stamboomgids

Familienamen » M

Websites 771 - 780 van 792:

Stammbaum Malburg - www.genealogieonline.nl/stammbaum-malburg

A genealogical publication by Bianka Malburg with information about, among others, the families Malburg, Langguth, Brenk, Hohmuth, Wolfskeil, Speicher, Schwarz, Kaub and M?ller.


Screenshot van website

Stamreeks van Thomas Gerardus Theodorus Meeuwsen - members.chello.nl/th.meeuwsen

Meeuwsen


Screenshot van website

Stichting Familie Mur - www.familie-mur.nl

De website van de Stichting Familie Mur geeft inzage in de familiegeschiedenis- en relaties. De namenindex bevat ruim 6600 personen.


Screenshot van website

Stsmboom Van der Meijs - www.genealogieonline.nl/stsmboom-van-der-meijs

Een publicatie door J van der Meijs met gegevens over oa. de families Van der Meijs, Van den Broek, Van den Veen, Vester, Zuiderwijk, Droog, Van Schie, Van den Bosch, Van der Knaap.


Screenshot van website

Supplement op een Genealogie van een Deurnesche familie \"Van de Mortel\" - members.chello.nl/c.vandemortel

Albertus Cuperinus, cistercijnzermonnik te MariƩndonk nabij Heusden heeft midden zestiende eeuw een fabel verzonnen over Bossche poorters genaamd Coptiten als zouden zij afstammen van Karel de Grote en Hugo Capetus


Screenshot van website

The Family Tree of Gary D. Martin and Roberta S. Rathbun Martin - www.genealogieonline.nl/the-martin-family-tree

A genealogical publication by Roberta Rathbun Martin with information about, among others, the families Rathbun, Whelan, Rathbone, Fahey, Bradt, Martin, Klopf, Williams and Childwall.


Screenshot van website

The Mark files - www.genealogieonline.nl/the-mark-files

Een genealogische publicatie door Erna Mark met gegevens over onder andere de families Mark, Ozinga, Kuit, Hoving, De Jong, Marcusz, Van der Vaart, De Boer en Beer.


Screenshot van website

The Mesenbrink Family - www.genealogieonline.nl/the-mesenbrink-family

A genealogical publication by Christina Mesenbrink with information about, among others, the families Mesenbrink, Combs, Thompson, Messenbrink, Turner, Anderson, Wigg, Dippery and Olsen.


Screenshot van website

Van Adam tot Arnulf van Metz - www.genealogieonline.nl/van-adam-tot-arnulf-van-metz

Een genealogische publicatie door Jan Hoogland met gegevens over onder andere de families Van Commeria, Van Sicamber, Israel, Der Sythians, Van Arimathea, Van Toxandrie, Der Visgothen, Van Troye en Der Franken.


Screenshot van website

Van de Meerakker - www.uwpassieonline.nl/passie/sites/index.php?kid=176

Een stamboom van de familienamen Van de Meerakker, Van Dijk en Kas


Screenshot van website