyro.

Screenshot van website

Familie Limburg ashley van den wildenberg - www.genealogieonline.nl/familie-limburg

Een genealogische publicatie door John van den Wildenberg met gegevens over onder andere de families Dohmen, Brull, Ploum, Mijnes, Vreuls, Lemmens, Dirkx, Roelings en Habets.

Screenshot van website

Familie Lit - www.genealogieonline.nl/familie-lit

Een publicatie door Pieter Lit met gegevens over oa. de families Lit, Cappeteyn, Galle, Tourne, Bongers, Van de Weert, Capteijn, Beekman, Arts en Van Vliet.

Screenshot van website

Familie Loete - www.genealogieonline.nl/familie-loete

Een genealogische publicatie door Jos Loete met gegevens over onder andere de families Loete, Wolters, Van Pol, Stoffels, Coenen, Van Ophoven, Meuwissen, Dijcks en Nijssen.

Screenshot van website

Familie Looijestijn - home.kabelfoon.nl/~stamboom

HOMEPAGE VAN DE FAMILIE LOOIJESTIJN

Screenshot van website

Familie Louw - www.pieterlouw.nl

Diverse genealogische boeken: "Wie was wie in Watergang", "Nicolaes Ruts, Jan Butler en David Butler en hun naaste familie"

Screenshot van website

Familie Luttge uit Amsterdam - www.genealogieonline.nl/familie-luttge-uit-amsterdam

Een publicatie door Peter van Markus met gegevens over oa. de families Luttge, Markus, Bakkenist, Holleman, Brandsma, De Ridder, Setzpfand, De Keukelaar en De Keukelaar.

Screenshot van website

Familie Mozes Levie - members.home.nl/gerke.somer

Somers website Genealogie en Historie

Screenshot van website

Familie onderzoek Lokhorst - www.geneaweb.org/glokhorst

Afkomstig uit Utrecht en Gelderland. De Veluwse tak sluit echter niet aan.

Screenshot van website

Familie van Annebert Lammerts - www.genealogieonline.nl/de-familie-van-annebert-lammerts

Een genealogische publicatie door C. Matthijssen met gegevens over onder andere de families Lammerts, Matthijssen, Wester, Leopold, Jager, Akkerman, Strijbis, Van Kalsbeek en Cloeck.

Screenshot van website



Genealogie nieuws