stamboomgids

Familienamen » N

Websites 191 - 200 van 296:

Stamboom Niekerk - www.genealogieonline.nl/stamboom-niekerk

Een genealogische publicatie door Roelf Schrik met gegevens over onder andere de families Niekerk, Bouman, De Vries, Konijn, Bloemendal, Horneman, Du Mosch, Hochheimer en Meijer.


Screenshot van website

Stamboom Niemeijer - www.genealogieonline.nl/stamboom-niemeijer

Een publicatie door Arjan Niemeijer met gegevens over oa. de families Dreijer, Niemeijer, Nuis, Bulten, Pluim, Schuur, Heijenga, Meijer, Van Lang en Brinkema.


Screenshot van website

Stamboom Niemeijer - www.genealogieonline.nl/niemeijer-stamboom

Een publicatie door Fred Niemeijer met gegevens over oa. de families Niemeijer, Kempen, Zuur, Elsinga, Wielinga, Valk, Meulman, Kok, De Jonge en Smit.


Screenshot van website

Stamboom Niemeijer & Wallis - www.genealogieonline.nl/stamboom-niemeijer-doewes-berends-en-siertsema ...

Een publicatie door Hans Niemeyer met gegevens over oa. de families Koch, Walles, Nijemeijer, Niemeijer, Siertsema, Berends, Gouw, Ruijter, De en Ruijter, De.


Screenshot van website

Stamboom Niemeijer-Dreijer - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-niemeijer

Een publicatie door Arjan Niemeijer met gegevens over oa. de families Niemeijer, Nuis, Dreijer, Luppens, Mulder, Bulten, Edens, Hamster, Meijer en Ammersken.


Screenshot van website

Stamboom Nienhuis - www.genealogieonline.nl/stamboom-nienhuis

Een publicatie door Jan Nienhuis met gegevens over oa. de families Nienhuis, Jans, Nijenhuis, Nienhuijs, Bos, Smit, Jansen, Mulder, Jacobs en Vos.


Screenshot van website

Stamboom Nies-Stoel, Dijk-Pierik, Korte-Hartjes en Visser-Beerling - www.genealogieonline.nl/stamboom-nies-stoel-dijk-pierik-korte-hartjes- ...Nieuw!

Een genealogische publicatie door Jan Nies met gegevens over onder andere de families Stoel, Korte, Nies, Dijk, ..., Aalbers, Pierik, Visser en Van Dijk.


Screenshot van website

Stamboom Niesing - www.genealogieonline.nl/stamboom-niesing

Een publicatie door Janine Niesing met gegevens over oa. de families Niesing, Van der Willik, Burggraaf, Venderbos, Fokker, Van Mullem, Boer, Scherrenberg, De Jonge en Den Hartog.


Screenshot van website

Stamboom Niesing - www.genealogieonline.nl/niesing-stamboom

Een publicatie door Richard Niesing met gegevens over oa. de families De Rover, Niesing, Valet, Timmer, De Roover, Tollenaar, Blanken, Bijland, Niesink en Hogendoorn.


Screenshot van website

Stamboom Nieswaag en hun naams-varianten - www.genealogieonline.nl/stamboom-nieswaag

Een publicatie door Herman Wessels met gegevens over oa. de families Nieswaag, Niewzwaag, Nieuwzwaag, Niezwaag, Newsway, Meijer, Swalve, Van der Lei, Nieuwswaag en Bos.


Screenshot van website



Genealogie nieuws