stamboomgids

Familienamen » L

Websites 331 - 340 van 664:

Stamboom Jan Harm Lublinkhof - www.genealogieonline.nl/stamboom-jan-harm-lublinkhof

Een genealogische publicatie door Geke Lubbelinkhof met gegevens over onder andere de families Schonewille, Booij, Kroezen, Koster, Kleine, Benjamins, IJmker, Gort en Strijker.


Screenshot van website

Stamboom Laan plus zeven aftakkingen vanaf 1984. - www.genealogieonline.nl/stamboom-laan

Een publicatie door Wendy Laan met gegevens over oa. de families Swart, Laan, Rooker, Koekenberg, Van Lotten, Vink, Hovenberg, Goldhorn en Goldhorn.


Screenshot van website

Stamboom Laanen-Hendrickx - www.genealogieonline.nl/stamboom-laanen-hendrickx

Een genealogische publicatie door Twan Laanen-Hendrickx met gegevens over onder andere de families Hendrickx, Woestenberg, Laanen, Woestenborgh, De Jong, Leppens, Van der Kooy, Versteijlen en Woestenbergh.


Screenshot van website

Stamboom Laanstra - www.genealogieonline.nl/stamboom-laanstra

Een publicatie door Ron Maas met gegevens over oa. de families Brus, Laanstra, Paulusma, De Raat, Vrooman, Stout, Rijnders, Heijberg, Prikker.


Screenshot van website

Stamboom Labruyere - www.genealogieonline.nl/stamboom-labruyere

Een publicatie door Dave Labruyere met gegevens over oa. de families Adriaanse, Labruijere, Buck, Boone, Sanders(e), Driest, Adriaanse(n), Pattenier, Houterman en Klaasse.


Screenshot van website

Stamboom Lachmeijer - www.genealogieonline.nl/stamboom-lachmeijer

Een genealogische publicatie door Jerry Lachmeijer met gegevens over onder andere de families Lachmeijer, Struiken Boudier, Van Laar, Boudier, Escherich, Van Veen, Bak, Koch en Struiken (STRUCKEN).


Screenshot van website

Stamboom Lacoste - www.genealogieonline.nl/stamboom-lacoste

Een publicatie door Aarts met gegevens over oa. de families Cornelis Van Der Zwaan, Johannes Bernardus Lacoste, Johannes Bernardus Hubenet, Jan Pondman, Eldert Van Der Zwaan, Willem Aarts, Sara Antonetta Maria Lacoste, Helena Van Der Zwaan, Jan Kuijsten e


Screenshot van website

Stamboom Lafertin - www.genealogieonline.nl/stamboom-lafertin

Een publicatie door Levina Koster met gegevens over oa. de families Lafertin, Dissenbergen, Ferret, Limbergen, Debrune.


Screenshot van website

Stamboom Lagaert - www.genealogieonline.nl/stamboom-lagaert

Een publicatie door Vincent Lagaert met gegevens over oa. de families Bekaert, Lagaert, Buyse, De Schamphelaere, Leyman.


Screenshot van website

Stamboom Lagarde / de la Garde / Lagarden / van de Garde - www.genealogieonline.nl/stamboom-lagarde

Een publicatie door Lambert Lagarde met gegevens over oa. de families Lagarde, Zwaan, van der, Garde, van de, Janssen, Quaedvlieg, Vogels, Snellen, Lent, van en Lent, van.


Screenshot van website



Genealogie nieuws