stamboomgids

Familienamen » N

Websites 191 - 200 van 274:

Stamboom Nieuwenhuis - www.genealogieonline.nl/stamboom-nieuwenhuis

Een publicatie door Rutger Nieuwenhuis met gegevens over oa. de families Nieuwenhuis, Nienhuis, Nienhuijs, Niehuis, Neuvenhuijs, Veldhof, Gruben, Niehuiç, Ten Neijenhuis en De Wilde.

Screenshot van website

Stamboom Nieuwenhuis - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-nieuwenhuis

Een publicatie door P. Nieuwenhuis met gegevens over oa. de families Nieuwenhuis, Looije, Oosten, Wakkee, Brandsma, Geljon, Bron, Lenstra, Baars en Boersma.

Screenshot van website

Stamboom Nieuwenhuis - www.genealogieonline.nl/nieuwenhuis-stamboom

Een publicatie door Robin Nieuwenhuis met gegevens over oa. de families Bolwijn, Witteveen, Langenkamp, Veenstra, Schoonbeek, Ramaker.

Screenshot van website

Stamboom Nieuwenhuis - www.genealogieonline.nl/familie-nieuwenhuis-stamboom

Een publicatie door Fineke van Driel met gegevens over oa. de families Van Wolfswinkel, Van Zwetselaar, Van der Veen, Haverkamp, Nieuwenhuis, Visee, Stuurman, Apeldoorn, Van Klinckenberg en De Kruyf.

Screenshot van website

Stamboom Nieuwesteeg-De Jong - www.genealogieonline.nl/stamboom-nieuwesteeg-de-jong

Een publicatie door Tineke Nieuwesteeg-De Jong met gegevens over oa. de families Nieuwesteeg, Damen, De Jong, Hengst, Van der Westerlaken, Rombouts, Van der Werff, Akkermans, Buldt en Nieuwersteeg.

Screenshot van website

Stamboom Nieuwkerk - www.genealogieonline.nl/stamboom-nieuwkerk

Een publicatie door Marjon Planta met gegevens over oa. de families Nieuwkerk, Van Niekerken, Oostenrijk, Oostdijk, De Vos, De Bie, Rijnsaardt, Oostdijck en Oostdijck.

Screenshot van website

Stamboom Nieuwstadt - www.genealogieonline.nl/stamboom-nieuwstadt

Een publicatie door Marc Frere met gegevens over oa. de families Van Nieuwstadt, Stevens, Van Woensel, Boelaers, Vanderheyden, Van Dun, Mutsaers, Frère, De Rijck en Netten.

Screenshot van website

Stamboom Nijbroek - www.genealogieonline.nl/stamboom-nijbroek

Een publicatie door B.E. Nijbroek met gegevens over oa. de families Nijbroek, Ligeon, Postma, Brijbag, Rijger, Overeem, Gersie, Pengel, Van Sprang en Cotino.

Screenshot van website

Stamboom Nijenbanning - www.genealogieonline.nl/stamboom-nijenbanning

Een publicatie door Nijenbanning met gegevens over oa. de families Nijenbanning, Jansen, Hoving, Nijkoops, Bartels, Bos, Zoetebier, Kelder, Boer en Kuper.

Screenshot van website

Stamboom Nijhof - www.genealogieonline.nl/stamboom-nijhof

Een publicatie door Arjanne Nijhof met gegevens over oa. de families Hamminga, Wever, Langenburg, Nijhof, Van der Struik, Zoet, Koops, Eggens en Eggens.

Screenshot van website



Genealogie nieuws