stamboomgids

Familienamen » N

Websites 141 - 150 van 275:

Stamboom Lut in Nederland - www.genealogieonline.nl/stamboom-lut-in-nederland

Een genealogische publicatie door Frans Lut met gegevens over onder andere de families Lut, Jans, Van Leeuwen, Van der Linden, Van den Berg, Smit, Pieters, De Vos en De Jong.


Screenshot van website

Stamboom Naaijer - www.genealogieonline.nl/stamboom-naaijer

Een publicatie door Lammie Dettmeijer-Naaijer met gegevens over oa. de families Jans, Der Franken, Merovingen, Schipper, Naaijer, Stroedingh, Willems, Hindriks, Drewel en Jacobs.


Screenshot van website

Stamboom Naarstig - www.genealogieonline.nl/stamboom-naarstig

Een publicatie door Colette Naarstig met gegevens over oa. de families Naarstig, De Witte, Wegman, De Vree, Pieper, Van Gijzel, Schultze, Zoetekouw, Donders en Lamp.


Screenshot van website

Stamboom Naber - www.genealogieonline.nl/stamboom-naber

Een publicatie door Nick Naber met gegevens over oa. de families Naber, Brugman, Grandiek, Johannesz, Bulh, Folmer, Ploeger.


Screenshot van website

Stamboom Naesen-Dellaert - www.genealogieonline.nl/stamboom-naesen-dellaert

Een genealogische publicatie door Karen Naesen met gegevens over oa. de families Naesen, Meesschaert, Dellaert, Declercq, Vuylsteke, Nassel, Hubrechsen, Muylle en Muylle.


Screenshot van website

Stamboom Naessens - www.genealogieonline.nl/stamboom-naessens

Een publicatie door Dominique Naessens met gegevens over oa. de families Naessens, Vanderdonck, Stansens, Minjauw, Tant, De Ruyck, Van Poucke, Michels, Vanderstraeten en Laga.


Screenshot van website

Stamboom Naessens - www.genealogieonline.nl/naessens-stamboom

Een publicatie door Guido Naessens met gegevens over oa. de families Heirbaut, Van Duyse, Naessens, Havelaerts, Brabants, De Witte, Vounckx,


Screenshot van website

Stamboom Naessens, Naesens, Nasins - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-naessens

Een publicatie door Christiaan Naessens met gegevens over oa. de families Naessens, Bouckaert, Versele, Kint, Degrande, Huijs, Verschaete, Pauwels, Bekaert en Christiaens.


Screenshot van website

Stamboom Naeten - www.genealogieonline.nl/stamboom-naeten

Een genealogische publicatie door Ger Hofmann met gegevens over onder andere de families Vrijens, Van Gestel, Van Overmeeren, Olaerts, Bollen, Coninx, Rutten, Lenaerts en Thijs.


Screenshot van website

Stamboom Nagel - www.genealogieonline.nl/stamboom-nagel

Een publicatie door L. van den Eijnden-Nagel met gegevens over oa. de families Nagel, Van 't Klooster, Kuijer, Martens, Van den Nieuwendijk, Stalenhoef, Versteegh, Botterblom, Van den Hoven en Van de Wolfshaar.


Screenshot van website



Genealogie nieuws