stamboomgids

Familienamen » N

Websites 191 - 200 van 284:

Stamboom Nieswaag en hun naams-varianten - www.genealogieonline.nl/stamboom-nieswaag

Een publicatie door Herman Wessels met gegevens over oa. de families Nieswaag, Niewzwaag, Nieuwzwaag, Niezwaag, Newsway, Meijer, Swalve, Van der Lei, Nieuwswaag en Bos.


Screenshot van website

Stamboom Nieuwboer - www.genealogieonline.nl/stamboom-nieuwboer

Een genealogische publicatie door Sascha Nieuwboer met gegevens over onder andere de families Dekker, Blankendaal, Nieuwboer, Slikker, Bos, Leijen, Drost, Petter en Van Schagen.


Screenshot van website

Stamboom Nieuwenburg - home.kpn.nl/arnold.batavier

De stamboom Nieuwenburg maakt deel uit van de Stamboom Batavier


Screenshot van website

Stamboom Nieuwenhout - www.genealogieonline.nl/stamboom-nieuwenhout

Een publicatie door T.Nieuwenhout met gegevens over oa. de families Nieuwenhout, Houben, Van Heusden, Van Ewijk, Van Tiel, Van der Horst, Nieuwhout, Thijse, Van Beurden en Hazebroek.


Screenshot van website

Stamboom Nieuwenhoven - www.genealogieonline.nl/stamboom-nieuwenhoven

Een publicatie door P. van Iersel met gegevens over oa. de families Van Nieuwenhoven, Nieuwenhoven, De Jong, Menger, Van der Meer, Noorlag, Mioch (Miog), Veloo, Van Drunen en Van Turenhout) Turenhout (Turnhout.


Screenshot van website

Stamboom Nieuwenhuis - www.genealogieonline.nl/stamboom-nieuwenhuis

Een publicatie door Rutger Nieuwenhuis met gegevens over oa. de families Nieuwenhuis, Nienhuis, Nienhuijs, Niehuis, Neuvenhuijs, Veldhof, Gruben, NiehuiƧ, Ten Neijenhuis en De Wilde.


Screenshot van website

Stamboom Nieuwenhuis - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-nieuwenhuis

Een publicatie door P. Nieuwenhuis met gegevens over oa. de families Nieuwenhuis, Looije, Oosten, Wakkee, Brandsma, Geljon, Bron, Lenstra, Baars en Boersma.


Screenshot van website

Stamboom Nieuwenhuis - www.genealogieonline.nl/nieuwenhuis-stamboom

Een publicatie door Robin Nieuwenhuis met gegevens over oa. de families Bolwijn, Witteveen, Langenkamp, Veenstra, Schoonbeek, Ramaker.


Screenshot van website

Stamboom Nieuwenhuis - www.genealogieonline.nl/familie-nieuwenhuis-stamboom

Een publicatie door Fineke van Driel met gegevens over oa. de families Van Wolfswinkel, Van Zwetselaar, Van der Veen, Haverkamp, Nieuwenhuis, Visee, Stuurman, Apeldoorn, Van Klinckenberg en De Kruyf.


Screenshot van website

Stamboom Nieuwesteeg-De Jong - www.genealogieonline.nl/stamboom-nieuwesteeg-de-jong

Een publicatie door Tineke Nieuwesteeg-De Jong met gegevens over oa. de families Nieuwesteeg, Damen, De Jong, Hengst, Van der Westerlaken, Rombouts, Van der Werff, Akkermans, Buldt en Nieuwersteeg.


Screenshot van website



Genealogie nieuws