stamboomgids

Familienamen » N

Websites 201 - 210 van 275:

Stamboom Nijhof - www.genealogieonline.nl/stamboom-nijhof

Een publicatie door Arjanne Nijhof met gegevens over oa. de families Hamminga, Wever, Langenburg, Nijhof, Van der Struik, Zoet, Koops, Eggens en Eggens.


Screenshot van website

Stamboom Nijhoff - www.genealogieonline.nl/nijhoff-stamboom

Een publicatie door Marjolein Nijhoff met gegevens over oa. de families Van Wagensveld, Nijhoff, Gillet, Luiken, Zandt, Weyenberg, Van den Brink, Dekker en Dekker.


Screenshot van website

Stamboom Nijhoff - www.genealogieonline.nl/stamboom-nijhoff

Een publicatie door Frits Nijhoff.


Screenshot van website

Stamboom Nijhuis - www.genealogieonline.nl/stamboom-nijhuis

Een genealogische publicatie door Aldert Nijhuis met gegevens over onder andere de families Nijhuis, Baljet, Van Beek, Baillet, Donker, Brouwer, Spek, Faas en De Graaf.


Screenshot van website

Stamboom Nijland - www.genealogieonline.nl/stamboom-nijland

Een genealogische publicatie door K. van Dijken met gegevens over onder andere de families Nijland, Rensink, Veerbeek, Bovenkamp van Den, Brussen, Bulte, Horst Ter, Gregoor en Berg van Den.


Screenshot van website

Stamboom Nijman - www.myheritage.nl/site-68677781/nijman-web-site

Deze stamboom bevat gegevens van Lenderink, Langenkamp regterschot en vooral Nijman.


Screenshot van website

Stamboom Nijman Loman - www.genealogieonline.nl/stamboom-nijman-loman

Een genealogische publicatie door Jan Nijman met gegevens over onder andere de families Loman, Ter Welle, Nijman, Veldmaat, Harmsen, Oudenampsen, Ten Broeke, Bannink en Van Oortmarssen.


Screenshot van website

Stamboom Nijmeijer - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-nijmeijer

Een publicatie door A. Nijmeijer met gegevens over oa. de families Oude Engberink, Nijmeijer, Nobbenhuis, Stevens, Van Rijssen, Evers, Busscher, De Greef, Hanselman en Masseling.


Screenshot van website

Stamboom Nijmeijer - www.genealogieonline.nl/stamboom-nijmeijer

Een publicatie door Odile Nijmeijer met gegevens over oa. de families Ten Brummelhuis, Woolderink, Wilbrink, Averink, Waanders, Ten Tusscher, Engbersen, Ten Brummelhuis Alias Geuker, Brinkers en Krake.


Screenshot van website

Stamboom Nijmeijer - www.genealogieonline.nl/nijmeijer-stamboom

Een publicatie door J.K. Nijmeijer met gegevens over oa. de families Nijmeijer, Braat, Pasveer, Jans, Meijer, Van Eck, Burgers, Huisson, Roelofs en Smit.


Screenshot van website



Genealogie nieuws