stamboomgids

Familienamen » N

Websites 151 - 160 van 295:

Stamboom Naesen-Dellaert - www.genealogieonline.nl/stamboom-naesen-dellaert

Een genealogische publicatie door Karen Naesen met gegevens over oa. de families Naesen, Meesschaert, Dellaert, Declercq, Vuylsteke, Nassel, Hubrechsen, Muylle en Muylle.


Screenshot van website

Stamboom Naessens - www.genealogieonline.nl/stamboom-naessens

Een publicatie door Dominique Naessens met gegevens over oa. de families Naessens, Vanderdonck, Stansens, Minjauw, Tant, De Ruyck, Van Poucke, Michels, Vanderstraeten en Laga.


Screenshot van website

Stamboom Naessens - www.genealogieonline.nl/naessens-stamboom

Een publicatie door Guido Naessens met gegevens over oa. de families Heirbaut, Van Duyse, Naessens, Havelaerts, Brabants, De Witte, Vounckx,


Screenshot van website

Stamboom Naessens Kint tot Chlodio Koning der Franken °395 - www.genealogieonline.nl/stamboom-naessens-kint

Een genealogische publicatie door Christiaan Naessens met gegevens over onder andere de families Naessens, Houthooft, Kint, Raveschot, Caytan, Vanyzere, Bouckaert, Van Kleef en Lambert.


Screenshot van website

Stamboom Naessens, Naesens, Nasins - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-naessens

Een publicatie door Christiaan Naessens met gegevens over oa. de families Naessens, Bouckaert, Versele, Kint, Degrande, Huijs, Verschaete, Pauwels, Bekaert en Christiaens.


Screenshot van website

Stamboom Naeten - www.genealogieonline.nl/stamboom-naeten

Een genealogische publicatie door Ger Hofmann met gegevens over onder andere de families Vrijens, Van Gestel, Van Overmeeren, Olaerts, Bollen, Coninx, Rutten, Lenaerts en Thijs.


Screenshot van website

Stamboom Nagel - www.genealogieonline.nl/stamboom-nagel

Een publicatie door L. van den Eijnden-Nagel met gegevens over oa. de families Nagel, Van 't Klooster, Kuijer, Martens, Van den Nieuwendijk, Stalenhoef, Versteegh, Botterblom, Van den Hoven en Van de Wolfshaar.


Screenshot van website

Stamboom Nagel - www.genealogieonline.nl/nagel-stamboom

Een genealogische publicatie door Robbert Nagel met gegevens over onder andere de families Nagel, Van Eeuwijk, Van den Hazel, De Jong, Jaspers, Does, Van der Beek, Kast en Van Alfen.


Screenshot van website

Stamboom Nagler - Lopes Cardozo - www.genealogieonline.nl/stamboom-nagler-lopes-cardozo

Een publicatie door O. Ph. Flip Nagler met gegevens over oa. de families Lopes Cardozo, Nagler, Slager, Surcis, Kampler, Stein, Aylion, Frey, Senior Coronel en Jesserum D'oliviera.


Screenshot van website

Stamboom Nahuijsen - www.genealogieonline.nl/stamboom-nahuijsen

Een publicatie door Tim Nahuijsen.


Screenshot van website



Genealogie nieuws