stamboomgids

Familienamen » N

Websites 161 - 170 van 279:

Stamboom Neef - www.genealogieonline.nl/stamboom-neef

Een publicatie door J.Neef met gegevens over oa. de families Neef, Neeff, Schipper, Reijnhart, Gijsbertsdochter, Reinhart, Cornelisse Van Oostveen, Schwartse, Ouderland en V.


Screenshot van website

Stamboom Neefs - www.genealogieonline.nl/stamboom-neefs

Een publicatie door Rob Neefs met gegevens over oa. de families Neefs, Fevez, Van Hoydonck, Lengler, Malfet, Verheyen, Van Volsem, Vermetten, Raulin en Bleys.


Screenshot van website

Stamboom Neeleman-de Haan - www.genealogieonline.nl/stamboom-neeleman-de-haan

Een publicatie door Vivienne Neeleman-de Haan met gegevens over oa. de families De Haan, Wijnen, Kat, Vos, Dijk, Mullens, Zevenbergen, Waardenberg, Wijmans en Bakker.


Screenshot van website

Stamboom Neelen Neeroeteren - www.genealogieonline.nl/stamboom-neelen-neeroeteren

Een publicatie door Jan Neelen met gegevens over oa. de families Neelen, Swennen, Goossens, Vastmans, Doumen, Schreurs, Pex, Neyens en Neyens.


Screenshot van website

Stamboom Neelis van Dijk - www.genealogieonline.nl/stamboom-neelis-van-dijk

Een genealogische publicatie door Sarina Neelis met gegevens over onder andere de families Van Dijk, Van der Wal, Heere, Neelis, Van der Sluis, Broers, Valens, Van Maas de Bie en De Klerk.


Screenshot van website

Stamboom Neerhof - www.genealogieonline.nl/stamboom-neerhof

Een publicatie door Remco Neerhof met gegevens over oa. de families Neerhof, Tolkamp, Wiggers, Jentink, Pennings, Meijnen, Duenk, Beestman, Kleuvers en Sluisken.


Screenshot van website

Stamboom Neerhof - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-neerhof

Een publicatie door Jan Neerhof met gegevens over oa. de families Neerhof, Hilferink, Minkhorst, Richter, Wiltink, Wensink, Buil, Reugebrink en Reugebrink.


Screenshot van website

Stamboom Neering uit Dordrecht - www.genealogieonline.nl/stamboom-neering

Een publicatie door Henk Neering met gegevens over oa. de families Neering, Vegersteen, Sargentini, Van Hombroek, Coetsier, Van Raamsdonk, Van der Endt, Weber, Verhoeve en Nansink.


Screenshot van website

Stamboom Neesman - www.genealogieonline.nl/stamboom-neesman

Een publicatie door Eva Konter-Neesman met gegevens over oa. de families Kippersluijs, Urban, Settels, Neesman, Schoen, Konter, Salm, De Groot, Kippersluis en Mazijn.


Screenshot van website

Stamboom Neevens(VanBaal) - www.genealogieonline.nl/stamboom-neevens-van-baal

Een publicatie door Kees J.C.P.A. Goverde met gegevens over oa. de families Neevens, Van Bedaf, Neven, Nevens, Van Baal, Van As, Huijbrechts, Roelen, De Rond en Staeltiƫns.


Screenshot van website



Genealogie nieuws