stamboomgids

Familienamen » L

Websites 331 - 340 van 655:

Stamboom Lachmeijer - www.genealogieonline.nl/stamboom-lachmeijer

Een genealogische publicatie door Jerry Lachmeijer met gegevens over onder andere de families Lachmeijer, Struiken Boudier, Van Laar, Boudier, Escherich, Van Veen, Bak, Koch en Struiken (STRUCKEN).

Screenshot van website

Stamboom Lacoste - www.genealogieonline.nl/stamboom-lacoste

Een publicatie door Aarts met gegevens over oa. de families Cornelis Van Der Zwaan, Johannes Bernardus Lacoste, Johannes Bernardus Hubenet, Jan Pondman, Eldert Van Der Zwaan, Willem Aarts, Sara Antonetta Maria Lacoste, Helena Van Der Zwaan, Jan Kuijsten e

Screenshot van website

Stamboom Lafertin - www.genealogieonline.nl/stamboom-lafertin

Een publicatie door Levina Koster met gegevens over oa. de families Lafertin, Dissenbergen, Ferret, Limbergen, Debrune.

Screenshot van website

Stamboom Lagaert - www.genealogieonline.nl/stamboom-lagaert

Een publicatie door Vincent Lagaert met gegevens over oa. de families Bekaert, Lagaert, Buyse, De Schamphelaere, Leyman.

Screenshot van website

Stamboom Lagarde / de la Garde / Lagarden / van de Garde - www.genealogieonline.nl/stamboom-lagarde

Een publicatie door Lambert Lagarde met gegevens over oa. de families Lagarde, Zwaan, van der, Garde, van de, Janssen, Quaedvlieg, Vogels, Snellen, Lent, van en Lent, van.

Screenshot van website

Stamboom Lagrand (Le Grone) - www.genealogieonline.nl/stamboom-lagrand

Een publicatie door Elske Lagrand met gegevens over oa. de families Lagrand, Le Grand, Hogenbirk, Pragt, Van Tol, Palten, Jans, Barents, Melis (Buurmeester) en Koeck.

Screenshot van website

Stamboom Lambrechts - home.kpn.nl/arnold.batavier

De stamboom Lambrechts maakt deel uit van de Stamboom Batavier

Screenshot van website

Stamboom Lambrechts grensstreek Noord-Brabant/Antwerpen - www.genealogieonline.nl/stamboom-lambrechts-grensstreek-noord-brabant- ...

Een publicatie door Stefan Lambregts met gegevens over oa. de families Lambrechts, Donkers, Van de Locht, Van der Mast, Lambregts, Wouters, Schrauwen, Van Gastel en Van Gastel.

Screenshot van website

Stamboom Lambrechts/Lambregts uit Amsterdam - www.genealogieonline.nl/stamboom-lambrechts-uit-amsterdam

Een publicatie door Stefan Lambregts met gegevens over oa. de families Lambregts, Lambrechts, Lambregs, De Vries, Brouwers, Meijer, Van der Neut, Wijnholt en Wijnholt.

Screenshot van website

Stamboom Lambrechts/Lambregts uit Essen, Bergen op Zoom en omstreken - www.genealogieonline.nl/stamboom-lambregts-bergen-op-zoom

Een publicatie door Stefan Lambregts met gegevens over oa. de families Lambrechts, Lambregts, Brouwers, Suijkerbuijk, Maas, Jacobs, Hagenaars, Vos en Vos.

Screenshot van website



Genealogie nieuws