stamboomgids

Familienamen » N

Websites 141 - 150 van 284:

Stamboom J.H. Niessink - www.genealogieonline.nl/stamboom-j-h-niessink

Een genealogische publicatie door Hanneke Niessink met gegevens over onder andere de families IJmker, De Jonge, Post, Niessink, Wolting, Oelen, Kikkert, Boertien en Likkel.


Screenshot van website

Stamboom Jan van Nielen (Carnisse ca 1600) - www.genealogieonline.nl/stamboom-jan-van-nielen

Een publicatie door T. J. Roos met gegevens over oa. de families Van Nielen, Van Niel (Nielen), De Brabander, Lagendijk, Van Niel (Niele), Van Nielen (Niel) (Niele), Sparreboom, Huijskens, Bezemer en Vrijhof.


Screenshot van website

Stamboom Klaas Nijkes - www.genealogieonline.nl/stamboom-klaas-nijkes

Een genealogische publicatie door Klaas Nijkes met gegevens over onder andere de families De Klerk, Nijkes, Ter Borch, Jans, Achenbach, Eikema, Vegelien, Van der Star en Van Lon.


Screenshot van website

Stamboom Lut in Nederland - www.genealogieonline.nl/stamboom-lut-in-nederland

Een genealogische publicatie door Frans Lut met gegevens over onder andere de families Lut, Jans, Van Leeuwen, Van der Linden, Van den Berg, Smit, Pieters, De Vos en De Jong.


Screenshot van website

Stamboom Naaijer - www.genealogieonline.nl/stamboom-naaijer

Een publicatie door Lammie Dettmeijer-Naaijer met gegevens over oa. de families Jans, Der Franken, Merovingen, Schipper, Naaijer, Stroedingh, Willems, Hindriks, Drewel en Jacobs.


Screenshot van website

Stamboom Naarstig - www.genealogieonline.nl/stamboom-naarstig

Een publicatie door Colette Naarstig met gegevens over oa. de families Naarstig, De Witte, Wegman, De Vree, Pieper, Van Gijzel, Schultze, Zoetekouw, Donders en Lamp.


Screenshot van website

Stamboom Naber - www.genealogieonline.nl/stamboom-naber

Een publicatie door Nick Naber met gegevens over oa. de families Naber, Brugman, Grandiek, Johannesz, Bulh, Folmer, Ploeger.


Screenshot van website

Stamboom Naesen-Dellaert - www.genealogieonline.nl/stamboom-naesen-dellaert

Een genealogische publicatie door Karen Naesen met gegevens over oa. de families Naesen, Meesschaert, Dellaert, Declercq, Vuylsteke, Nassel, Hubrechsen, Muylle en Muylle.


Screenshot van website

Stamboom Naessens - www.genealogieonline.nl/stamboom-naessens

Een publicatie door Dominique Naessens met gegevens over oa. de families Naessens, Vanderdonck, Stansens, Minjauw, Tant, De Ruyck, Van Poucke, Michels, Vanderstraeten en Laga.


Screenshot van website

Stamboom Naessens - www.genealogieonline.nl/naessens-stamboom

Een publicatie door Guido Naessens met gegevens over oa. de families Heirbaut, Van Duyse, Naessens, Havelaerts, Brabants, De Witte, Vounckx,


Screenshot van website



Genealogie nieuws